Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Spykeee: já bych řek, že to asi nebude kompletní seznam co tam vše bude, to je spíše toužebné přání fanoušků... :-) navíc je to z roku 2007...

Tady na GTPlanet bude tento seznam asi věrohodnější: http://www.gtplanet.net/forum/showthread.php?t=86724

Autoři tohoto postu uvádí, že takovýto seznam aut by mohla hra obsahovat. Docela to mají i pěkně barevně odlišené. Černou barvou jsou auta, která byla pozorována z různých screenshotů, nebo byla oficiálně potvrzena přímo od PD. Červeně jsou auta, která byla fotografována a testována PD pro účely modelování a mohou nebo nemusí být v GT5. Zelenou jsou ta auta, která byla zmíněna v časopisech nebo v rozhovorech. Ale vše jsou zatím jen dohady, musíme počkat... už aby to bylo!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doteď nevidím rozdíl mezi xbox a ps3 verzí mafie :D.

Já bych jich našel hodně, ale zajímal by mě pak rozdíl mezi Forzou a Gran Turismem, co do grafiky i hratelnosti. Je tu někdo, kdo má (bude mít) oboje?

Tek: Video skvělý, obývák má pěknej, a udělaný to měli dokonale, uvěřil sem tomu :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

škoda v civilu díky VW nic moc, klidně bych se obešel, ale co se týče motorsportu, kde se uplatňují české ručičky a nekecají jim do toho tolik jako do výroby tak je vidět že jsou šikovný..rád bych se projel se 130rs,130lr, octavia wrc, felicia kitcar nebo fabia s2000..třeba v takové GT10 už budou všechny automobilky a modely :-) toho už se nedožijeme

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a to je ta pointa že by tam mohla být i Fabie když se jí mezinárodně daří...já si myslím pokud má PD licenci na WRC tak by tam mohl být komplet šampionát..včetně swrc vozů ..přeci jen ve WRC jsou jen dvě značky a v SWRC také..třeba to příjde jako DLC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu