Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod na aktualizaci DB 17489 programem J-Runner


toro

Recommended Posts

  • Odpovědi 560
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Popsal si to dobře, zkusím to nějak přeformulovat -

Jak aktualizovat Dashlaunch po updatu ofiko dashboardu aby opět najížděl FSD

1) Stáhneme poslední dostupný Dashlaunch, rozbalíme ho na flashku formátovanou na FAT32.Třeba do složky DL

2) Na xboxu spustíme xexmenu, nalistujeme instalaci dashlaunche na externím disku=starou (např usb0:/dl) a celou složku vymažeme.

Následně tam nahrajeme tu novou verzi z flashky z bodu 1 (usb1:/dl na usb:0/dl)

3) Spustíme aktualizovaný dashlaunch z externího disku

4) spustí se uživatelské rozhraní, takové oranžové. Tam jdeme do PATHS a znovu nalistujeme spouštěcí soubor freestyle dashe (FSD) - takže listujeme do externího disku/freestyle/default.xex

Musíme nastavení uložit "Save to *.ini" je tlačítkem "RB" na ovladači, nabídne se ti seznam úložišť kam se má INI soubor uložit (HDD, int. paměť,.....), najedeš na zvolené místo a dáš "X" na ovladači (SAVE).

5) Restartujeme konzoli, najede FSD

V manage game paths nebo vůbec ve FSD není potřeba nic měnit.Pracuje se jen s dashlaunchem a jeho nastavením

Upraveno uživatelem xmod
Drak3go doplnil způsob uložení ini
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja nasel tohle video

podle toho by to melo jet.Ale jak ty xmode pises :

4) spustí se uživatelské rozhraní, takové oranžové. Tam jdeme do PATHS a znovu nalistujeme spouštěcí soubor freestyle dashe (FSD) - takže listujeme do externího disku/freestyle/default.xex

To potvrdíme a z nastavení vyskočíme, čímž se uloží.

Na tom videu to vypada ze se to uklada jak tam najel do flashe to nastaveni.Dole to pise save to flash.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám problém. Jakmile jsem dal aktualizovat nový NAND přes způsob "FLASH nové NAND přes XELL", tak mi pak začali vyskakovat chyby během aktualizace. Teď zapnu Xbox a větrák jede na maximum ani logo se nezobrazí a po chvíli se zobrazí na Xboxu červéné tlačítko. Co mám teď dělat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Popsal si to dobře, zkusím to nějak přeformulovat -

Jak aktualizovat Dashlaunch po updatu ofiko dashboardu aby opět najížděl FSD

1) Stáhneme poslední dostupný Dashlaunch, rozbalíme ho na flashku formátovanou na FAT32.Třeba do složky DL

2) Na xboxu spustíme xexmenu, nalistujeme instalaci dashlaunche na externím disku=starou (např usb0:/dl) a celou složku vymažeme.

Následně tam nahrajeme tu novou verzi z flashky z bodu 1 (usb1:/dl na usb:0/dl)

3) Spustíme aktualizovaný dashlaunch z externího disku

4) spustí se uživatelské rozhraní, takové oranžové. Tam jdeme do PATHS a znovu nalistujeme spouštěcí soubor freestyle dashe (FSD) - takže listujeme do externího disku/freestyle/default.xex

To potvrdíme a z nastavení vyskočíme, čímž se uloží.

5) Restartujeme konzoli, najede FSD

V manage game paths nebo vůbec ve FSD není potřeba nic měnit.Pracuje se jen s dalshlaunchem a jeho nastavením

Nastavené všetko podľa návodu mám,všetko som prekopíroval kde som mal,oranžový freestyle mi nabehne,ale ako náhle koncolu vypnem nastavenia sa resetnú,čiže po štarte nabehnem opäť len do orig.menu,nabehnem do XEXMENU,spustím Dashlaunch,šiže default.xex,nabehne mi menu kde vleziem do PATHS,ale mnou prednastavená cesta tam opäť nie je.Nech spravím čo koľvek,stále sa mi cesta zmaže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Cestu v Dashlaunch je potřeba uložit, dost podstatný detail (chvíli v Dashlaunch nic nedělej a ona ti vyběhne nápověda).

"Save to *.ini" je tlačítkem "RB" na ovladači, nabídne se ti seznam úložišť kam se má INI soubor uložit (HDD, int. paměť,.....), najedeš na zvolené místo a dáš "X" na ovladači (SAVE).

Od této chvíle ti cesty zůstanou uloženy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hurá,po štarte mi nabehne menu z ext.HDD,musel som dať save launch.ini po nastavení cesty bootovania v menu Dashlaunchu a takto mi to už všetko drží.Reštartol som konzolu cca 5x a nabehne mi to vždy už z HDD.Super.Veľmi pekne Vám všetkým ďakujem,bez Vás by som bol nahratý.Ešte raz díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

doplnil jsem do popisu uložení, jel sem to z hlavy, sorry :-)

Hele chci se zeptat Xmode tady v tom videu

to on teda uklada do flashe ji to ini ale v tom menu si teda muzu vybrat treba ze to ini chci ulozit na hdd1 jo a jenom dam X na ovladaci ono se to ulozi a to je vse jo ?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste se chci zeptat Xmode podle toho videa kdyz ja mam RGH1 mam Falcona xbox360 jo a mam uz v xbox dashlaunch 3.02 a fsd 2 tak staci ty slozky smazat kdzy chci nahodit novej dash launch a fsd tak po auktualizaci dashe me nabehne xbox 360 do klasickeho menu kde mam ve hrach jako demo naistalovan xexmenu a to spustim najdu si na externim hdd slozku s novym stazenym dashlaunhech a taky fsd a to skopiruji na interni hdd v xbox 360 pak kliknu v daschlaunchu ve slozce Installer na default.xex a vyjede me menu daschlanchu ale to uz se jako tim spustenim zaroven naistaluje ten dashlaunch? Tam v nem nastavim tu cestu v patch do slozky fsd k souboru default.xex.Ale co ma zajima na co je v dashlaunchu slozka Xellaunch a v ní default.xex to slouzi ke spusteni xellu kterej se jinak sposti podrzenim ejectu u dvd romky pri zapinani xbox 360 ? Díky moc za odpoved delam to poprve tu aktualizaci a nechci to nejak do♥♥♥♥♥ :)

Upraveno uživatelem -=Ethan_Hunt=-
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

post-42590-1468716658575_thumb.jpg

Ahoj, postupoval jsem podle návodu, ale nějak se mi nedaří vygenerovat image v J-runneru. Po kliknutí na "create image" mi J-Runner zahlásil několik hlášek o chybějících souborech, které jsem dohledal na internetu, nakopíroval do uvedeného umístění, a nakonec to skončí tím, že po kliknutí na "create image" dostanu na závěr hlášku "file not found" a žádný image se mi nevytvoří. Přiznám se, J-Runner nemám spuštěný na Windows, ale na Macu přes CrossOver (aplikace, přes kterou jdou rozběhat některé aplikace pro Windows). Mám Jasper 512MB, nejsem si ale jistý, jestli mám RGH nebo RGH2.

Považujte to za bezpředmětné, už se mi to podařilo přes VirtualBox. Mám updatováno na nový dashboard. Návod perfektní, děkuji :).

Upraveno uživatelem cjcjcj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Zdravim, tak DB16203 se mi podařilo aktualizovat. Dělal jsem to poprvé a teď si nevím rady. Při zapnutí Xka mi to najede do té původní nabídky Xka kde musím FSD zapnout přes XeXmenu může mi někdo poradit jak to nastavím aby mi FSD najíždělo při zapnutí Xboxu a při vypnutí hry? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, tak DB16203 se mi podařilo aktualizovat. Dělal jsem to poprvé a teď si nevím rady. Při zapnutí Xka mi to najede do té původní nabídky Xka kde musím FSD zapnout přes XeXmenu může mi někdo poradit jak to nastavím aby mi FSD najíždělo při zapnutí Xboxu a při vypnutí hry? Díky

Tak jako já jsi nečetl celý návod, Toro to tam píše :)

Před zápisem NAND se podívejte jestli máte v xboxu xexmenu . Je jednodušší ho nakopírovat před aktualizací ve FSD , než po aktualizaci když nabíhá jen NXE . Bez xexmenu nedokážete obnovit funkci automatického nabíhání FSD . Je potřeba znovu spustit dash launch přes xexmenu . Po případě aktualizovat dash launch na verzi 3.07 ( kdo ještě neudělal )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nově vydaný XeLL-Reloaded v0.993 již podporu pro video v případě revize Corona nepostrádá, je možné tedy plně využívat XeLL jako tomu je u ostatních revizí.

Více informací případně zde: http://www.realmodscene.com/index.php?/topic/2207-xell-reloaded-v0993-with-corona-video-support-released/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jako já jsi nečetl celý návod, Toro to tam píše :)

Před zápisem NAND se podívejte jestli máte v xboxu xexmenu . Je jednodušší ho nakopírovat před aktualizací ve FSD , než po aktualizaci když nabíhá jen NXE . Bez xexmenu nedokážete obnovit funkci automatického nabíhání FSD . Je potřeba znovu spustit dash launch přes xexmenu . Po případě aktualizovat dash launch na verzi 3.07 ( kdo ještě neudělal )

Tak jsem to vyřešil bylo to tím ,že jsem měl zastaralý Dash launch který nepodporoval DB16203 nainstaloval jsem verzi 3.07 a nastavil. vše funguje jen se neodvážim přeinstalovat FSD2 za FSD3 nerad bych přišel o obojí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim pani...dnes som musel nahodit update dashu 16537 kvoli gta v amam problem po update....updatoval som nand podla vasho navodu aj cez nand flasher a nasledne ked mi xbox "sekne pri stare" tak som updatol este raz cez xell a stale to iste....viete poradit?

Upraveno uživatelem erik612
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když kliknu na create Xebuild image tak mi to napíše no dash selected, jak ho tam teda zadam?

Je tam taková roletka, kde si nejdřív vybereš "Add dash". zaškrtneš ten nejvyšší - 16537.Ten se ti stáhne z internetu a pak ti to půjde vybrat v roletce a vytvořit image.

Poznámka pro všechny kdo zkouší JRunner.Vždy musíte být online na internetu - jednak se sám aktualizuje na poslední verzi, ale hlavně vždy ověřuje správnost všech souborů a umožní stáhnout soubory pro 16537. Offline to skoro nejde rozchodit.

Upraveno uživatelem xmod
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu