Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iPhone 5


pozitro

Recommended Posts

Tak asi po půl roce používání si nemám skoro na co stěžovat...

Jen už mi delši dobu trošku špatně funguje lock button - musím ho zmáčknout na levé straně, na druhé nereaguje. Zatím jsem to nereklamoval, protože to pro mě není zas tak závažné. Dneska mi ale spadnul a trochu se podřel. Když sem se na tu reklamaci ptal, tak mi známý řekl, že mi nejspíš vymění celý telefon. Chci se tedy zeptat, jestli máte někdo s reklamací/výměnou někdo skušenosti + jak dlouho trvalo vyřízení. Díky!

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 135
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Taky bych chtěl vědět jak je to s reklamací, protože mi trošku praská nahoře vpravo v displeji, když na něj po dlouhé době dám prst a poslední dobou celkem blbne signál. Chci se zeptat jak to je s reklamací, když mám zakoupeno u T-mobile ale nejsem první majitel?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

iOS7 mám nainstalované a parádní, vychytat pár bugů a můžou vydat finální verzi. Neztratilo to vůbec nic. A s Jobsem by se firma rozvíjela skoro stejně, dával velkou podporu Iveovi, který převzal kompletní design všeho.

Nebojte se změn, krásně osvěžení...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě to není zase tak super. Většina věcí které jsou "nové" je převzata třeba ze cydie :D a design někde připomíná wp8.... Celkově to vypadá pěkně, ovšem mělo to přijít nejméně o rok dřív..

Třeba průhledné-rozmazané pozadí už taky není žádná novinka.... A ty ikony? To je snad výsměch grafiků z applu... Vypadají že jim jedna trvala tak 5 minut...kdyby tam byly jen ty defaultní, tak to není tak hrozné, když se ale mezi ně přidají ikony z appstore tak je to podle mě nechutné... Ale to je jen názor grafika... :D

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu