Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Reset Glitch Hack


Recommended Posts

  • Odpovědi 169
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jo este jsem zapomnel .kdyz si to dam udelat jdou us na tom hrat hry?nebo jenom emulator n64??nemam este flash a tech her je sposty a penez malo:)))dik za odpoved.

Samozřejmě, že na tom jdou hrát i hry.Nemusíš řešit z jakého jsou regiónu (PAL/NTSC/Free), jestli mají nebo nemají nějaké speciální ochrany nebo formáty (AP25,XGD3), prostě je převedeš z ISO formátu do GOD kontajneru jednoduchou utilitou a ten již na upravené konzoli bez problémů spustíš. Můžeš hry spouštět z externího USB disku, ani DVD mechaniku k tomu spouštění nepotřebuješ, prostě je to celé o hodně otevřenější než při klasickém flashi (na druhou stranu vyžaduje to něco málo přirozené inteligence navíc)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď mi při instalaci programu USBXTAFGUI a ISO2GOD vyskočil ERROR- "unable to find a version of the run time to run this aplication"

Nevíte někdo proč? Zkoušel jsem vypnout i antivirák ale furt stejný..

Dělá to u obou dvou, zkoušel jsem i stahovat jiný ale dělá to furt..

Díky za každý info!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trosku mozna blba,ale prece jenom otazka.

1:Jaky externi HDD??Muze mit USB napajeni,nebo musi mit svoje vlastni.Muzu to z toho ext. HDD nakopirovat do interniho HDD co mam v xboxu a hrat to z nej?muzu to popripade kopirovat z flesky do interniho HDD?

Je rychlost pres USB s ext. HDD mensi nez z interniho HDD a jde to poznat pri hrani??

2:pojede me Crimson Alliance,je to xbla hra a nemam pripojeni na net,dle meho nazoru by mela jes s RGH

Diky to je zatim vse

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
1:Jaky externi HDD??Muze mit USB napajeni,nebo musi mit svoje vlastni.Muzu to z toho ext. HDD nakopirovat do interniho HDD co mam v xboxu a hrat to z nej?muzu to popripade kopirovat z flesky do interniho HDD?

Je rychlost pres USB s ext. HDD mensi nez z interniho HDD a jde to poznat pri hrani??

2:pojede me Crimson Alliance,je to xbla hra a nemam pripojeni na net,dle meho nazoru by mela jes s RGH

Diky to je zatim vse

1. Ideálně 2.5" ext. HDD. Jsou malé a skladné, tiché a nepotřebují svoje vlastní napájení (jsou napájeny z USB portu Xboxu). Kopírovat z ext. do int. HDD lze, zrovna tak lze hrát hry z obou míst. USB flash anebo USB HDD, to je jedno. Rozdíly ve hrách uložených na ext. nebo int. HDD při hraní nepoznáš.

2. Veškeré XBLA hry lze hrát s Jtag/RGH (za předpokladu, že si ji někde alespoň stáhneš, tvoji poznámku "nemam pripojeni na net" beru tak, že nemáš připojení na XBLive, ne že nemáš připojení k internetu vůbec)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. Ideálně 2.5" ext. HDD. Jsou malé a skladné, tiché a nepotřebují svoje vlastní napájení (jsou napájeny z USB portu Xboxu). Kopírovat z ext. do int. HDD lze, zrovna tak lze hrát hry z obou míst. USB flash anebo USB HDD, to je jedno. Rozdíly ve hrách uložených na ext. nebo int. HDD při hraní nepoznáš.

2. Veškeré XBLA hry lze hrát s Jtag/RGH (za předpokladu, že si ji někde alespoň stáhneš, tvoji poznámku "nemam pripojeni na net" beru tak, že nemáš připojení na XBLive, ne že nemáš připojení k internetu vůbec)

a jde tedy použít i HDD s vlastním napájením? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
a jde tedy použít i HDD s vlastním napájením? :-)

Samozřejmě, jediný rozdíl je v tom, že ti od USB disku povede jeden kabel navíc a obsadíš jednu zásuvku 220V. Na výslednou funkčnost (připojení USB HDD k Xboxu) to nemá žádný vliv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci zadat cestu aby tam fsd najížděl sám na začítku, ale při zjištování jakou cestu napsat je objevil že v xboxu je fsd uložen takto

Hdd1:\Content\0000000000000000\C0DE9999\FSD2ýýýýýýý\defoult.xex

ty ýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý nejsou s čárkou ale jakoby přehlasované s dvojtečkou nad nimi...

v PC se to ukazuje normálně be ýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý

ve file manageru se to pro zmenu zase ukazuje FSD atři čtverečky - nevím proč se to takto zobrazuje když v pc se to zobrazuje normálně a jetšě nevím jakou cestu napsat....

prosím o pomoc díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to prejmenuj (hlavne ne zadny ýýýýý) a tu cestu napis do launch.ini napr. takto Default = Hdd:\Content\0000000000000000\C0DE9999\FSD2\default.xex

a nebo to udelej jak jsem ti psal tady http://console-forum.net/tema/132103-reset-glitch-hack-vs-lt-2-0/page2?p=1180083

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co vše má být ve složce dashlaunch a co už tam být nemá? Nyní tam mám Installer v tom mám default.xex pod Installer mám launch a pod tím mám launch_sysdll_exports_examples.c

může to takto být? díkypost-6964-14687158475055_thumb.jpg

úprava příspěvku - po přejmenování se místo ýýýýýýýýýýýýýýýýýý zobrazuje to co je na fotce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý odstraněny

opravujeme s torem launch.ini přes team wiever on mi to kontroluje a děláme to přesně podle návodu a prostě fsd ne a ne se automaticky spustit po startu xboxu....

to snad není normální, kdo pomůže prosím?

Nejlépe přes teamwviever nebo aspon icq,skype děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím , nevíte někdo jak nainstalovat disk 2 na forsu 4 mám RGH když spustím disk 2 napíše vložte disk1 udělám a nic v disku 1 je nabídka instalovat disk 2 ,dám a napíše vložte disk 2 a tak pořád dokola, bohužel nemohu mechaniku použít mám jen RGH, nevíte někdo jak na to?Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu