Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro začátečníky PSP - aktualizace 15.4. 2009


Dutch

Recommended Posts

Ve fastloderu, jsem docela lama takže vůbec nevim jak by se to v tom mohlo zálohovat, poradíš mi?

Díky.

Zkus to s tímhle http://psp.games4you.cz/viewtopic.php?t=6733&highlight=dax+dumper , je to naprosto jednoduchý (hlavně musíš mít místo na kartě pochopitelně).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ve fastloderu, jsem docela lama takže vůbec nevim jak by se to v tom mohlo zálohovat, poradíš mi?

Díky.

Zkus to s tímhle http://psp.games4you.cz/viewtopic.php?t=6733&highlight=dax+dumper , je to naprosto jednoduchý (hlavně musíš mít místo na kartě pochopitelně).

Tak jsem to zkusil, ale hodilo mi to chybovou hlášku "THE GAME COULD NOT BE STARTED 8002014C", nevíš co s tim?

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dutchi nechci ti kecat do rutiny ale chtelo by to trosku editovat... ty downgrady a tak, v vzadnym pripade nechci kritizovat jen ze by to amatery mohlo mazt... pac tam sou jako prolomeny nekde jen 2.71... atd no nic, nezlob se ;-)

Řek bych, že se na tebe určitě zlobit nebude a že určitě i sám ví, že by "Začátečníci" chtěli aktualizaci, jenom na to nemá čas :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

heleď máš tady napsaný, že de fw 3.02 -> 1.50 , ale nikde tu nemáš návod, jak to mam udělat??
mozna by to chtelo se podivat jeste jednou

bod 3. downgrade

zjisti si jestli mas ta082 (btw to je taky v bode 3)

a dale si v bode 3. najdi downgrade 3.03 -> 1.5 nebo 3.03 -> 1.5 TA-082

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím.

Našel jsem velmi slušnou nabídku na prodej Sony PSP firmware 2.60. Proto bych se chtěl zeptat, jsou-li nějaké obtíže upgradovat na firmware, na kterém by běžely ISO hry (např. jestli to jde jen na určitých typech apod.).

Předem děkuji za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dvě otázečky na Vás znalé....: 1) kde a kdy mám přetaktovat psp pro hraní? Mám 3.3 OE-B. Pomáhá to i u psx her, aby neběhali tak rychle? Kdy to používáte? Poznat, jestli to je hrou nebo hardwarem..?

2) chvílema se mi jemně seká analog. Pokud ho dám malinko vpravo, tak se někdy úplně nevrátí. Kdo tohle opravuje? Nechci to nosit do sony, páč se asi jedná jen o vyčištění..

Vlastně tři otázky: Do jakého adresáře se kopírují programy pro psp a homebrew?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me to dela taky ale starosti si s tim nedelam :D

a jinak newite nahodou nekdo kde ve Flash0 dat coldboot.vag? ja sem ho tam nenasel jedine opening_plugin.rco sem nasel :?

newi nikdo? :roll:

sak mas custom firmware, pripoj se do flash0 a v PC dej prohledat..

btw tusim ze to je nekde v ve slozce KD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me to dela taky ale starosti si s tim nedelam :D

a jinak newite nahodou nekdo kde ve Flash0 dat coldboot.vag? ja sem ho tam nenasel jedine opening_plugin.rco sem nasel :?

newi nikdo? :roll:

sak mas custom firmware, pripoj se do flash0 a v PC dej prohledat..

btw tusim ze to je nekde v ve slozce KD

Není to náhodou tak, že se třeba 4s .wav nebo .mp3 převede pomocí nějaké aplikace do coldboot.vag a pak se ještě nějak musí převést do formátu pro PSP(opening_plugin.rco)? Aspoň já jsem vždycky flashoval jen ten opening_plugin.rco. U všech jsem měl taky ten coldboot.vag. Ten tam je asi proto, kdyby jsi chtěl poslechnout v PC.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám problém s LUA PLAYER. Stáhnul jsem si ISO (2656 KB) normálně do X:/ISO/ ale, když to spustím, tak mi to napíše:

This game could not be started.

(80020148)

Já vím, je to napsaný v tomto článku ("80020148 - Při startu PSP držte R (pravé horní tlačítko), naběhne tzv. Recovery menu. Najeďte do Advanced/Advanced configuration/ a zde nastavte Execute BOOT.BIN in UMD/ISO na Disabled")

Toto jsem udělal. Ale když to zapnu, tak to zase nejde. Ale je divný, když si zapnu RIDGE RACER 2 (ISO) Tak mi to normálně jde.

Nevíte, jak to vyřešit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu