Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 BANY a je to tu


The.ZERO

Recommended Posts

Je to fakt ... ale kdyby ti unikalo tolik penez pred ocima nic by si neudelal ? Ja bych udelal vse proto abych lidi od hacku odradil ... ale pod takovouhle vyhrusou bych to asi neresil ... at pridaji neco new do 3.60 co bude stat zato prejit i na OFW... vlastne si za to muzeme sami ,,respektive,, ti kdo udelali ten ,,DNS hack,, potom by to sony uz tak moc neresila

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 356
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Kdyby sis to tu přečetl, tak by jsi věděl že z BANováním už se začalo.....

Cetl jsem to prohlaseni to mi stacilo. Malinko me zarazi jak cela ta slavna sony muze vedet ze za den dva nekdo nevyleze s nejakym patchem na cwf. Ano ze zacatku asi nekdo ban mozna dostane, bohuzel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to fakt ... ale kdyby ti unikalo tolik penez pred ocima nic by si neudelal ? Ja bych udelal vse proto abych lidi od hacku odradil ... ale pod takovouhle vyhrusou bych to asi neresil ... at pridaji neco new do 3.60 co bude stat zato prejit i na OFW... vlastne si za to muzeme sami ,,respektive,, ti kdo udelali ten ,,DNS hack,, potom by to sony uz tak moc neresila

Meli leta na to aby veci pridali, misto toho delali opak. Tak ted se urcite nepretrnou. Jmenuj mi za posledni pul rok jednu jedinou dobrou vec kterou pridali? Vynech 3D to uz meli na planu zacatkem minuleho roku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cetl jsem to prohlaseni to mi stacilo. Malinko me zarazi jak cela ta slavna sony muze vedet ze za den dva nekdo nevyleze s nejakym patchem na cwf. Ano ze zacatku asi nekdo ban mozna dostane, bohuzel.

Ty si to ale taky představuješ docela jednoduše. Ani hackeři nejsou zase tak všemocní (3.56). Pořád se bude CFW nějakým způsobem lišit od OFW. A pokud tě pomocí těchto změn odhalí, patch ti nepomůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty si to ale taky představuješ docela jednoduše. Ani hackeři nejsou zase tak všemocní (3.56). Pořád se bude CFW nějakým způsobem lišit od OFW. A pokud tě pomocí těchto změn odhalí, patch ti nepomůže.

To jsem nerekl, ale zarazi me ze sony vsechno sazi na jednu kartu. Mozna nepomuze, ale podstrcit se da spousta veci, treba treba svuj mejl serveru aby ti poslal heslo nekoho jinyho :-). Tak proc neco nepodstrcit sony :-) ...tohle byla jenom legrace :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono zase tolik dělat nejde. Víceméně ban je jediný způsob, jak si aspoň trochu ochránit svoji síť. Na něco většího bude třeba nejspíš nová revize FW, nebo konzole konzole a to se nevymyslí a přes noc. Zase tak dlouho CFW ještě není. Navíc, to že je firma zticha moc neznamená, tohle nejsou věci, kde s pompou oznámíš, co máš přesně v plánu.

A samozřejmě, jako obvykle, je zde velké množství starých konzol se starým OFW, které prostě budou nechráněné, i když vydáš tucet updatů a tři nové revize.

Co by sis vlastně představoval, že by Sony měla dělat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera na PS3iso taky nekdo psal,ze ma ps3 bez JB a CFW a taky mu to prislo.Tak snad mas pravdu.Ja jsem akorat vcera pochopil,ze pouzivat na vsechno e-mail ve kterem mam normal rodinu,fotky,jmeno,pripeni je na skoceni pod vlak.Tak jsem fotky potahal a stejne zametu za sebou stopy.Aspon pak budu e.mail mozna jeste pouzivat dal,ale bez toho,aby po me nekdo koukal :) I kdyz Sony by si me stejne nasla,kdyby doslo na lamani chleba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dalsi info od Sony

http://www.ps3news.com/PS3-Hacks/sony-suspends-ps3-consoles-psn-ban-wave-error-8002a227/

Preklad googlem.

Aktualizace: Mnoho uživatelů včetně namdlo a nannou poukázali na obrázku je starý, a že se rozhodl toto zděšení být více Wake-up call než pravda zákaz PS3 Sony PS3 vlna přes PS útěk z vězení modchip.

Jak se dalo očekávat, s vydáním PSGroove open-source PS Útěk z vězení PS3 využít Sony bojuje zpět a nyní zákaz PS3 konzolí, se zákazem PSN vlna kód chyby je 8002A227.

Fórum uživatel StandardBus italského webu ModdingStudio.com (souvisí výše) nejprve ohlásil tuto, a na základě PSJB Backup Manager ID zřejmě Sony zakazuje OpenPSID nebo PS3 MAC adresu ... význam jiný účet PSN se ti nepřinese vůbec nic dobrého.

Netřeba dodávat, že konzole PlayStation 3 bude brzy plavby s aktualizovanou PS3 verze firmware pro opravu využít.

Níže je hrubý překlad z StandardBus na PS3 konzole PS Útěk z vězení zakazuje:

"Jak se dalo čekat, nakonec se to stalo. Možná někteří z vás už o něm dozvěděl, ale kvůli dovolené (a nedostatečné pokrytí pro přenos dat v oblasti, kde jsem byl na dovolené) jsem se nemohl aktivně sledovat scénu Já obvykle.

Pro každého, kdo chyběl zprávy, je Sony odešel s jeho rukama vidění kopie jeho JigKey distribuovány na působivé rychlosti do všech hlavních prodejců mod čipů pro konzole.

Někteří uživatelé, kteří mají spěchal koupit klíč v otázce a zneužívají, aniž by se příliš mnoho problémů, o zákonnosti svého jednání, by v poslední době si pomoct, ale vědomí, že jejich konzole byla vyloučena z použití jakýchkoli online služby nabízené společností Sony.

Toto vyloučení / omezení (v počítačové pojmy "BAN") je zahrnutí NRP registrovaný uživatel přezdívku "černou listinu" servery v této společnosti Sony.

Jakýkoliv pokus o přístup na konzoli, bude Sony PlayStation Network pomocí přezdívku v tomto blacklistu být identifikovány a sledovány až do případné porušení podmínky použití uložené Sony sám.

Ale mluvíme o ... JigKey. Sony hodlá zablokovat všechny on-line konzole, kteří využívají tohoto klíče, stejně jako Microsoft s Xbox 360 před nějakým časem.

Řekli jsme, že několik uživatelů, po zakoupení klíče, obdržel neobvyklý chybový kód pokusu o přístup ke hře online. Informace o kód je 8002A227.

Analyzovat záložní nakladač pkg PSJailbreak povolený týmu, můžete si všimnout, že program je LAUNE ID-12345.

Zahájení programů (s jeho ID) je zaznamenáno v jakési přihlášení HDD PS3 a Sony je odeslána na server pro statistickou analýzu nic, ale anonymní, když je konzole připojena k internetu (ano, oni vědí, kdo jsme jsou, jaké hry budeme hrát, jak budeme hrát a jak často, ale to je jen špička ledovce údajů Aquisito naším jménem každý den).

Wii také používá tento systém, ale je více diskrétní v aspektu, že uživatel je dána možnost zobrazení protokolu v pochybnost.

Jakmile pochopíte tento jednoduchý mechanismus, to je přirozené pochopit, jak mohou servery automaticky identifikovat Sony konzoli a PSN účet lidí, kteří používají klíče: jednou za log a našel ID-12345 LAUNE jednoduše zjistit IP připojit konzoli k nalezení přezdívka uživatele, který používá, a pokračovat v zákazu tím, že přidá přezdívku blacklist PSN.

A je tu další: někteří uživatelé mohou předat myšlenku změnit přezdívku, aby konzole přístup opět NRP, a částečně jako řešení se může zdát efektivní, ale zdá se, že Sony má také si myslel, tuto možnost na požádání na konzole připojené na PSN jejich MAC adresu, jednoznačně identifikovat konzole bez možnosti chyby, a umožňuje trvalý zákaz konzoli všechny on-line.

Zbývá pochopit, proč není tým PSJailbreak aktivován okamžitě změnit své ID aplikace, umožňující Sony jít na bankovní účet, na účet, konzole na konzole.

Nastat v tomto bodě spontánní otázky: Toto je první ukázkou toho, že tým má jediný záměr prodeje co nejvíce a pak zmizí odcházející zákazníky?

Klíčem aktualizace firmware byla popsána řada odborníků jako funkce k ničemu, opravdu potřeba napálit více lidí může oklamat s možností aktualizací, které nejsou vůbec neexistují?

Doufáme, že pro ty, kteří již uskutečněné koupi JigKey tak není. Závažnosti tým byl napadán na mnoha fórech, reagují na tento konektor velký problém, nebo to pustit? "

Zůstaňte naladěni na další novinky PS3 Hacks. Také se ujistěte, že pokles o PS3 Hacks fórum pro aktualizace!

Přečtěte si více: http://www.ps3news.com/PS3-Hacks/sony-suspends-ps3-consoles-psn-ban-wave-error-8002a227/ # ixzz1EBzkAahB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

... a já ještě dodám, že pro příště stačí jen odkaz na zdroj. I přestože tu nejsou všichni zdatní v angličtině, tak co mohu říct je to, že google translator to těmto lidem vůbec nijak neusnadní, ba naopak vyvolá ještě více otázek. Co to je za blábol který z toho google translatoru vzejde, co tam jsou použity za výrazy slov, to jsem ještě neviděl.

Tím ale nechci odrazovat tvoji aktivitu s přinášením informací, aby sis to nevysvětloval špatně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se dalo čekat...já ten mail dostal taky...jsem zrovna z řady,ve které jsou lidi kteří si věci kupují samy...takže moje volba CFW...na net se připojovat nebudu...

edit:pokud ti hry kupuje maminka nebo kdokoliv jiný,tak seš u mě rozmazlenej debílek co neví co jsou a jakou maj cenu peníze...my pracující makáme jak koko*i abysme měli na jídlo a ty dostáváš kapesný od maminky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Quicksilver: ak si už raz mal ten email na FB tak nie je žiadna šanca ako by si ho dokázal odtiaľ odstrániť. Viackrát sa už diskutovalo o tom aky je FB nebezpečný čo sa týka ochrany súkromia. Na FB tvoje dáta aj po zmene ostanú a môžeš robiť čo len chceš, či už zrušiť účet (čo samo o sebe nie je take jednoduche) alebo email. Na FB sa môžeš vrátiť vždy a možno budeš prekvapený že tam budú aj už zmazané fotky...

Ale žiaden strach a paniku. Sony nikdy nebude hľadať jednotlivcov!!! Nie je na to čas a ani peniaze!!!

Btw mne ten mail nedošiel a mám CFW 3.55 ale od OFW 3.41 som na PSN nebol a ani neplánujem keďže na online hranie nemam čas..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne jak rika kolega predemnou pokud se neobevite stou hrou na Psn a nebudete chtit hrat online multiplaer tak se nemusite bat za ban...takze ma rada zni co si chcete zahrat na netu a vite ze to je popularni tak si tu hru kupte jako origos...a nemusite se bat zadneho banu protoze kazda original hra mam svu jedinecny a neokopirovateldy klic takze jestli to je origos neni ban a jestli neni origos a je stahnuta a obevite se stou hrou na PSN tak ocekavejte ban nebo nejaky upominkovy email...ja to tak delam uz dlouho kdyz si chcu zahrat po netu jednoduse pripojim kablik LAN a zapnu si cod a kdyz si chcu je tak zazarid nejakou tu hru co jsem si stahnul LAN kablik odpojim a burim bez jakikoliv znamek upominkovich emailu nebo dokonce BAN na PSN....proste se musite smirit s tim ne nesmite zbirat zadne trofeje za tu stahnutou hru proste musite bit odpojeni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cus, hele mel bych dotaz :D , Daval sem si CFW jeste kdyz byl 3.55 OFW mel sem ho tam asi 3 hodiny a pak sel hned zas na OFW :D ani hru sem si nezahral.... No tak sem mel OFW 3.55 a hned jak vysel OFW 3.56 tak sem ho tam takz dal a s CFW uz sem neme nic spolecnyho... Co myslite sem v tom svama taky?? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud ne, mělo by to být v pořádku. Pokud ano, začni doufat.

Edit na druhý příspěvek: to se zatím nějak určitě neví. Sony rozesílá maily, kde varuje před používáním těchto věcí a žádá, aby sis je odstranil. Pokud to uděláš, nemělo by se z logiky věci nic stát. Ale ne každý vždy jedná logicky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1)Chapu to dobre tak ze kdyz mam 3.55 CFW a budu na nem parit orginalky online tak mi ban nehrozi?:-)

2)a kdyz si vypojim internet kabel a budu parit stazeny a dostanu nejaky trofeje a ty se pak po pripojeni k netu uploadujou na server tak to taky nevadi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

panove , jenom prosim o vysvetleni vas, kteri jste ty hry ukradli , s vymluvou ze jsou drahy, ze je to otazka priorit a podobne kraviny.

z jakeho duvodu si myslite, ze tu hru musite mit ? proc si myslite, ze vydavatel je povinen umoznit vam tu hru hrat ? a kdyz to neudela za vami stanovenych podminek (zadarmo) tak mate narok si hru ukrast ?

proste mi jen nejak unika logika tohodle uvazovani...:?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak podle mě je to tak, že když si koupím PS3 tak jsem do toho nákupu vložil tolik peněz, že si můžu koupit i ty hry (ať jednu nebo dvě - stejně víc her = méně dohraných her /pak ti lidé jen machrují, že ji měli a jaká byla, i když ji nedohráli...to ať se stanou recenzenty/, jak to tady na fóru někdo uváděl....tohle téma se mi zdá spíš už jak nějaká zpovědnice hříšníků :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu