Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sběratelé HER :)


Recommended Posts

  • Odpovědi 7,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

  • Moderators
muj kontakt mi psal,ze to videl na amazon.de, a rikal,ze to ma predobjednane. Samozrejme se po tom pidit nebudu, je mi to sumak,kdyz uz je predobjednano.

Doufam,ze famy se potvrdi a na amazon.fr by mela byt jeste steelbook edice pro tento kraj

Mně je to taky jedno, ale nemyslím si, že by to těm collectorům z německa uniklo, to vážně ne ;)

Jinak v US změnili standard edici na Day One s nějakými bonusy navíc, takže další možnost. Zřejmě se snaží US členům vykompenzovat max. co můžou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.amazon.de/Dark-Souls-Prestige-exkl-Amazon/dp/B018Z54YTE/ref=sr_1_2_twi_dvd_1_twi_gam_1_twi_gam_1?ie=UTF8&qid=1449650517&sr=8-2&keywords=dark+souls+3+prestige link si dej do mobilu a refreshuj kazdou pul hodku

drak3go kdyby tam bylo neco specialni na gamestopu, doufam,ze se da na tebe spolehnout:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo mám to tu v práci otevřené a refreshuju, jen doufám, že to nespustí, až půjdu na meeting s šéfem za hoďku ... to by byl bad luck :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
drak3go: nemáš nějaký tip, kdy by to mohlo být k dostání na tom německým amazonu???

Editoval jsem svůj post a psal ti, že stále ještě můžeš vzít na UK Amazonu. Dlouho to ale nepotrvá ...

drak3go kdyby tam bylo neco specialni na gamestopu, doufam,ze se da na tebe spolehnout:)

No já tu Day One edici beru, takže jestli chceš, dej vědět ... :)

t1CntsA.png

Upraveno uživatelem drak3go
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Editoval jsem svůj post a psal ti, že stále ještě můžeš vzít na UK Amazonu. Dlouho to ale nepotrvá ...

No já tu Day One edici beru, takže jestli chceš, dej vědět ... :)

t1CntsA.png

tak samozrejme beru, stejne bych to pak kupoval na ebay. Jeste cekam, co japonci udelaji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Tak teprve teď začali na DE Amazonu přidávat ceny k jednotlivým edicím a je tak pravděpodobné, že předprodej odstartuje brzy i tam. Bude to pravděpodobně poslední možnost jak sehnat Prestige edici Dark Souls III za nominální cenu (která je i tak poměrně dost vysoká a šílená), potom už jen na obvyklých místech za násobně větší peníze.

Jinak co se týče forwarding servisu z UK, tak mohu doporučit http://www.nakupyvanglicku.sk (propracovaný a přehledný systém, komunikace v jazyce kterému každý rozumí, poplatky na slušné úrovni, spolehlivě fungující služby).

Upraveno uživatelem drak3go
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu