Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

U ubisoftu už nebudu žádnou sběratelku kupovat day 1, stačí se podívat jak dopadla deadsec edice wd1. Fčíl ju mají za 1400czk bez korunky na originálkách už dlouhou dobu a mám takový dojem, že se prodávala nová i za 799czk. Samozřejmě se bavím o normál shopech, ne o té edici na uplayshopu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako taky jsem z ní nadšený, ale pořád se mi vkrádá myšlenka že to prostě nedopadne tak pěkně jako na fotu. Navíc mi začíná vadit i to, jak mu stojí na hlavě. Kdyby se to ještě během vydání změnilo a stále třeba vedle něj. Vůbec bych se nezlobil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši, vůbec jsem to sem původně nechtěl dávat, ale prodám DS3 Prestige Edici. Zapečetěnou, nepoškozenou ... akorát mi to stojí vedle postele a odkládám si na to misku s müsli.

Cena od 16k nahoru, kdo dá víc, vyhrál. Pak to můžete prodat dál za víc, mně se s tím ale nechce otravovat :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak musim se pochlubit, dnes mi přišla collectorka dooma z ebaye. Sice německy jazyk zezadu na krabici ale za tu cenu balada pri srovnání treba na aukru 😃 ...a co se tyče hlavních postav v battlefieldu a watch dogs 2 ...treba v NHL 17 bude na obalu P.K. Subban :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám tu na prodej jednu specialitku na Wii U, kdyby měl někdo zájem, tak dejte vědět.

Je to Bayonetta 2 First Print Edition. Je nová zabalená.

Celosvětově bylo vydáno pouze 15 300 kusů.

Jedná se o evropskou PAL verzi v angličtině.

Je to jedna z nejhůře sehnatelných věcí na Wii U.

Cena: 3 500 Kč.

Upraveno uživatelem Erendil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odbavování zásilek ze třetích zemí se změní

Za dárek se v rámci celního řízení bude od května považovat pouze zásilka se zbožím neobchodní povahy doručovaná mezi fyzickými osobami, za které příjemce odesílateli neplatil. Kromě toho se k hodnotě zboží v zásilkách bude nově započítávat také poštovné. To jsou hlavní změny v odbavování zásilek přicházejících do České republiky ze zemí mimo území Evropské unie, tedy z tzv. třetích zemí (poštovní zásilky v rámci EU nejsou předmětem celního řízení). Důvodem je především snaha zabránit případným podvodům.

Změny, které začaly platit od května, přináší nový celní kodex EU. Jinými slovy jde o nařízení Evropské unie, které ve výsledku znamená i jiný výpočet cla. Za zboží neobchodní povahy, tedy dárek, se nově považuje zboží zasílané mezi soukromými osobami, které má zároveň příležitostnou povahu, obsahuje výhradně zboží k osobnímu použití příjemce či členů rodiny, není určeno k prodeji, povaha ani množství nesvědčí o obchodním záměru a příjemce odesílateli nic nezaplatil. Zboží v takovéto zásilce do hodnoty 45 EUR je od cla a DPH osvobozeno. Na dárkové zásilce musí být jasně uvedeno jméno odesílatele. Při pochybnostech pak může Celní úřad zkoumat, zda příjemce odesílateli za zboží v zásilce přece jen nezaplatil.

Od cla a DPH je osvobozeno i zboží v zásilkách nepatrné hodnoty, tedy zboží, které není deklarováno jako dárek. Jedná se o zboží, které bylo příjemcem zakoupeno do hodnoty 22 EUR, do hodnoty 150 EUR je osvobozeno pouze od cla, nikoliv však od DPH. Osvobození od cla se navíc nevztahuje na alkoholické nápoje, parfémy, toaletní vody, tabák a tabákové výrobky. U těchto výrobků však platí ještě množstevní limity.“

Celní hodnota zásilky obecně bude nově součtem hodnoty zboží uvedené na hodnověrném dokladu (objednávka, faktura, výpis z účtu nebo platebního systému Pay-Pal) a poštovného. To bude součástí celní hodnoty vždy, bez ohledu na povahu zboží. Pokud není jasně zřejmé, jestli je obsah zásilky pro osobní potřebu nebo pokud obsahuje nadlimitní množství zboží nebo je hodnota balíčku vyšší než uváděná cena, zůstává balíček v dočasném skladu České pošty. Adresát je následně vyzván k tomu, aby dodatečně podklady potřebné k propuštění zásilky doložil.

Více o celním řízení naleznete zde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu