Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

  • Moderators

Není tu někdo kdo by měl předběžně zájem o Horizon CE? Mám objednány 2ks (1ks JRC a 1ks herni-svet) ale bohužel se mi toho sešlo více na placení tudíž je brát nebudu (ač nerad). Obě jsou objednány v den vystavení obchodem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Po delší době jsem se donutil vyfotit nějaké přírůstky do sbírky, tentokrát jde o samostatné steelbooky. Kompletní sbírku steelbooků chystám v dohledné, tak prozatím alespoň takto :) Zvláště černého provedení Uncharted 4 si cením, majitelé modré verze vědí :)

P.S. Mafia III steelbook je z druhé strany celý červený bez jakékoliv grafiky, tak jsem vyfotil alespoň vnitřek :)

Steelbook_U4_front.th.jpg Steelbook_U4_back.th.jpg Steelbook_RE7_front.th.jpg Steelbook_RE7_back.th.jpg Steelbook_MafiaIII_front.th.jpg Steelbook_MafiaIII_inside.th.jpg Steelbook_FC4_front.th.jpg Steelbook_FC4_back.th.jpg Steelbook_ACU_front.th.jpg Steelbook_ACU_back.th.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Tomas007 osobně ji mám a za dva litry se to dá. Hra ve steelbooku, který se sám prodává celkem draho no a figurka je povedená, celkem težká. Ale já měl u ní problém s barvou, u téj cérky mám přetah černé z obočí skoro přes celý xycht. Ale vypadá to na ojedinělý problém, vím o dalších třech sběratelkách kde je xycht ok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevidím v tom problém, mám ji taky za 2000 a něco ,- a jak píše Mandaz, tak samotný steel se prodává docela za pěkný peníz (jinak mě nakonec vyšla o 600,- levněji, protože jsem již hru měl a druhou prodal..) nebylo co řešit :) . Soška je sice plast, ale těžká jak vix 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu