Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

xbox 360 slim nelze spustit


kaarloss

Otázka

19 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Moderators

Jak dlouho jsi ho nechal puštěný v tomto stavu? Jelikož je tam úprava RGH, bootování nebude tak rychle jako bez něj. U Slimů dle kvality použitého CPLD čipu a provedení se může bootovací čas pohybovat mezi 5 - 30s, klidně i déle (řádově minuty), ale to je potom ne příliš kvalitně provedené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators
no zkoušel jsem to mít zapnuté cca 10 minut a nic. Pořád svítí ten jenom ten prostředek a když zapnu ovladač tak na tom blikají všechny čtyři diody zaráz.

Tak to je zlé. Pokud nevíš, jaký čip byl při instalaci použit, vyfoť instalaci uvnitř konzole (pokud jak píšeš ji máš rozebranou, tak by to neměl být problém).

///EDIT: Doporučuji reklamovat u toho, kdo ti instalaci prováděl. Dlouhý bootovací čas je zřejmě způsoben nekvalitním CPLD čipem anebo pájením. Bohužel, z té fotky není detail pájení vidět, jen ten CPLD čip, který stojí za starou belu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators
Jo, je to coolrunner.

To sice je, ale referenční Xilinx, který svoji kvalitou odpovídá ceně. Jsou dvě možnosti:

- buď je to špatně provedené a není to funkční (fungovalo ti to už vůbec?)

- nech to zapnuté třeba hodinu a uvidíš, možná ti to nabootuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jak jsem to dovezl tak to bez problému jelo ale pak jsem to vypnul a začalo to dělat tohle.

Na první pohled je to takové no,řekněme trochu chaotické.Už sem takovou práci viděl, tuším od koho to je a tuším, že zase bude flamewar, takže to radši reklamuj sám, než z tebe vyrazíme kdo to spáchal :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ten člověk evidentně nikdy nic nepájel, takhle jsem pájel když mi bylo 10 a začínal jsem si hrát s elektronikou. :blejt:

Rozhodně reklamovat u toho kdo to dělal, nebo nejlépe to dát někomu kdo s instalací má zkušenosti a nevytváří takovou doslova prasečinu, jak říká Anubis1.

edit: To by se snad mělo i zveřejnit kdo to dělal, taková práce není práce, ale pokus o něco co neumí !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators
Ok. Zkusím to reklamovat.

Zkus, tady je každá rada drahá. Těžko se vyznat v drátování podle fotky, natož pak hledat, jestli je chyba v pájení anebo v části programování. Moc by mě zajímalo, kolik taková práce stojí. Jen ti přeji, ať to dotáhneš do zdárného konce a můžeš konzoli normálně používat, o což by mělo jít především.

Aníž bych se chtěl chlubit vlastní prací, tak se podívej na obrázek co jsi sem dával ty a na příklad instalace TX CoolRunner. Zdánlivě stejná věc sloužící stejnému účelu, jestlipak najdeš 10 rozdílů....

attachment.php?attachmentid=16765&d=1334503949

2mmlad.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu