Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Hraní ISO her pod RGH


Recommended Posts

pokud nemas PC..tak je to docela problem, pac pak si nemel montovat ani RGH, ani flash..a mel si zustat u origo :D v tom pripade bych ti pak doporucil koupit starsi pocitac za 2tisice, ktery alespon zapnes, alespon se budes moci mrknout sem tam na net, a budes moct prevadet isa..:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mam PC jenom práci. No tedka sem to tu na jednom PC rzchodil, vetsina PC zde je bloknutá administrátorem. MAm problém ale s externim HDD, jelikoz mi ho xbox vůbec nenacte. Nekdem jsem zaslechnul ze hdd musi byt ve formátu FAT32, ale to zabranuje kopírování souborů větších jak 4gb, coz je u her které mají 8gb celkem problém... Co s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Já mam PC jenom práci. No tedka sem to tu na jednom PC rzchodil, vetsina PC zde je bloknutá administrátorem. MAm problém ale s externim HDD, jelikoz mi ho xbox vůbec nenacte. Nekdem jsem zaslechnul ze hdd musi byt ve formátu FAT32, ale to zabranuje kopírování souborů větších jak 4gb, coz je u her které mají 8gb celkem problém... Co s tím?

HDD musí být skutečně ve formátu FAT32. Hry sice mají v průměru více než 4GB, ale jako celek, nikoliv že by velikost jednoho souboru byla 4GB (limit pro FAT32). Takže v tomto žádný problém není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No asi si budu muset koupit notas na doma. Kazdopadne dík, ja ted prohnal skrz iso2god batmana a halo reach. Nejak se to rozbalilo na více soubotru tak je postupne hodim na externak, kterej predelam na FAT32 format. Pak to snad doma pres Xexmenu nějak rozchodim. Zatim do toho vubec nevidim, jeste musim porozumet FSD menu vsechno nejak ponastavi a hlavne nějak rozchodit prehrávání videí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud mas FSD prednastavene od flashera, tak bych se do toho byt tebou ani moc nestoural (zas tolik tam toho neni)..jak kluci psali, FAT32 musi byt..Po rozbaleni v ISO2GOD ti jak si psal vznikne vice mensich souboru, tudiz to zkopirovat budes moct. To same pres Xbox Image Browser..V xboxu pouze v FSD pote budes muset nastavit cesty..(Game Path)..na tu slozku, kde to na HDDcku budes mit. Nic sloziteho. Jak jsem psal, zkus si sehnat nejaky ten levny PC (na netu jich je mnoho na prodej), kdyz si doted byl bez pocitace, tak nepotrebujes zadny delo, staci ti obycejny pc tamhle za 2tisice jak jsem psal. Pozor, u externiho HDD budes mozna mit problemy s DLCckama (doplnujicima balickama), co vim, tak mnoho lidem odsud z fora to pres externi HDD neslo, ale samotne hry rozjedes bez problemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za rady, FSD od flashera nastavene nemam to sem si musel nainstalovat sám, takže se v tom budu muset nějak poštourat, Rád bych rozchodil připojení na Wifi, prehrávání videí apod. U xboxu mám 250gb HDD interní, jen mam problém s tim externim, abych si mohl nakopírovat hry co jsem stáhnul v práci. (administrátorem zakázano formátovat HDD)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pripojeni pres WIFI budes muset stejne nastavovat v NXE (zakladni - originalni dashboard xboxu, ktery si mel pred RGH)..na prehravani videi si budes muset stahnout nejaky programek, ja to nepouzivam, takze ti neporadim, ale ted predevcirem byl nejaky v sekci..nevim presne jak se jmenoval a jsem ted liny tam koukat :)..pokud mas 250GB disk interni, tak externi disk vubec neres a vsechno davej na interni (prece jen 250GB je stale docela dost a vejde se ti tam, kdyz budes hry davat pres ISO2GOD cca 27her, tudiz na externi si davej treba normalne jen zalohy)..pri konvertovani ISO souboru pres Xbox Image Browser by se ti tam mohlo vejit predpokladam az 40her (zalezi jak ktere)..takze pokud si sezenes ten PC, tak bude mnohem lepsi pro tebe a snadnejsi si davat hry na interni..

nejsem si jisty, ale nektere prehravace, mozna i xbox bude umet naformatovat disk sam (muzes to zkusit)..

jinak kdyz bys rozjel tu sit a sehnal si doma nejaky to PC, doporucuju to nemit pres WIFI, ale jednoduse xbox zapojeny do routeru pres ethernet kabel, PC take, kopirovani her do xboxu je pak neuveritelnekrat rychlejsi (okolo 6-10mB/s)..usetris tim teda mnoho casu..

EDIT: lenost me presla, tady mas ten link na ten programek pro videa..davej si pozor, NEPOUSTEJ HO PRES FSD!!!!ale pres XeXmenu..jinak se ti bude sekat FSD pri zapnuti..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

32GB flash Ti je zbytocna lebo xbox vyuzije len 16GB. xbox flashky podporuje len do 16GB.

kup maximalne 16ku.

Nemáš pravdu !! To že xbox si vezme z flešky jen 16 GB platí pro FATX . On chce používat flešku pro RGH ve FAT32 a v tom případě může být jakkoli veliká . Pokud si nejsi jistý s radou , tak raději neraď !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsak jo, hry chci mít normálně na internim HDD, ale musim je tam taky nějak dostat :) A to pomocí externího hdd. No ted si jedu koupit 32gb flashku u který predpokládam, že bude FAT32.

Myslím si že je zbytečné kupovat flešku,když ti jde jen o způsob jak hry dostat na interní HDD . Stáhnout a překonvertovat do RGH formátu to můžeš klidně i na HDD s NTFS . A ten externí HDD ti kdekoli v obchodě za malý poplatek zformátují na FAT32 . Potom ho můžeš normálně na kopírování na interní i jako externí k xboxu s RGH používat .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak uz jsem tam nakopirovat Batmana. Jen to musim poustet slozite pres xexmenu kde zapnu FSD, tam hru nevidim, a tak musim naject do file managera kde hru musim najit na hdd a pustit. Bohuzel to musim delat pri kazdem spusteni, skousel jsem to nejak pospojovat ale nedari se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu