Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

taky musím říct že nic moc... model poškození raději žádný než tuhle trapárnu, grafika taky nevypadá zrovna úchvatně a doufám že to na těch videích je na lehkou obtížnost a s assistentama kontroly trakce atd.. protože ta rychlost protivníků a chování aut mi příjde taky dost slabý :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě to příjde trochu jako remake GT4ky do HD.. auta jsou do puntíku převzatý, přidali 200 premium, který mají z velké části už od prologue.. by mě zajímalo co celou dobu dělali, když tam moc novinek není. Kdyby se vykašlali na ten editor a poškození a dotáhly do konce raději jiné věci jako interiéry (nechápu proč jedna miata je premium a dalších 20 standard, když ten introš mohou aplikovat na všechny když se liší jen výkonem například).... no nechám se překvapit, ale nevím na co se těšit, maximálně tak na Top Gear test track

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu