Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xecuter Fusion


Recommended Posts

  • Moderators
co presneji ten fusion bude umoznovat??nejak (priznam se) jsem linej vyhledavat info o tom..:)..prislo mi, kdyz jsem na to kdysyva koukal, ze tam stejne byli jen veci, kterym jsem nerozumnel..:) o co presne s tim fusionem jde??

Je toho hodně a vývoj se denně posouvá mílovými kroky. Např. jen za včerejší noc proběho odstranění mnoha chyb na základě průběhu beta testování a jak jsem už psal dřív, kdo si bude chtít s tímto převratným custom kernelem hrát, musí v první řadě pochopit o co jde a co dělá. Z toho důvodu ten výčet funkcionalit nemá smysl teď překládat a stačí si jej přečíst zde - http://www.team-xecuter.com/forums/showthread.php?t=86150

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spíš se zeptám, jestli má smysl, to taky zkusit :)) už jen ze zvědavosti (a taky, protože nemám pořád spárovanou mechaniku) a jestli to jde vrátit normálně zpět (pokud to tedy někdo může říct i když myslim, že to se zatim neví) :)) každopádně už to někdo z vás zkoušel? :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spíš se zeptám, jestli má smysl, to taky zkusit :)) už jen ze zvědavosti (a taky, protože nemám pořád spárovanou mechaniku) a jestli to jde vrátit normálně zpět (pokud to tedy někdo může říct i když myslim, že to se zatim neví) :)) každopádně už to někdo z vás zkoušel? :))

Zatím je to uvolněné pouze pro ofiko testery TX, takže já se k tomu ještě nedostal.Vrátit to zpět samozřejmě jde,jen se zapíše původní nand.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím je to uvolněné pouze pro ofiko testery TX, takže já se k tomu ještě nedostal.Vrátit to zpět samozřejmě jde,jen se zapíše původní nand.

moje chyba :) když jsem to tak procházel ty jejich fóra a viděl tam otázky z toho Fusionsetupu a postup instalace, tak jsem si myslel, že už to můžeme testovat taky :) každopádně se klidně hlásím jako jeden z pokusnejch králíků pokud bude zájem ostatních :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moje chyba :) když jsem to tak procházel ty jejich fóra a viděl tam otázky z toho Fusionsetupu a postup instalace, tak jsem si myslel, že už to můžeme testovat taky :) každopádně se klidně hlásím jako jeden z pokusnejch králíků pokud bude zájem ostatních :)

Taky to rozhodně podrobně otestuji.Skoro se to bojím říct, ale celé si to může nainstalovat i trochu zkušenější uživatel RGH, který má od svého flashera slušnou zálohu (DVD klíč, CPU Klíč a SMC Config).Pak už stačí jen vypálit instalační placku, zapsat třeba rawflashem z USB flashky vygenerovanou nand image z Fusion instalátoru a fusion jede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
já si RGH dělal sám, takže mam všechno potřebný :) už jen počkat až se to vypustí mezi lidí a tradá :) akorát doufám, že to půjde nainstalovat i na flashku nebo ext.disk :)

Aktuálně lze instalovat a spouštět pouze z int. HDD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslite ze by uz konecne mohlo jit na Xbox360 ... XBMC ??? Na tohle jsem zjedavej ,jetli to pojede ,jako to frci na Xbox1 ( Neznam lepsi pristroj na multimedia )

Cumim pres to na ulozto online filmy,serily,porady a hodne dalsich archivu atd.Zasadni by pro me bylo moznost sledovat i fullHD videa a nebo aspon 720p ,protoze 720p neni starsi xko

schopne :_(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky to rozhodně podrobně otestuji.Skoro se to bojím říct, ale celé si to může nainstalovat i trochu zkušenější uživatel RGH, který má od svého flashera slušnou zálohu (DVD klíč, CPU Klíč a SMC Config).Pak už stačí jen vypálit instalační placku, zapsat třeba rawflashem z USB flashky vygenerovanou nand image z Fusion instalátoru a fusion jede.

Takze ve vysledku to znamena a bude to vypadat tak, ze na forech bude dalsich 19082391037128931232103812097312 zmatenych uzivatelu, kteri se budou ptat jak nainstalovat fusion a po 50ti prispevcich se zjisti, ze nemaji ani RGH, ani nevi co je to dashboard a uz vubec nemaji tuseni jak kopirovat soubory na flashku :D:D ok.....:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to testoval, zatim nevidim nejak extra vyhody. Je to v plenkach. Krome toho co je psane v changelogu, jsem nenasel nic extra. Hezka je bootovaci animace. Z devkitu jdou spustit zatim jen GOD hry. Uvidime, co bude dal. Kazdopadne jsem dal zpet origo. Kdo pouziva J-runner je tam polozka extract all - tim se rozbali smc_config. Uprava je jednoducha, a opravdu to zvladne kazdy noob. Jen kdyz se to dava zpet, musi se flashnout zpet pres draty. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu