Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS Vita Otázky


tekken90

Otázka

  • Odpovědi 413
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Rozumim tomu dobre kdyz mam EU kod na 30denní plusko tak si proste stahnu ty hry zadarmo, za mesic je dohraju a pak vymazu? To je to vazne tak jednoduchy? A jeste jedna otazka, hry z PSP na Vite asi neobsahuji trofeje,ze?

Upraveno uživatelem Tenebrae
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj,

na PSN se dí za 390 Kč koupit Playstation Plus 90 day Membership (Subscription). Co přesně to znamená. Asi to nebude to, že když si tohle koupíte, tak pak máte ty výhodnější ceny nějakejch her? Přijde mi to jako nereálný, jelikož s PS+ je na PSN Gravity Rush a Uncharted zadarmo a to by bylo výhodné si to koupit. K čemu to teda doopravdy je? Vím že je tam anglickej popis, ale s angličtinou nejsem velkej kamarád... Můžete mi teda někdo zkušený s tímto problémem odpovědět?

Děkuji za odpověď :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

pokud si koupíš PS+ dostaneš každý měsíc několik her "zdarma". Pokud bys měl i PS3, tak máš 3 hry na PS3 + 2 hry na PSV každý měsic po dobu předplatného "zdarma", potom ještě dostáváš další slevy na digitálni obsah, máš cloud kde si můžeš ukládat save, nějaké blbiny jako theme a avataři, a občas se objeví i nějaká ta betaverze. Pokud ti ale PS+ skončí, hry, které si získal "zadarmo", ti přestanou fungovat a budeš si je moct zahrát, až si zase prodloužíš PS+. Obsah zakoupený ve slevách ti zůstává i povypršení ps+.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj všem, mám prosím dotaz:

mám 8Gb kartu a na ní plné hry i dema a chci si koupit ještě jednu 8Gb kartu, jak to bude s hrama co mám na staré kartě, když do Vity vložím tu druhou?

jsou savy z her co mám na kartě, nebo ve Vitě?

bude to fungovat tak, že když vložím jinou kartu a stáhnu na ní další hry, tak je budu moct hrát a pak zas jen přehodím karty a můžu hrát ty moje staré hry co jsem na ní měl?

Mám možnost mít tu další 8 Gb kartu za pár kaček a na té první už mi dochází místo, tak jestli budu moct karty jen tak libovolně přehazovat a hrát hry co na nich budou?!

Díky moc za rady :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ano, pokud nemáš PS Plus tak hlavně hry nemaž, protože savy jsou uvnitř celých her. Přehazovat se karta tedy normálně dá, ale je to pěknej vopruz - rozhází ti to menu (ne že by to bylo nějak extra důležitý) a pořád psv vypínat a zapínat taky není moc zábava :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu