Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iPhone 5


pozitro

Recommended Posts

Téma o další generaci iPhonu

iPhone 5 (předpokládané změny)

  • větší display cca 4"
  • menší konektor
  • 4jádro
  • 1gb ram
  • lepší kamera
  • vetší výdrž
  • nanoSIM

INFO

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 135
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Tak iPhone 5 je tady.. :) Co vaše první dojmy? Klady, zápory?

Plánujete koupi nebo už vlastníte?

Já si svuj v nejbližších dnech objednávam z apple store, jen mě štve že si počkám 3-4 týdny :/

A ještě jedna věc mě trápí :D ...černý/bílý ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

tak konečně ho už mám .. :-) .. před tím sem měl iphona 4. Přešel jsem na 5ku a první dojmy..Je neskutečně rychlej, oproti 4.! Displej paráda, všude dosáhnu jednou rukou, nemusím přehmatávat, super..přijde mi i že je i displej trošku lepší než na 4.ce. Foťák na momentky paráda, na normální focení mám foťák. Aplikace se načítají bleskově. Zkoušel jsem vcelku náročný GTA 3 a musím říct že to je pecka. Ještě by to chtělo, aby vývojáři upravily starší aplikace na ten větší displej. Ale to asi nebude dlouho trvat.

Jsem sím nad míru spokojenej, a to co sem od tohohle telefonu čekal, jsem i dostal.

Ps. jen ty mapy :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem měl do teď 4ku a teď čekam až mi apple doručí 5ku a nemůžu se dočkat :D ty aplikace už postupně prochází updatem a optimaluzijí se pro ip5 takže nebude dlouho trvat a bude všechno v pohodě ;) jn mapy jsou úúúúúúúúplně k ničemu.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já jsem si na Václaváku na něj vystál frontu, protože mi bylo jasný, že pak bych musel jinak čekat ještě 3 tejdny. 1. dojem, je rychlej... rychlej jako svině. V porovnání s mým iPod touch 4g je to nesrovnatelný. Ale od konstrukce jsem čekal víc. Černá barva je sice dost stylová, černej hlíník působí opravdu luxusně, ale udělat na něm menší oděrku neni nic těžkého a i přes to, že jsem ho měl celou dobu v silikonovým pouzdru se mi udělala ze spodu na hraně malá oděrka. Teď už ho používám bez krytu. Jinak moc aplikací ještě optimalizovaných neni a myslím, že vývojářům her to bude ještě chvilku trvat než optimalizujou svoje hry... Každopádně s aplikacema by neměl být problém a počítám že za měsíc by mohlo být optimalizováno min. 80% aplikací. Jen bych se chtěl zeptat, když ze zádu klepu na mobil v horní části, tak ve fotáku nějak podivně chrastí, občas je to slyšet ikdyž ho jen pokládám na stůl... nepřijde mi to jako normální věc na mobilu za 17k. Doufám, že to neni nějaká vada, protože bych opravdu nechtěl řešit reklamaci teď, když mám nano sim, kterou nenarvu nikam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak zítra si ho objednám a čekají mě hrozné 4 týdny! :D

Wind, to chrastění je také u iPhone 4, taky jsem se nejdříve bál co to je, ale potom sem zjistil, že to mají i další takže toho se neboj ;) a k té sim kartě, musel si k tomu dostat takový adaptér (jestli ne tak zajdi k operátorovy a oni ti to dají), který ti z toho udělá klasickou simku takže s tím není problém ;) teď to tak mám taky když jsem prodal iP4 a čekám na 5ku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak zítra si ho objednám a čekají mě hrozné 4 týdny! :D

Wind, to chrastění je také u iPhone 4, taky jsem se nejdříve bál co to je, ale potom sem zjistil, že to mají i další takže toho se neboj ;) a k té sim kartě, musel si k tomu dostat takový adaptér (jestli ne tak zajdi k operátorovy a oni ti to dají), který ti z toho udělá klasickou simku takže s tím není problém ;) teď to tak mám taky když jsem prodal iP4 a čekám na 5ku ;)

Mne to ale fakt chrasti nejak moc :D opravdu mi to nepripada moc normalni. Nema tady jeste nekdo iPhone 5 aby mi to potvrdil? Docela mi vadi, ze kdyz macham iphonem v ruce fakt rychle, ze tam neco chrasti :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne to ale fakt chrasti nejak moc :D opravdu mi to nepripada moc normalni. Nema tady jeste nekdo iPhone 5 aby mi to potvrdil? Docela mi vadi, ze kdyz macham iphonem v ruce fakt rychle, ze tam neco chrasti :D

Hodně lidí si stěžuje na uvolněný "chrastící" power/sleep tlačítko, tak jestli to není i tvůj případ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu