Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FW pro DVD-RW


=Trolik=

Recommended Posts

  • Odpovědi 431
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Já to nechápu... Vypálim Verbatim DVD+R DL Made in Singapore MKM003 s OPC rychlostí 4x, verifikace proběhne úspěšně, a stejně mi to konzole neni schopna instalovat na HDD... Prostě se sekne na 44% instalace...:cry:

Je to vubec cely zajimavy. Vypalil jsem jeden kousek Verbatim DVD+R DL (India, MKM003), s OPC rychlosti 4x, mechanika to po sobe neprecetla - verifikace selhala nekde kolem 50%. Budiz, stava se...

Zkusil jsem to dat prekontrolovat pres Kprobe2 a vysledek byl moc peknej, podle cisel by to mohlo byt pouzitelny - A TO ME NA TOM NEJVIC ZARAZILO. Mechanika to sama po sobe v imgburn neni schopna overit, ale v Kprobe2 si chrochta blahem? :cheesygrin:

Instalace na hdd do xboxu hlasila chybu na 47%. Vysledek nepouzitelnej, ale rozpor mezi verifikaci imgburn a testem kprobe je zajimavej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omlouvam se ze jsem se ptal znova.Me to nedalo protoze mechaniku objednavam pres net.A nikde v popisu jsem to nenasel.Asi tedy budu muset jit do obchodu a prohlidnout si ji osobne, ze?

Ano v popisu zboží na e-shopech to není, je to fyzicky na štítku napsané, že za tím iHas X24-xx je písmeno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to nechápu... Vypálim Verbatim DVD+R DL Made in Singapore MKM003 s OPC rychlostí 4x, verifikace proběhne úspěšně, a stejně mi to konzole neni schopna instalovat na HDD... Prostě se sekne na 44% instalace...:cry:

Proč taky pálíš rychlostí 4x? Rychlost 2,4x je větší pravděpodobnost, že to bude fungovat. Ty si radši zkurvíš DVD9, než aby jsi počkal pár minut déle. Nechápu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč taky pálíš rychlostí 4x? Rychlost 2,4x je větší pravděpodobnost, že to bude fungovat. Ty si radši zkurvíš DVD9, než aby jsi počkal pár minut déle. Nechápu

jde o to ze nektere vypalovacky rychlost 2,4x nepodporuji..a pali min. rychlosti 4x.. /to se tyka hlavne, stolnich mechanik../

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím! CHtěl bych se zeptat... Fotnul jsem si mechaniku z odkazu v příspěvku #39 (Lite-On ihas124-19) abych ji mohl obědnat u nas v pc shopu... Tak mi ji obědnali a řekli, že bude mít i LightScribe, nikde jsem nenašel, že tato mechanika tu funkci má? Zdali mi neobědnali něco jinýho a netvrdí, že to je ona, tak se chci zeptat zda tu funkci light Scribe má?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
jde o to ze nektere vypalovacky rychlost 2,4x nepodporuji..a pali min. rychlosti 4x.. /to se tyka hlavne, stolnich mechanik../

Ale my se tu bavíme o konkrétních mechanikách Liteon určité řady a tam ta podpora je. O jiných mechanikách se tu ani nemá smysl bavit :-)

Zdravím! CHtěl bych se zeptat... Fotnul jsem si mechaniku z odkazu v příspěvku #39 (Lite-On ihas124-19) abych ji mohl obědnat u nas v pc shopu... Tak mi ji obědnali a řekli, že bude mít i LightScribe, nikde jsem nenašel, že tato mechanika tu funkci má? Zdali mi neobědnali něco jinýho a netvrdí, že to je ona, tak se chci zeptat zda tu funkci light Scribe má?

iHAS124 je základní model, nemá funkci LightScribe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jde o to ze nektere vypalovacky rychlost 2,4x nepodporuji..a pali min. rychlosti 4x.. /to se tyka hlavne, stolnich mechanik../

Tak jasně, ale snad se tu bavíme o konkrétním firmware pro konkrétní typ lite-on mechaniky

Edit: Sorry nevšiml jsem si že už jste mu na to odpovídali

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ ja vím co to je za funkci píšu to jen z jednoho důvodu a to aby mi nedali nějaký jiný model a pak netvrdili, že to je ten, co jsem chtěl... Obědnal jsem si zmiňovanou Lite-On ihas124-19 a řekli mi, že ji mají a bude mít i ten Light Scribe... A pak zjiš´tuji, že tento model ji nemá to znamená, že mi obědnali něco jiného...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Funkci LS mají modely iHAS224/424/624. Všechny tyto jsou iXtreme Burner MAX kompatibilní, jen to musí být model "B" <--- dost podstatné (existuje v prodeji ještě model "A", který není kompatibilní a model "Y", ale ten už je starý a neměl by se jako nový nikde v prodejnách objevovat).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ ja vím co to je za funkci píšu to jen z jednoho důvodu a to aby mi nedali nějaký jiný model a pak netvrdili, že to je ten, co jsem chtěl... Obědnal jsem si zmiňovanou Lite-On ihas124-19 a řekli mi, že ji mají a bude mít i ten Light Scribe... A pak zjiš´tuji, že tento model ji nemá to znamená, že mi obědnali něco jiného...

Asi ten model vyšší.. Na kolik tě vyjde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Heh, tak jsem z toho jelen. Teď jsem smahnul Forzu 4 release COMPLEX rychlostí 2,4x bez OPC (jako je doporučeno) a při verify to nahodilo chyby, v xboxu se sekne při instalaci. Předevčírem jsem pálil Drivera rychlostí 2x s OPC a jede všechno jak má.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu