Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Jak tak pozoruju, tak cena tech specialnich edic se nam pekne zveda...:) Asi zkouseji, jak hluboko do kapsy jsou hraci ochotni sahnout. :) Pristi rok ocekavam nejakou dalsi kravinu za 6 999. Tohle podporovat urcite nebudu. Duvodem neni, ze bych na to nemel, duvodem je, ze nejsem ♥♥♥♥♥ a nenecham si to proste libit. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak u nas prodejnost figurky s cernochem, no:D Jinak figurky se moc k serii BF moc nehodi

http://www.gameexpres.cz/hra-pro-playstation-4-battlefield-1-collectors-edition-p-21189.html?aff=heureka 5999,- LOOOL

Upraveno uživatelem headhot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořád mám navíc sběratelku Diablo 3 Reaper of Souls + se mi ještě sešel po druhé Splinter Cell Ultimatum edition na x360 - hodinky, komiks atd. no a na konec limitovaná edice Nintenda 3DS XL Super Smash Bros. všechno v top stavu, kompletní, kody u ničeho nepoužity, kdyby byl zájem dejte vědět, můžu i měnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
tak u nas prodejnost figurky s cernochem, no:D Jinak figurky se moc k serii BF moc nehodi

http://www.gameexpres.cz/hra-pro-playstation-4-battlefield-1-collectors-edition-p-21189.html?aff=heureka 5999,- LOOOL

Ono bohužel 220 USD při dnešním kurzu s dopravou nevyjde o moc líp :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Mám možnost sehnat Uncharted 4 Press Kit za 180 GBP. Osobně si ho budu brát, tak se chci zeptat, jestli je někdo kdo by ho chtěl za tu cenu taky? Možná kdyby nás bylo víc, tak bych dokázal vyjednat o něco málo lepší cenu. Nevím přesně kterou verzi coveru (co vím, tak jsou snad 4), ale myslím, že to velkou roli nehraje (obsah PK je totožný u všech).

Ideeálně pokud by měl někdo zájem, tak aby mi dal vědět během dnešního dne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Mohu ti nabídnout jeden k prodeji, ale není laciný ;)

BTW to jsem tu jediný kdo má Libertalia Edici anebo už to všichni považujete za sběratelský standard, že to sem ani nedáte? ;)

No dobrá, takže tady moje obohacení sbírky o Uncharted 4 Limitovanou edici konzole PS4 (zdravím Maňase) :) a dále extra ovladač Uncharted 4, sběratelskou edici Libertalia no a samotnou hru (s červeným pruhem) :)

post-28363-14687194443473_thumb.jpg

Upraveno uživatelem drak3go
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud ma nekdo zajem tak nabidky na sosku a hru z Libertalie popr. knizecku a ostatni veci prosim do SZ. Nebudu tady nekomu neco nalhavat a samozrejme podle cen se rozhodnu zda sberatelku rozprodam :sorry:nebo hodim komplet nerozbalenou na Au.ro. Nahodou se mi sesla k narozeninam 2x a zas tak hladovej nejsem abych drzel dve :bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu