Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Má cenu kupovat Iphone 3G ??


forlanek

Recommended Posts

Chtěl bych poradit jestli má cenu kupovat Iphone 3G, mám omezený finanční možnosti a nějaký HTC za 5 tisíc moc nechci. Rád bych tedy věděl jaký nevýhody by ten Iphone 3G měl. Je mi jasný že to bude pomalejší než 4S ale jde mi hlavně o aplikace. Dík za každou radu :thumbup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Měl jsem 3G když byl jako poslední verze Iphonu, měl jsem z toho 3. světovu :D prostě bomba, vše fugovalo, byl rychlí a všechny aplikace fungovaly, poté jsem ho prodal. Asi před rokem (kdy už byl 3GS a 4) jsem si ho koupil znovu. Jaké bylo mé překvapení - na novém IOS vše hrozně pomalé, skoro žádná aplikace nešla. Většinou ty co jsem chtěl už nebyly pro 3G, ale minimálně pro 3GS a 4. No, asi za 14 dní jsem ho prodal silně po cenou a byl jsem rád, že se ještě někdo našel co byl tak naivní jako já :D Nakonec jsem si koupil Samsung galaxy S a to byl přesně telefon u kterého jsem byl absolutně spokojený. HD hry bez sekání, 720p filmy atd.To nemluvím o 4 palcovém supelamoled displeji. Bohužel musel jsem napsat byl jsem spokojen, protože asi po měsíci mi manželka bouchla svím telefonem na na můj a zrovna do displeje :cry: a telefon jsem dal na odpis, ale to už je jiná kapitola....:D

Má rada tedy zní, v dnešní době v žádném případě nekupovat 3G....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele měl jsme všechny iphony 2g,3g,3gs,4 krom 4s a muzu ti rict ze skok z 3g na 3gs byl velky hlavne ve vykonosti, drive trvalo dobu u 3G nez se ti napriklad načetli zpravy u 3gs to bylo hned.. Kazdopadne 4ka byla revoluce, kdybych si mel vybrat tak beru bud 4 nebo 4s je to ohromny skok . 3G si opravdu nekupuj je to hrozně pomalé a zachvili by ses toho chtel stejne zbavit, kdyz uz tak tu 4ku, da se sehnat i kolem 7tis kdyz dobre hledáš a opravdu budeš spokojenej, jak s kvalitou displeje, tak fotakem a rychlostí je to nesrovnatelné s 3G .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele měl jsme všechny iphony 2g,3g,3gs,4 krom 4s a muzu ti rict ze skok z 3g na 3gs byl velky hlavne ve vykonosti, drive trvalo dobu u 3G nez se ti napriklad načetli zpravy u 3gs to bylo hned.. Kazdopadne 4ka byla revoluce, kdybych si mel vybrat tak beru bud 4 nebo 4s je to ohromny skok . 3G si opravdu nekupuj je to hrozně pomalé a zachvili by ses toho chtel stejne zbavit, kdyz uz tak tu 4ku, da se sehnat i kolem 7tis kdyz dobre hledáš a opravdu budeš spokojenej, jak s kvalitou displeje, tak fotakem a rychlostí je to nesrovnatelné s 3G .

Souhlasím, výkon, kvalita displeje (když jsem viděl poprvé rozdíl 3g a 4g displeje tak jsem nechápal) radši si ještě počkej a přišetři, je to rozumější. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Myslim ze kdyz se ti zadari tak za 5000 (mozna kdyby si sehnal jeste neco vic..) tak sezenes i iPhone 4...jako mobil kazdopadne doporucuji iPhone...at uz to bude jakkakoliv verze...

U tech starsich se setkas s horsim displejem, horsim fotakem, vykonem (znacne pomalejsi vsechno) a taky tam nepujdou ty nejnovejsi verze iOS...to jsou podle me ty nejzasadnejsi rozdily....

Podle me ale nema cenu kupovat 3g, jedine (v nejhorsim pripade) tu 4ku a vyssi...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Za 5000 ip4? Tak leda nějakou čorku, nebo bklokovaný a koupí to jen trouba, co neví, že odblokovat to nejde.

Hele, Pr3dator co je za problém, že oživil staré vlíkno, když není OT? Já si myslím, že to je OK. Teda, já sem se svojí 4 spokojená a 3G bych si nekoupila, i když... záleží na ceně a na stavu. Třeba takový 2g bych nechtěla ani za kačku. Co sem koukala, tak to každej nabízel aspoň za 500 a s prasklým sklem a to se teda fakt ani nevyplatí opravovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu