Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

RGH na Trinity s Dashboardem 2.0.15574.0


Recommended Posts

Zdravím,

mám XBox revizi Trinity s dashboardem 2.0.15574.0. Chápu to správně, že v současné době není RGH na této konzoli možný a čeká se s čím příjde Team Xecuter, že? Domníval jsem se, že na Trinity jde RGH vždy, udělal jsem něco špatně?

1) Tzn. např. jsem neměl spouštět upgrade, když mi ho nemodifikovaná konzole nabízela? Snažím se trošku pochopit, zdali jsem tomu mohl u nově zakoupené necracklé Trinity předejít.

2) Trošku se ztrácím v pojmech - jak spolu souvisí verze RGH a verze CoolRunner? Chápu to správně, že CoolRuner je HW, který se do konzole instaluje a RGH jako takové je nějaká sada instrukcí pro CoolRunner modul? A jak to spolu přesně souvisí - CoolRuner verze a RGH verze? v2 = RGH2, v3 = RGH3 ... ?

3) Aktuálně dostupný CoolRunner je v2 a dělá se na v3, je Rev B to samé jako v2 a Rev C = v3?

Děkuji za odpovědi, na které jsem po přečtení témat na tomto fóru nenalezl jasnou odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

mám XBox revizi Trinity s dashboardem 2.0.15574.0. Chápu to správně, že v současné době není RGH na této konzoli možný a čeká se s čím příjde Team Xecuter, že? Domníval jsem se, že na Trinity jde RGH vždy, udělal jsem něco špatně?

1) Tzn. např. jsem neměl spouštět upgrade, když mi ho nemodifikovaná konzole nabízela? Snažím se trošku pochopit, zdali jsem tomu mohl u nově zakoupené necracklé Trinity předejít.

2) Trošku se ztrácím v pojmech - jak spolu souvisí verze RGH a verze CoolRunner? Chápu to správně, že CoolRuner je HW, který se do konzole instaluje a RGH jako takové je nějaká sada instrukcí pro CoolRunner modul? A jak to spolu přesně souvisí - CoolRuner verze a RGH verze? v2 = RGH2, v3 = RGH3 ... ?

3) Aktuálně dostupný CoolRunner je v2 a dělá se na v3, je Rev B to samé jako v2 a Rev C = v3?

Děkuji za odpovědi, na které jsem po přečtení témat na tomto fóru nenalezl jasnou odpověď.

1) Ano, neměl si spouštět update na 15574, zablokoval sis tím aktuálně možnost RGH i když to je Trinity.Dlouho to ale už pravda nebude

2) Coolrunner je HW, existuje pouze v jediné verzi - v1 a ve třech revizích A,B a C - liší se pouze drobnými změnami designu (přidáno pár pasivních součástech které na některých konzolích zlepšují boot atd).Coolrunner se dá zapojit a naprogramovat jako RGH (RGH1) nebo RGH2. RGH2 zapojení a kód je nutnost na Fat konzolích s Dashboardem 14717 a 14719, drátuje se to jinak a obyčejně to o dost hůř nabíhá.Je to tedy software a způsob zapojení, Coolrunner je furt stejný (tj dá se klidně udělat RGH2 s Coolrunnerem revize A).RGH V3 neexistuje

3) Aktuálně dostupný coolrunner je verze 1 revize C, žádné V2 ani V3 neexistuje.V2 dokonce ani existovat nebude. V3 ano (ale ten bude pouze na Slim konzole s hlavním zaměřením na Coronu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Ano RGH je už možné pro tuhle verzi dashboardu bohužel ještě není zmiňované TX DGX v1.0S k mání. Na pulty dorazí pozítří a řek bych že než se to dostane sem k nám do ČR tak si ještě počkáme přeci jen je před Vánoci. :) už sem se smířil že si musím na RGH počkat až po Vánocích.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu