Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod na aktualizaci DB 17489 programem J-Runner


toro

Recommended Posts

  • Odpovědi 560
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

  • 2 weeks later...

Zdravím všechny.

Postupuju podle návodu ale když chci vybrat Dash Version tak mi to nabídne, vyberu 16203 ale pak se políčko probarví a nejde vybrat Glitch je to šedý pokud dál poktačuju a dám Create Image hlásí to že není vybrán Dash.

Můžete mi, prosím, někdo poradit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Rád bych si updatoval dash, ale není to tak jednoduché jak se zdá a nebo zda to vubec půjde.

Flasher mi dal cd se soubory, ale nikde tam nebyl přímo originál nand - je tam nandflash, nanddump1, nanddump2. Použil jsem Nand Flasher 360 - po skenování mi neukáže revizi a zobrazuje 1 špatný blok, orig_nand vyextrahoval. Dále mi v J-Runner nejde nastavit Dash Version - rozkliknu to dám Add Dash zatrhnu 16203 - Add Dashes a když to rozkliknu znovu tak tam na výběr není. Koukal jsou na videa a normálně jim to jde. Co s tím ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nanddump 1/2 je právě ta originální nand (obě jsou stejné, můžeš použít libovolnou).

K přidání dashe vybereš add dash, zaškrteš třeba 16203 a klikneš na "add dashes".Začne se okamžitě stahovat.Jeslti ti to nestahuje, budeš mít pravděpodobně zablokováno něco na firewallu nebo tak něco.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zajimala by mne jedna vec, jestli mi nekdo pomuze ... podle navodu sem pomoci j-runner a nand flasheru updatoval na 16203, lae neukazuji se mi avatari ... na flashku sem podle navodu dal aktualni origo update od ms, ktery sem upravil tim dolarem, ale nechce mi nabehnout pri spousteni boxu update .. nejaka rada co s tim? zkousel jsem vsechny sloty na xboxu .. diky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zajimala by mne jedna vec, jestli mi nekdo pomuze ... podle navodu sem pomoci j-runner a nand flasheru updatoval na 16203, lae neukazuji se mi avatari ... na flashku sem podle navodu dal aktualni origo update od ms, ktery sem upravil tim dolarem, ale nechce mi nabehnout pri spousteni boxu update .. nejaka rada co s tim? zkousel jsem vsechny sloty na xboxu .. diky za info

Stáhni znovu ten origo update ale pro vypálení na cd, protože navíc obsahuje default.xex, po vyextrahování ho dej na flashku a tím se to spustí ať chce nebo ne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zajimala by mne jedna vec, jestli mi nekdo pomuze ... podle navodu sem pomoci j-runner a nand flasheru updatoval na 16203, lae neukazuji se mi avatari ... na flashku sem podle navodu dal aktualni origo update od ms, ktery sem upravil tim dolarem, ale nechce mi nabehnout pri spousteni boxu update .. nejaka rada co s tim? zkousel jsem vsechny sloty na xboxu .. diky za info

Mě to taky nešlo a pomohlo mi, že jsem nechal flasku v xboxu a pustil jsem hru a hned mi to nabídlo update. Je to tak napsaný i v prvním postu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám vše již měsíc hotové Freestyle3 ale ted jsem zjistil že mi nejdou spustit arcade hry mám jich cca 400. Covery jsou načtené ale když kliknu na jakoukoliv hru tak se nespustí.Tlačítko reaguje ale nic se neděje. Cesta v dashi nastavená dobře. Arcade hry jsou na interním HDD. Hry z externího HDD jdou v poho. Jediné co jsem dělal tak jsem mazal system cache.

Nevite kde může být zádrhel ?

Díky za případné info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, mohl bych se zeptat co mám dělat pokud mi nand flasher vypsal druh konzole unknown?

Je to verzia Trinity...kludne pokracuj pri vytvoreni original nand...akurat som to robil pred 2 dnami na mojej konzole, kde vypisovalo to iste...vsetko prebehlo bez problemov podla navodu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedu přesně podle návodu z první strany. Mám origo NAND od flashera, mám CPU klíč (který se již nyní v J-RUNNER vyplňuje i sám z načtené NAND). Spustím J-RUNNER, vyberu 16203, nastaví se mi Glitch, zvolím RGH2, ověřím KVinfo (mám CORONU) a dám vytvořit image. Vše proběhne OK. Pak na USB s formátem FAT32 nahraju Nand Flasher 360 a zkopíruju tam image, kterou vytvořil J-RUNNER. USB vložím do XBOXu a spustím ve filemanagaeru Nand Flasher. Kliknu na WriteNAND a vyberu si image z USB. Zobrazí se mi oznámní, že v průběhu nemám vypínat XBOX - potud je vše v pořádku! Pak se mi ale vypíše hláška, že NAND je poškozená, nebo typ neodpovídá.

Zkoušel jsem dvě USB, čistě naformátované, NAND jsem upravil také vícekrát (dokonce i starší verzí J-RUNNER - 287), ale výsledek stejný. Nevíte někdo, co s tím?

Upraveno uživatelem metuj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tak jsem teda zjistil že mám verzi trinity ale při práci s J-runnerem nastal problém.. vše vyplním, zadám cpu key, do source file dám cestu k dump z nand flasheru a do dash version dám místo těch čárek 16203. Jakmile to ale udělám, nemohu zatrhnout glitch :/ a po kliknutí na create image mi to napíše "No dash selected". :( Nevíte prosím někdo co s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velice děkuji uživateli toro za doplnění návodu, ale především za ochotu pomoci po skype. Vzhledem k tomu, že mi flasher (PlayDuo) nenahrál do konzole XEXmenu, hodně jsem se potrápil po aktualizaci dashboardu. Pomocí programu USB XTAF se nedařilo, ale díky aplikaci FATXplorer se zadařilo nahrát na USB XEX menu tak, aby ho original dash spustil.

Ještě jednou díky toro :!:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dva dotazy ...

1) Nevíte proč mám nevysvícenou volbu v Xbox Image Browseru v2.9 Build:0345 by Redline99

abych mohl extrahovat hru přímo z DVD? nebaví mě dělat nejdřív ISO

post-54804-14687164971338_thumb.jpg

2) Takže než nahraju extrahovanou hru do Xboxu mám ještě smazat adresář $SystemUpdate? zatím jsem to nedělal a průser zatím nebyl ..

díky za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu