Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FW pro DVD-RW


=Trolik=

Recommended Posts

Tak já zas nejsem až takovej amatér... jen nerad něco dělám ne se 100% jistotou a tak jsem myslel kdyby si to stručně popsal jak postupovat... problém je u mně jen s angličtinou... jinak v pohodě

Já jsem ten návod jen tak proletěl, ještě nemám mechaniku doma, takže vhodnější na to by byl Crashíčeq. Bez toho, abych to vyzkoušel, nic radit nechci :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 431
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Takže, jak jsem slíbil. Udělal jsem vše podle návodu v balíku iXTREME BURNER MAX (t.j.: updatovat mechaniku, poté zazálohovat OFW a přehrát CFW) a nastavil IMGBURN. Je to napsáno v návodu, ale kdyby to někdo přehlédl, v záložce WRITE musíte mi fajfku u PERFORM OPC BEFORE WRITE!! Stáhl jsem si Driver San Francisco a dal pálit. Dále musíte mít zaškrtnuto Verify (ověřit), aby jste se ujistili, že se DVD opravdu vypálí na 100%. Po necelé hodině bylo vypáleno a následovalo ověřování a věřte nevěřte, DVD se vypálilo na 100%. Po vložení Xbox 360 disk rozpoznal a nyní si dopřávám slasti v podobě hry Driver San Francisco. ;)

Pokud budete mít nějaké otázky ohledně pálení nebo flashnutí mechaniky, napište mi PM nebo na chatboxu, pokud mě tam uvidíte.

Crashíčeq. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže, jak jsem slíbil. Udělal jsem vše podle návodu v balíku iXTREME BURNER MAX (t.j.: updatovat mechaniku, poté zazálohovat OFW a přehrát CFW) a nastavil IMGBURN. Je to napsáno v návodu, ale kdyby to někdo přehlédl, v záložce WRITE musíte mi fajfku u PERFORM OPC BEFORE WRITE!! Stáhl jsem si Driver San Francisco a dal pálit. Dále musíte mít zaškrtnuto Verify (ověřit), aby jste se ujistili, že se DVD opravdu vypálí na 100%. Po necelé hodině bylo vypáleno a následovalo ověřování a věřte nevěřte, DVD se vypálilo na 100%. Po vložení Xbox 360 disk rozpoznal a nyní si dopřávám slasti v podobě hry Driver San Francisco. ;)

Pokud budete mít nějaké otázky ohledně pálení nebo flashnutí mechaniky, napište mi PM nebo na chatboxu, pokud mě tam uvidíte.

Crashíčeq. ;)

Kterou verzi vypalovačky jsi zakoupil ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
... v záložce WRITE musíte mi fajfku u PERFORM OPC BEFORE WRITE!!

Pozor, tuto volbu zaškrtnout pouze pro rychlost vypalování 4x. Při doporučené rychlosti pálení 2.4x zůstává toto políčko nezaškrtnuté.

Jedná se o funkci Optimum Power Calibration - speciální techniku používanou u novějších CD/DVD vypalovaček k provedení testu zápisu a čtení v oblasti uvnitř LEAD-IN z důvodu zjištění a nastavení nejlepšího výkonu laseru pro vypalování a přizpůsobení pro každý zapisovatelný disk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Příhodím co jsem zatím odzkoušel na iHAS124B s Burner MAX FW, Forza 4 Disk 1

a) Verbatim 003 pálený na OPC=ON a Rychlost=4x - KO, chyba na 49% při verifikaci

b) Verbatim 003 pálený na OPC=OFF a Rychlost=2,4x - OK, vynikající Burn, ověřeno přes KProbe2 test, PI=83/4 (Max/Avg), PIF=4/0(Max/Avg)

Zkoušel jsem ještě Batmana se stejným nastavením,opět kvalitní burn v KProbe2 (PI<100,PIF OK)

Takže doporučení - komu to zlobí na Verbatimech, vypněte OPC a nastavte rychlost na 2,4x

Mám tu ještě BASF/Emtec,tak ještě obětuju to na testy, ať víme co dalšího případně jde taky dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja palil na 124-19 b, nejdriv media made in india a 2x ten samy error pri verifikaci... Nastesti jsem tento tyden v alzaci koupil dalsi media - 10 kousku v cakeboxu. A jsou made in singapore. Gow se vypalil i overil bez problemu...

jen podotykam, na mediich made in india mi nejelo ani 2,4x bez OPc ani 4x s OPC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě to radši pro zajímavost vyzkoušejte projet přes kprobe2, to že dojede verifikace neznamená, že burn je v pořádku pro potřeby XGD3 které je dost citlivé

1) Stáhnout http://upload.cdfreaks.com/KProbe2/KP2Setup2.5.2.zip

2) Nainstalovat

3) vybrat mechaniku iHAS, nastavení na Speed=4, PI Sum=8 a PO Sum=1

4) Spustit test

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu