Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox občas zamrzne


Recommended Posts

  • Odpovědi 54
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak u mě to DLC nejsou, smazal jsem všechny a stále zamrzávání. Jinak, co jsem načítal, tak na zahraničních serverech jim to občas způsobovala DLC, tak v launch.ini dali k položce contpatch "false" a některým to problém vyřešilo. Ale opravdu neručím za to, že to může pomoci, může to být jen blábol :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

xmod, takže myslím, že HW chyba by to být neměla :). Možná přehřívání, ale dle toho, co jsem si tu pročetl, tak teploty nejsou mimo běžnou hranici u Falconů, tak vůbec nevím, co by to mohlo být. Zkusil jsem spoustu věcí a nic nepomohlo.

Už sem nabízel, že to stačí poslat a podívám se na to (samozřejmě zdarma), bude to nějaká prkotina.HW to není,minule to bylo například používáním online Live profilu, který konzoli zasekával,tohle bude odhadem něco podobného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak aktualita k výše uvedenému - je to podivnost.Konzoli mám zpět, dal jsem ji zabrat cca 2 dny nonstop.Všechny hry co xandovi padaly po několika minutách (Spiderman, Soul Calibur ) naprosto stabilně beží hodiny.Nahrál jsem tam Max Payna 3 protože nic náročnějšího nemám a nechal běžet na demo 4 hodiny v kuse. Bez jediného záseku. Protože jsem chtěl vyloučit všechny možnosti, celou instalaci jsem znovu zkontroloval z hlediska HW (vše ok) a komplet znova reinstaloval softwarovou část + updatoval dash na poslední 15574. Zcela bez problémů

Posílám zpět, protože skutečně nedokážu problém replikovat, tak pokud tam skutečně něco v sw části bylo tak tomu kompletní reinstalace + update dashe snad pomohla.Jsou občas věci mezi nebem a zemí ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,tak i já řešil stejný problém se zamrzáním také poslal konzoli zpět na znovu instalaci RGH, po návratu jsem dostal informaci,že konzole celou dobu jela bez záseku.

Zapojil jsem ji a znovu cca do 3 min zámrz.Následovalo několika denní trápení a zkoušení všeho možného.....hrúza. Nyní moje zjištění:

1)po odpojení od sítě a internetu ani jediný zámrz

2)po připojení do 3min zámrz

3)provedena znovu instalace FSD a DL a pripojení do sítě a následné kopirování her na HDD v konzoli.....cca po 6hod zacalo zamrzání do 2min(v té době jsem zapnul sit.tiskárnu)

4)po vypnuti tiskarny zatím jede bez zámrzu

tak nevím třeba to někomu pomůže,ale mám pořád problém s covery her(V FSD menu se mi zobrazují obaly pouze asi u cca tří her a zbytek má nonstop zelenej prázdej obal, ale zbytek, jako screenshoty a obrázek na pozadí, jsou. Dámli refresh artwork, tak obal naskocí, ale pouze na dobu než FSD menu opustím (zapnu hru, vynu Xko). Ze zacatku mi to ani moc nevadilo, ale ted pri vetsim množství her se v tom blbe orientuje a blbe to taky vypadá. Sem registrovanej i na tech stránkách s covery které jsem tu na foru při řešení tohoto problému narazil. ALe nic nepomáhá. Nechápu ty tři hry co sou v cajku, proč i ony nezmizí ? Dál jsem zkoušel přeistalovat FSD a DashBoard. Po přeinstalaci byli všechny covery krásně načtené! Ale po vypnutí Xka, byli zase fuč, až na ty tři co se drží. Nechápu... Co s tím?)

Pokud někdo ví jak na to tak mu budu vděčný za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Mám také problém se zamrzáváním. Po provedení RGH mi konzole zamrzne a to vždy max. do deseti minut. S RGH začínám a první, co se mi povedlo bylo, že jsem smazal FSD a Dashlounch. Po návodu krok po kroku od xmoda (kterému moc za vše děkuji!!!), jsem se zpět dostal do FSD, hry mi jdou kopírovat, xbox je v pořádku vidí, ale bohužel úplně pokaždé do deseti minut konec. V origo dashi, ve FSD i při hraní. Nějaká rada? Díky moc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Mám také problém se zamrzáváním. Po provedení RGH mi konzole zamrzne a to vždy max. do deseti minut. S RGH začínám a první, co se mi povedlo bylo, že jsem smazal FSD a Dashlounch. Po návodu krok po kroku od xmoda (kterému moc za vše děkuji!!!), jsem se zpět dostal do FSD, hry mi jdou kopírovat, xbox je v pořádku vidí, ale bohužel úplně pokaždé do deseti minut konec. V origo dashi, ve FSD i při hraní. Nějaká rada? Díky moc!

Pokud je to Phat Xbox, pak zamrzání způsobuje v mnoha případech pozice drátů zespod desky, zejména pak CPU_RST.

Není taky vyloučena předzvěst RRoD, ale předpokládám, že pokud ti Xbox před RGH fungoval bez záseků, že to nebude tento případ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám také problém se zamrzáváním. Po provedení RGH mi konzole zamrzne a to vždy max. do deseti minut. S RGH začínám a první, co se mi povedlo bylo, že jsem smazal FSD a Dashlounch. Po návodu krok po kroku od xmoda (kterému moc za vše děkuji!!!), jsem se zpět dostal do FSD, hry mi jdou kopírovat, xbox je v pořádku vidí, ale bohužel úplně pokaždé do deseti minut konec. V origo dashi, ve FSD i při hraní. Nějaká rada? Díky moc!

Založ si nový profil bez xbox live, nastav ho jako výchozí ve fsd a pak otestuj znovu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Založ si nový profil bez xbox live, nastav ho jako výchozí ve fsd a pak otestuj znovu

Vyzkoušel jsem, ale zásek přichází čím dál tím dřív. Někdy se xbox ani nezapne. Může se konzole přehřívat, jak bylo psáno výše? Používám chladič do USB. Nebo mohl jsem špatně nainstalovat FSD?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud je to Phat Xbox, pak zamrzání způsobuje v mnoha případech pozice drátů zespod desky, zejména pak CPU_RST.

Není taky vyloučena předzvěst RRoD, ale předpokládám, že pokud ti Xbox před RGH fungoval bez záseků, že to nebude tento případ.

Díky za reakci. RGH mi prováděl xmod, takže pozici drátů nepředpokládám. Obávám se RoD :-/ V minulosti jsem zamrznutí řešil při dlouhém hraní, 5 a víc hodin, ale za dva roky, co jsem xko měl max. dvakrát třikrát. Uvidíme... Ještě jednou díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Díky za reakci. RGH mi prováděl xmod, takže pozici drátů nepředpokládám. Obávám se RoD :-/ V minulosti jsem zamrznutí řešil při dlouhém hraní, 5 a víc hodin, ale za dva roky, co jsem xko měl max. dvakrát třikrát. Uvidíme... Ještě jednou díky!

Samotný provoz FSD více zatěžuje konzoli než např. NXE dashboard, čili teploty GPU/CPU s tím spojené jsou obecně vyšší. U starších revizí Phat konzolí se obecně doporučuje zvýšit otáčky ventilátoru a to až na MAX (ano, je to pak hlučné, ale za životnost té konzole to i tak stojí), anebo mohu doporučit Xecuter Repair Kit Extreme Edition. Výborná úprava chlazení, oddaluje výskyt RRoD, hlučnost konzole zůstává nezměněna, dokonce majitelé Xenonových mrtvol hlásili oživení s tímto kitem.

Chladiče do USB jakéhokoliv provedení jsou k ničemu.

Pokud je RGH úprava Xmodova práce, pak nemusíš mít nejmenších pochyb o kvalitě provedené práce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kde se dá koupit Xecuter Repair Kit Extreme Edition?? Zvládnu jako naprostý lajk instalaci, nebo je lepší si to nechat zabudovat od profíka?

Ještě si myslím, že můžeš mít nabořený disk, jak se ti povedlo při tom kopírování z PC při kterém si ztratil FSD a Dashlaunch.Sice je to škoda, ale zkusil bych kompletní reformát disku a reinstalaci FSD a Dashlaunche - to už umíš sám:-).Nejdřív to možná zkus úplně bez disku jen z mechaniky, jeslti se to bude taky zasekávat (odhadl bych, že ne)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě si myslím, že můžeš mít nabořený disk, jak se ti povedlo při tom kopírování z PC při kterém si ztratil FSD a Dashlaunch.Sice je to škoda, ale zkusil bych kompletní reformát disku a reinstalaci FSD a Dashlaunche - to už umíš sám:-).Nejdřív to možná zkus úplně bez disku jen z mechaniky, jeslti se to bude taky zasekávat (odhadl bych, že ne)

Položil jsem zbytečnou otázku ohledně zálohy dat, smazáno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě si myslím, že můžeš mít nabořený disk, jak se ti povedlo při tom kopírování z PC při kterém si ztratil FSD a Dashlaunch.Sice je to škoda, ale zkusil bych kompletní reformát disku a reinstalaci FSD a Dashlaunche - to už umíš sám:-).Nejdřív to možná zkus úplně bez disku jen z mechaniky, jeslti se to bude taky zasekávat (odhadl bych, že ne)

Tak problém přetrvává. Nejprve jsem naformátoval HDD, potom zkusil starý 20GB HDD a pak i hrát bez disku (postup přesně naopak, ale proč to dělat logicky :-P ). Pokaždé podobný výsledek. Konzole buďto nenajede vůbec, zamrzne hned nebo po chvilce hraní. Měl by někdo ještě trpělivost a nějakou radu? Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak problém přetrvává. Nejprve jsem naformátoval HDD, potom zkusil starý 20GB HDD a pak i hrát bez disku (postup přesně naopak, ale proč to dělat logicky :-P ). Pokaždé podobný výsledek. Konzole buďto nenajede vůbec, zamrzne hned nebo po chvilce hraní. Měl by někdo ještě trpělivost a nějakou radu? Dík

Pak zbývá již zmíněný náběh na rrod kvůli zvýšené záteži konzole.Jeslti chceš, domluvíme po PM a mrknu na to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak problém přetrvává. Nejprve jsem naformátoval HDD, potom zkusil starý 20GB HDD a pak i hrát bez disku (postup přesně naopak, ale proč to dělat logicky :-P ). Pokaždé podobný výsledek. Konzole buďto nenajede vůbec, zamrzne hned nebo po chvilce hraní. Měl by někdo ještě trpělivost a nějakou radu? Dík

Tak aktuálně k případu "martysvadla" : odešla mu půlka ventilace (točil se jenom jeden větrák), konzole se přehřívala a sekala.Větrák vyměněn,snad už to bude dobrý.Jak psal Drak3go konzole holt s RGH dostává větší záběr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cus Xando sice nejsem buh ví jakej profik nedavno me delal RGH Spaceman mam Falcona a daval me tam amazemod Verze 2 a xbox 360 po zapnuti ihned nabiha do FSD 2.2 parada taky me tam dal nejnovejsi dashlaunch 3.02 kterej dela ze kdyz mas hru na více disku automaticky swapuje mezi dvd nemusis nikam nic nahravat ani editovat staci hru jen pojmenovat treba Max Ppayne 3 - DISC1 a Max Payne 3 - DISC2 proste parada ale kdyz jsem poprve zapl masinu zdesil jsem se jelikoz vubec nebyla sliset a vetraky sice vzadu jeli ale hrozne pomalu.A kdyz jsem se podival v menu FSD 2.2 na hodnoty teplot na CPU 57 stupnu,GPU 65,Memory 75 tak jsem se zdesil ze nejsem ani ve hre a uz to topí jak s.v.i.n.e.Ale co jsem se docetl tak je to normalni jelikoz FSD více zatezuje system a tím padem taky masina vice hreje a taky samozrejme chip co dela odeber proudu nebo premisteni na to ma taky vliv.Takze jsem se v FSD 2.2 podival na nastaveni vetraku a ten byl danej na automatic tak jsem si ríkal hmm masina asi kdyz se zacne hodne zahrívat tak se pak samo zacne tocit vice vetrak ze to musi mít urcite termoregulaci a vetrak se sam zacne tocit vice kdyz masina dosahne nejake vetsi teploty.Tak jsem hral asi 30 minut Max Payne 3 a ono pekne h.o.v.n.o teploty sli nahoru jako krava a masina stale ticha.Tak jsem usoudil ze bude lepsi dát na 65% výkon vetraku je to nejmensí hodnota co jde dat pak uz jde jen 70% až do 100% ale mín než 65% proste dát nelze sice mašina na 65% je slisitelna vetraky ale není to nic hrozneho oproti ps3 ve srovnani stím je stejne hlucnej pri zatezi.A teploty diky 65% nastaveni ve FSD 2.2 pri hrani her spadli CPU 50-55 stupnu GPU 60-65 stupnu a Memory 65-70.Takze si myslim ze komu mrzne masina je to díky prehrivani Memory coz je fakt.A ja osobne si radsi necham vymenit v masine za 2 roky vetraky kdyz odejdou nez pak menit celou masinu :) Pokud na tu novou pak pujde vubec udelat RGH :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cus Xando sice nejsem buh ví jakej profik nedavno me delal RGH Spaceman mam Falcona a daval me tam amazemod Verze 2 a xbox 360 po zapnuti ihned nabiha do FSD 2.2 parada taky me tam dal nejnovejsi dashlaunch 3.02 kterej dela ze kdyz mas hru na více disku automaticky swapuje mezi dvd nemusis nikam nic nahravat ani editovat staci hru jen pojmenovat treba Max Ppayne 3 - DISC1 a Max Payne 3 - DISC2 proste parada ale kdyz jsem poprve zapl masinu zdesil jsem se jelikoz vubec nebyla sliset a vetraky sice vzadu jeli ale hrozne pomalu.A kdyz jsem se podival v menu FSD 2.2 na hodnoty teplot na CPU 57 stupnu,GPU 65,Memory 75 tak jsem se zdesil ze nejsem ani ve hre a uz to topí jak s.v.i.n.e.Ale co jsem se docetl tak je to normalni jelikoz FSD více zatezuje system a tím padem taky masina vice hreje a taky samozrejme chip co dela odeber proudu nebo premisteni na to ma taky vliv.Takze jsem se v FSD 2.2 podival na nastaveni vetraku a ten byl danej na automatic tak jsem si ríkal hmm masina asi kdyz se zacne hodne zahrívat tak se pak samo zacne tocit vice vetrak ze to musi mít urcite termoregulaci a vetrak se sam zacne tocit vice kdyz masina dosahne nejake vetsi teploty.Tak jsem hral asi 30 minut Max Payne 3 a ono pekne h.o.v.n.o teploty sli nahoru jako krava a masina stale ticha.Tak jsem usoudil ze bude lepsi dát na 65% výkon vetraku je to nejmensí hodnota co jde dat pak uz jde jen 70% až do 100% ale mín než 65% proste dát nelze sice mašina na 65% je slisitelna vetraky ale není to nic hrozneho oproti ps3 ve srovnani stím je stejne hlucnej pri zatezi.A teploty diky 65% nastaveni ve FSD 2.2 pri hrani her spadli CPU 50-55 stupnu GPU 60-65 stupnu a Memory 65-70.Takze si myslim ze komu mrzne masina je to díky prehrivani Memory coz je fakt.A ja osobne si radsi necham vymenit v masine za 2 roky vetraky kdyz odejdou nez pak menit celou masinu :) Pokud na tu novou pak pujde vubec udelat RGH :D

Teploty jsem měl podobné a také jsem si raději nastavil výkon větráku na 70 % a výrazně se snížily. Ale právě netuším, jestli jsou stavěné na takovou zátěž. Ale předpokládám, že jejich výměna není zase takový problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu