Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nemusíte tady psát všechny otázky, který zajímaj snad všechny sakra... počkejte, až rybák napíše nějaký dojmy a detaily ze hry a zbytečně tady nespamujte!

Jako otázka jestli to může stáhnout s Backup Managerem je podle mě celkem významná, znamenalo by to měsíční náskok v crackování ochrany FW 3.50.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je zatím pár fotek.

Ještě jsem se nedostal k hraní... mám doma ještě rodičovský povinosti....

hrát budu až po osmé hodině....

Zatím jsem zjistil možnosti nastavení home obrazovky:

Barva pozadí, obrázek pozadí, barva kombinézy jezdce atd...

Hra se neinstaluje jako všechny ostatní, ale zdá se mi, že pokaždé když se dostanete do nabídky, kde jste ještě nebyli, tak se ten kousek nainstaluje....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je zatím pár fotek.

Ještě jsem se nedostal k hraní... mám doma ještě rodičovský povinosti....

hrát budu až po osmé hodině....

Zatím jsem zjistil možnosti nastavení home obrazovky:

Barva pozadí, obrázek pozadí, barva kombinézy jezdce atd...

Hra se neinstaluje jako všechny ostatní, ale zdá se mi, že pokaždé když se dostanete do nabídky, kde jste ještě nebyli, tak se ten kousek nainstaluje....

A vyžaduje hra firmware 3.50?

A ona je na 3 discích podle poslední fotky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle je hroznej pocit, vědět že už to někdo hraje a my ti méně šťastní jsme "pozadu" :-) ta hra je skutečně plnohodnotná? není v tom nějaký háček, jen mě překvapuje že se to provalilo zrovna u nás, nezapřeme se jako národ :))

no já si například počkám až na vánoce :P a myslím že se to neprovalilo jen v česku.. jestli je továrna v rakousku tak tam se toho objevilo určitě víc ;)

servery na online hraní asi ještě nepofakají že ? :D zajímalo by mě jak to bude fungovat... bylo by dobrý kdyby byla online kariera nebo aspoň kdyby to bylo trochu propojený.. možnost vzít si svoje auto z garáže a v případě výhry získat peníze do offline kariery je už u NFS shift tak doufám že to sem taky dali :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A vyžaduje hra firmware 3.50?

A ona je na 3 discích podle poslední fotky?

No tak když už 3.50 má, tak tohle těžko zjistí :) A není na 3 discích, jsou to 3 kusy :)

no já si například počkám až na vánoce :P a myslím že se to neprovalilo jen v česku.. jestli je továrna v rakousku tak tam se toho objevilo určitě víc ;)

servery na online hraní asi ještě nepofakají že ? :D zajímalo by mě jak to bude fungovat... bylo by dobrý kdyby byla online kariera nebo aspoň kdyby to bylo trochu propojený.. možnost vzít si svoje auto z garáže a v případě výhry získat peníze do offline kariery je už u NFS shift tak doufám že to sem taky dali :)

Online servery prý jedou, ale nikdo tam není (:D:D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to by mě zajímalo proč jsou ty servery spuštěný.. to přece musí stát peníze ne ? :D asi Yamauchi a celej polyphony tým slaví a dávají si na nějakým serveru závody :D po 6 letech makání si mohli konečně oddychnout a můžou si ten výtvor užít... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu