Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FW pro DVD-RW


=Trolik=

Recommended Posts

  • Odpovědi 431
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

jak se ma spravne spustit? me vyskoci jen nejaky textak

Normálně to spustíš, v menu vybereš správnou mechaniku (iHASxxx),nastavíš výše uvedené parametry (všechny už jsou default, akorát rychlost se musí přehodit na 4x) a nahoře je takové tlačítko jako play na kazeťáku :-) (šipka)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Dosavadní zkušenosti většiny uživatelů ze všech koutů světa jsou takové, že vypalování na 4x dělá problémy. Doporučuje se tak již mnohokrát prověřené vypalování rychlostí 2.4x.

Pokud jen trochu umíte anglicky, zkuste kouknout na toto téma Xecuteru ZDE. Najdete tam už výše popsané testy z Kprobe 2. Nejen že se tam dočtete o zkušenostech uživatelů s různými metodami pálení a použitýmmi médii, ale také můžete přispět svými výsledky a pomoct tak komunitě v odhalování dalších možností s cílem rozšířit seznam použitelných médií, aby se peníze necpali jen do Verbatimu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dosavadní zkušenosti většiny uživatelů ze všech koutů světa jsou takové, že vypalování na 4x dělá problémy. Doporučuje se tak již mnohokrát prověřené vypalování rychlostí 2.4x.

Pokud jen trochu umíte anglicky, zkuste kouknout na toto téma Xecuteru ZDE. Najdete tam už výše popsané testy z Kprobe 2. Nejen že se tam dočtete o zkušenostech uživatelů s různými metodami pálení a použitýmmi médii, ale také můžete přispět svými výsledky a pomoct tak komunitě v odhalování dalších možností s cílem rozšířit seznam použitelných médií, aby se peníze necpali jen do Verbatimu :-)

Jasný souhlas,že TX fórum je jasné jako zdroj poučení i pro nás, ale spíš by bylo lepší probírat věci co jsou lokálně dostupné v obchodech tady u nás a na to mi zase přijde vhodnější naše fórum,pro někoho přece jen může být i ta angličtina bariéra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, tak mi to hned chciplo... Ani test neprobehl... starting drive, stopping drive. a hned vyjede result...

Date : 23.10.2011 13:19:16

Model : 2-0-0-0 Z:ATAPI iHAS124 B AL0S

Disc : DVD+R DL , MKM003 [Mitsubishi Chemical Corporation]

Speed : 4x

ECC blocks sum (PI/PIF) : 8/1

Scanned range : 0 - 00:02:00 (0)

Sampling count : 0

Errors : 1

PI Max : 0

PI Average : 0.0

PI Total : 0

PIF Max : 0

PIF Average : 0.0

PIF Total : 0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak návod postovat nebudu, když už jeden existuje.

____________________________________________

Příhodím co jsem zatím odzkoušel na iHAS124B s Burner MAX FW, Forza 4 Disk 1

b) Verbatim 003 pálený na OPC=OFF a Rychlost=2,4x - OK, vynikající Burn, ověřeno přes KProbe2 test, PI=83/4 (Max/Avg), PIF=4/0(Max/Avg)

To xmod: Pokud už existuje nějaký rip Forzy u které nehrozí BAN, hoď mi prosím do PMka název toho release. Díky. Crash. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
ID media:

MKM003 min. zápis je 4x

MKM001 min. zápis je 2.4x

b) Verbatim 003 pálený na OPC=OFF a Rychlost=2,4x - OK, vynikající Burn, ověřeno přes KProbe2 test, PI=83/4 (Max/Avg), PIF=4/0(Max/Avg)

Tady se rozchází vaše dva údaje o min. rychlosti vypalování na média MKM003?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já jsem v pohodě měl jsem s OPC

Date : 23.10.2011 16:43:01

Model : 1-1-0-0 D:ATAPI iHAS124 B AL0S

Disc : DVD+R DL , MKM003 [Mitsubishi Chemical Corporation]

Speed : 4x

ECC blocks sum (PI/PIF) : 8/1

Scanned range : 0 - 4173823

Sampling count : 244322

Errors : 0

PI Max : 38

PI Average : 1,21

PI Total : 37173

PIF Max : 4

PIF Average : 0,18

PIF Total : 5514

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemel jsem doma ani jeden kousek, u nas ve meste nebyly nikde k sehnani (protoze kde to taky asi v sobotu sezenu - hypermarkety to bezne nemaji :D).

Tak jsem u kamose znarodnil jeden 10ks spindl a evidentne mu tam lezel uz nejakej patek...

Objednam nejaky z alfacompu a uvidime jaky prijdou. Netusite jaky tam maji? (z alzy to nechci, ciste ze zasady)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemel jsem doma ani jeden kousek, u nas ve meste nebyly nikde k sehnani (protoze kde to taky asi v sobotu sezenu - hypermarkety to bezne nemaji :D).

Tak jsem u kamose znarodnil jeden 10ks spindl a evidentne mu tam lezel uz nejakej patek...

Objednam nejaky z alfacompu a uvidime jaky prijdou. Netusite jaky tam maji? (z alzy to nechci, ciste ze zasady)

Kupoval jsem minuly tyden v alfe 10ks spindl a je to Made in Singapore....tak doufam ze u toho zustanou:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kupoval jsem minuly tyden v alfe 10ks spindl a je to Made in Singapore....tak doufam ze u toho zustanou:)

Diky za info, hned to objednam. Doufam ze mi prijdou taky ty ze Singapu.

Otestoval jsem jeste 2ks maxell, je to plny chyb, takze je to nepouzitelny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu