Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

  • 2 weeks later...

ja si objednaval tu se steelbook, mne to po brexitu s postou vyslo na 890,- Akorat ta posta dlouho trva. Uz vidim,kde je problem, vyslo to 1.7. a poslano az 6.7.2016. No tak snad v pondeli

Jinak v tom jrc se to objevilo az na posledni chvili,jsem cekal dost dlouho a pak to objednal v Uk.

No na dlouho posledni edice,tedka se soudim s providerem,co mne nechal platit maximalni tarif a pritom poskytoval stredni a posledni tri mesice mi blokoval upload,takze moznost hrani online nula

Bojovky miluju,takze figurka ryu musela ven,takze tady ji mate. Byla rozlozena na tri casti,ale uz je v celku na furt. Material je tvrzeny plast a po viziualni strance si fakt dali poradne zalezet. Jsem spokojeny. Dobre investovanych 40 dolaru

post-39477-14687195661689_thumb.jpg

Upraveno uživatelem drak3go
Používej tlačítko "EDIT"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud by někdo koupil, není problém ji rozdělat a vyfotit, než zaplatí. :) Jen ji prostě teď rozbalovat nechci, přijde mě to škoda. Třeba ji potencionální zájemce taky nebude chtít rozbalovat zatím...

Upraveno uživatelem drak3go
Příspěvek nad tvým se necituje
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska mi přišla Odin Sphere: Leifthrasir (Storybook Edition) na ps4.

Krabica o formátu zhruba a4, uvnitř černé tričko s potiskem (velikost "L" = ledva pro krůtu), art print (u mne holka s kočkou), 64 stránkový artbook v tvrdé vazbě s nádhernými kresbami a taková železná zasouvací pochva (obal) na krabičku se hrou. Pochva je z kvalitního železa, žádná žufánková ocel ala metalpak a opět nádherně ilustrovaná.

post-35176-14687195815336_thumb.jpg

Pak mám ještě limitku star ocean ve steelbooku, ale z té hry jsem tak nehorázně zklamán, že ju sem ani postovat nebudu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu