Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Nic v zlom, ale na ebay dokazem najst aj obycjany steelbook za 1000 eur, ktory ma hodnotu 10eur.

Ceny, podla ktorych sa da orientovat su skoncene aukcie.

Aukcie, ktore skoncili boli na hranici 300-400 eur. Dalsia vec su poplatky, ktore musi predajca platit.

Sam som mal niekolko ponuk za 300eur ale problem bol vzdy s dopravou a colnikmi. Z cz by je kupa omnoho jednoduchsia. Ako som pisal, zaplatim aj vopred.

Upraveno uživatelem chosefina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem si svoji pandemic slozil sam, figurka me stala 90 liber + 50 liber posta, survival edition z ebay za 100 dolaru, komiks jsem sehnal vlastne tady v cr vsechny dily za 500,- a krabice pandemic me vysla na 80 dolaru (ano za kus papiru:D)

realne to je,ale trvalo mi to nejaky patek

edit: no kdyz ji dokazes sehnat za 10k s clo a dph nechapu proc vahas?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Kliknu na odkaz a cena 161 EUR. To ji zvedli hned jak si Rowan jednu koupil? :D

Tyyyyyyyyy jo - 4 sold za 5.000 CAD. Já snad vážně začnu uvažovat o prodeji té své :cheesygrin: Jinak já vím o 3 lidech, teda kromě mě ještě dvou, kterým jsem ji sehnal já, další jsem nikde chlubit se s nimi neviděl :)

Nic v zlom, ale na ebay dokazem najst aj obycjany steelbook za 1000 eur, ktory ma hodnotu 10eur.

Ceny, podla ktorych sa da orientovat su skoncene aukcie.

Aukcie, ktore skoncili boli na hranici 300-400 eur. Dalsia vec su poplatky, ktore musi predajca platit.

Sam som mal niekolko ponuk za 300eur ale problem bol vzdy s dopravou a colnikmi. Z cz by je kupa omnoho jednoduchsia. Ako som pisal, zaplatim aj vopred.

No, já v době kdy ta edice vyšla sledoval moc aukcí a sleduji je ještě čas od času i teď (to abych viděl jak jich postupně ubývá v nabídce k prodeji a abych viděl jak roste můj důchodový pilíř). Pravda je, že nějaký ten pátek jsem už nekoukal, ale ta cena co píšeš - 300 až 400 EUR se mi vážně nezdá. Určitě ne za novou a nerozbalenou edici, dost bych se divil i za rozbalenou byť kompletní. Za tuhle cenu jsem ji nevděl ani na CE fóru a vůbec myslím, že za tu cenu se koupit běžně fakt nedá.

Vzdy som ochotny sa dohodnut. Ale posielat link za 2000 dolarov je zavadzajuce.

Z usa kupis PPE ediciu za 300 - 400 usd, ale posta a clo na SK ...

Jen pro zajímavost - dej link kde v USA se dá koupit za tu cenu. To by mě moc zajímalo, protože pokud by tohle byla pravda, o čemž já stále pochybuji, pak sehnat dopravu do CZ/SK za rozumné peníze není problém, Za 8.000 CZK od někoho z CZ, teda od těch o kterých já vím, že ji mají, tak to by se museli dostat do vážně tíživé finanční krize, aby ji za tu cenu pustili. Resp. kdyby s ní jen šli na Aukro, nebo lépe na CE, tak dostanou minimálně 15.000 CZK a to se držím hodně při zemí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rowan ma prsty vsude:D jo bylo tam 111 euro, dostal jsem echo z CE,takze uz je to passe:)

respektive,kdyby se na aukru objevila ta edice,tak by to bylo stejne o tom,ktery hlidaci pes by to rekl nekomu z nas,nez by zmizela. Za novou edici by se asi nikdo nebal dat 20000+

Me respektive ze vsech tech CE edici chybi pouze ten zapalovac. Vim,ze jsou jeste ruzne press kity z ruznych regionu,ale lisi se jen diskem,zase takovy fanatik nejsem. Uz i u dark souls jsem upustil vlastnich vsechny dostupne disky. Jen Des a DS jsem mel doma 12 disku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

@headhot: S tím naprosto souhlasím, já kdybych svoji dal v šanc tak už jsem za ni 20.000 CZK dávno měl doma. Když si vzpomenu za jak levno jsem ji tu prodal .... :D Jinak když píšeš o tom počtu disků jedné hry, vím o čem mluvíš, dnes jsem dělal "pořádek" a jen TLoU mám asi 15 placek :cheesygrin:

P.S. Jinak zítra jak dokončím "Storage room", postnu foto ;)

@Rowan: Nic zlého chlape, však nás znáš :D Já jen že toho prodejce někdo zafloodoval a ten hned ucítíl business :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Erendil: Ak by som ma poskladat PPE z ebay tak isto to nezaberie 15 minut. To su hodiny, resp. dni, ktore musi clovek presediet odsledovanim aukcii. Kolkokrat sa stane ze nieco sa vyskytne za vybornu cenu a hned sa to preda . Takze prosim nepis zasa nezmysly :).

Co sa tyka ceny, ja som mal na CE fore dve ponuky (boli uz rozbalene) za 270 a 300 eur. Boli ale na krabici rohy tuknute tak som to odmietnul. A to mi vie aj kamarat dosvedcit :)

Ak je tu niekto co sleduje aukcie na ebay stale tak vie ze sa daju zohnat za 300-400 usd. Len dost casto je aj problem ze sa predajca boji poslat na SR, aby to neprislo poskodene

Samozrejme za zabalene sealed a neposkodene sa plati viac :). To sam poznam.

U mna je bol vzdy problem s dalsimi vydavkami za clo, dan a posta. Dat 600 eur za ediciu je uz naozaj vela :)

Preto som sa obratil na Sk/CZ oblast. Som dost velky zberatel a mam aj dost velku zbierku k jednej hre :). Skusim a uvidim.

Vzdy sa da najst dobra ponuka, len treba pockat a hladat. Neraz som kupil spickovu vec za zlomok ceny. Nie kazdy, potrebuje na veciach zarabat. Mentalitu niektorych ludi na SK/CZ poznam pri predaji pytaju 15000 kc ale ak by ju kupovali ponukaju 2000 kc. Samozrejme nie vsetci su taki ludia, a za nich som ja velmi vdacny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Samozřejmě ti přeji abys edici sehnal, protože vidno, že ji opravdu moc chceš do sbírky. Jakožto ostřílený sběratel za kterého tě považuji (soudě podle aktivity zde a na CE fóru a taky na těch FB stránkách při pohledu na tu novoroční fotku, pokud je tedy tvoje) mi dáš jistě za pravdu v následujícím:

Píšeš "ťuknuté rohy". Hmm. Stav jsem neviděl, takže nemůžu soudit, ale pokud čekáš krabici bez ťukanců, tak si musíš najít edici u které uvidíš na vlastní oči, že je v naprosto perfektním stavu a pro tu si budeš muset dojet osobně. Což jak jistě víš dost snižuje tvoje šance na pořízení a ještě navíc v té ceně, kterou si představuješ. Ono totiž už z Gamestopu US přišla ta edice jako nová dost lidem "potlučená", protože ani Gamestop bohužel nepatří k těm shopům, který by měl bůhví jak zajištěno kvalitní balení. V tomhle jsem měl já neuvěřitelné štěstí a ti kdo mají tu edici ode mě mohou jen potvrdit. Je totiž úplně jedno, jestli jde edice z Nebrasky do Melbourne, anebo z Trenčína do Košic. Riziko potlučení zásilky existuje v obou případech rovnocenné a na nikom si nic nevezmeš, pokud ti zásilka příjde potlučená (pošta tě odbyje tím, že to bylo nevhodně zabaleno - to známe všichni). Takže pokud to dotyčný nepošle v olověném krytu, pak je zbytečné vymlouvat se na američana, že to nechce poslat s obavami, že se tomu něco stane po cestě.

Za další - jak určitě víš, clo se z videoher neplatí žádné. I kdyby, tak činí zlomek toho, co dělá DPH. To je to co zabíjí cenu edic. Nicméně víme, jaká sazba DPH je na Slovensku a tak, pokud ti někdo nabizí edici jak píšeš za 270 - 300 EUR, tak náklady na pořízení s dopravou vč. DPH mohou být na úrovni 400 EUR, nikoliv 600 jak uvádíš. Za 400 EUR já osobně dnes edici shánět neváhám ani minutu (i když já ano, protože pro mě má smysl jen edice nová a zabalená).

Suma sumárum pokud edici moc chceš, je potřeba přestat hledat jen samé proti (a to i tam kde žádné proti nejsou), smířit se s tím, že tahle edice bude něco stát, jít a koupit ji. Pokud čekáš na sběratele, který měl to štěstí a pořídil ji za nominální cenu s tím, že ji bude mít doma pár let netknutou a pak ji za stejnou cenu prodá, protože už ho to omrzí, tak si nejsem jist, jestli to nějak takhle funguje. Ale možné je všechno :)

Upraveno uživatelem drak3go
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to su rád že nejsem sám co nemá účet na xychtbůčku :lol:

Mám jen firemní stránky a menší eshop, ale to se nepočítá :lol:

EDIT: Ještě jsem si vzpomněl, krůta má pip boyku edici f4 bez hry na prodej za 3.300czk

Upraveno uživatelem Mandaz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu