Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox se nezapíná


Recommended Posts

Ahoj, mám RGH od pondělka tohoto týdne, všechno běželo super a bez problémů. Dnes xbox zapnu a nic, jen černá obrazovka a snaží se zapnout. Poradíte ?

Taky se může stát, že glitch trvá déle, nech to třeba minutu pro jistotu - chápu to teda tak, že svítí jen zelený střed a větrák se točí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se může stát, že glitch trvá déle, nech to třeba minutu pro jistotu - chápu to teda tak, že svítí jen zelený střed a větrák se točí.

Xbox se nezapne ani po půl hodině... poprvé trvalo zapnutí cca 2 minuty, ale pak běžel super a i se zapínal pod minutu... flasher co to dělal mi psal, že tam byl problém s čipem, že musel objednat speciálně pro mne jiný, protože tamten byl nepoužitelný... psal mi, že vyrovnal zapínací časy cca na 60 sekund... mohl bych xbox nechat nabíhat i hodinu, ale bojím se, aby se tam něco nevyzkratovalo apod.... udělal jsem videjko s tím problémem, hned jak ho hodím na youtube, tak jsem dám odkaz, třeba někoho něco napadne ;-) jedná se o konzoli verze Jasper.

http://www.youtube.com/watch?v=Lwu9kjhG2ZY&feature=youtu.be

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Xbox se nezapne ani po půl hodině... poprvé trvalo zapnutí cca 2 minuty, ale pak běžel super a i se zapínal pod minutu... flasher co to dělal mi psal, že tam byl problém s čipem, že musel objednat speciálně pro mne jiný, protože tamten byl nepoužitelný... psal mi, že vyrovnal zapínací časy cca na 60 sekund... mohl bych xbox nechat nabíhat i hodinu, ale bojím se, aby se tam něco nevyzkratovalo apod.... udělal jsem videjko s tím problémem, hned jak ho hodím na youtube, tak jsem dám odkaz, třeba někoho něco napadne ;-) jedná se o konzoli verze Jasper.

http://www.youtube.com/watch?v=Lwu9kjhG2ZY&feature=youtu.be

Bylo by dobré napsat, co za čip je nyní v konzoli nainstalovaný (pojem "tamten" je málo). Např. TX CoolRunner každých 5s blikne sytě zelenou LED diodou až do doby, než konzole nabootuje. To světlo je vidět přes horní mřížku konzole, odkud také vychází červené světlo, indikující napájení čipu. Pokud by byl problém tam, po zapnutí zelená neblikala, chovalo by se to stejně jak na tvém videu.

Pokud je tam jiný čip, nemusí být vůbec osazen žádnými LED, nemusí se to pak dát takto poznat.

Zkoušel jsi zapnout konzoli tlačítkem EJECT na DVD, jestli naběhne Xell? Zkoušel jsi kontaktovat toho co ti to dělal?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylo by dobré napsat, co za čip je nyní v konzoli nainstalovaný (pojem "tamten" je málo). Např. TX CoolRunner každých 5s blikne sytě zelenou LED diodou až do doby, než konzole nabootuje. To světlo je vidět přes horní mřížku konzole, odkud také vychází červené světlo, indikující napájení čipu. Pokud by byl problém tam, po zapnutí zelená neblikala, chovalo by se to stejně jak na tvém videu.

Pokud je tam jiný čip, nemusí být vůbec osazen žádnými LED, nemusí se to pak dát takto poznat.

Zkoušel jsi zapnout konzoli tlačítkem EJECT na DVD, jestli naběhne Xell? Zkoušel jsi kontaktovat toho co ti to dělal?

Ano, kontaktoval jsem flashera, nemá s tím problém to zadarmo předělat, nejspíše bude problém v pájení, jen jsem se chtěl ujistit, jestli něco nedělám špatně... RROD to nebude, nejenom, že na ně jaspery netrpěj, ale konzole byla na tomto místě provizorně... díval jsem se do všech mřížek a žádně světýlko nikde nebliká, jedná se o RGH 2 a při zmáčknutí eject se chová stejně... flasher mi nahoru pod harddisk napsal údaje o tom co provedl... jsou tam nějaká čísla, pak RGH 2 a Squirt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám nejspíš stejný problém. Ze začátku mi xbox nabíhal zhruba do minuty následně se čas začal prodlužovat a teď mi nechce naběhnout ani po pátém spuštění a několikaminutovém čekání :( Xbox mám cca měsíc... Jedná se o slimko.

Vyřešil jsi problém nějak? V čem byla konkrétně chyba?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám nejspíš stejný problém. Ze začátku mi xbox nabíhal zhruba do minuty následně se čas začal prodlužovat a teď mi nechce naběhnout ani po pátém spuštění a několikaminutovém čekání :( Xbox mám cca měsíc... Jedná se o slimko.

Vyřešil jsi problém nějak? V čem byla konkrétně chyba?

teprve budu xbox flasherovi zasílat, ale vypadá to na mizerně udělanou práci s pájením... na můj jasper byl problém rgh nainstalovat, jenže flasher zřejmě už penízky nechtěl dát z ruky, tak se do toho pustil a teď budu rád, když to dá dohromady...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu