Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iPhone 5


pozitro

Recommended Posts

Však já nebláznil.Jen jsem se uepútal ať to někdou vyzkouší, tak hned nevyjíždějte :D Nechce někdo něco dát online? Já jsem kdyžtak stevens129

před pár dny to tady už někdo řešil a napsal sem mu úplně to stejný...nevim kdo to byl kvuli tomu napsal 10 příspěvků tak neříkej že sis nevšiml....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 135
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Mam takovy problem...kdyz fotim treba nejaky dokument (napr zapis ze sesitu) a fotim s bleskem, tak je ta fotka tmava.... Kdyz restartuju mobil tak je to pak v pohode... Nesetkali ste se s tim nekdo? Kamos to mel taky na iPhone 4..kdyz fotim bez blesku tak to je bez problemu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Nevím, jestli mám špatnej kus, ale rozhodně budu radši, když mi bude fotit stejně jako každýmu a nebude mi v něm klapat než aby mi fotil stejně jako každýmu a společně s miliardou lidí na světě mi v něm klapalo:))) Každopádně to nebyl problém, proč jsem telefon reklamoval.

''Vsem v iPhonu neco klepe, pokud ti to neklepe máš špatný kus'' - Joke of the year :D, bohužel truestory

-truestory možná tak na fóru plný retardů, bohužel, ve skutečným světě bad joke :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Taky bych bral přes Store ale kdyžtak můžeš sehnat od někoho důvěrného třeba na Aukru.Tam ti to dají třeba za 17 000 ale je to jak z Apple store protože oni to koupili u T-mobile za 16k a vydělaj si na tom, takže je to v pořádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o účet jsem přemýšlel ale na trhu je mnoho bank a nevím/nemohu se rozhodnout u jakého, abych neplatil zbytečné peníze :D

Na auktu jsem se díval a tam je to stejně drahé jako třeba u CZC/chtějí platit na účet. Připadá mi to docela na hlavu, že v kamenném obchodu applu to mají dráž než na internetu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud jsi student, muzes si zalozit konto G 2 od Komercni banky a vse je zdarma a je to, jinak bys musel zvolit treba fio banku u ktere nejsou poplatky

jj jsem student a na G2 se podívám podrobněji. Zatím co jsem četl tak to vypadá skvěle a vyhovovalo by mi to i do budoucna.

Piggy otec měl účet u ČSOB ale kvůli velkým poplatkům a nevyužití ho zrušil(taková smůla)

nepster aha, viděl jsem obchod na arkádech a myslel jsem, že to je oficiální shop na název jsem se nedíval :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu