Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod na aktualizaci DB 17489 programem J-Runner


toro

Recommended Posts

  • Moderators

Musíš to nastavení uložit. V rootu na HDD (nebo vnitřní paměti) máš soubor "launch.ini", tak se ukládají nastavení.

V prostředí Dashlaunch (po naatavení všech hodnot) zmáčkni opakovaně "LB" na ovladači až se ti ukáže obrazovka s výběrem úložných míst v konzoli a možností uložení nastavení. Vyber tu kde máš uložený soubor "launch.ini" a zmáčkni "X" na ovladači. Tím se ti nastavení uloží a zůstane uložené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 560
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

  • Moderators

To je samozřejmě možné, že ho tam vůbec nemá. Nenapadlo by mě adresář s Dashlaunch pojmenovávat jinak než "DL" nebo "Dashlaunch" a případně ho schovávat někam hluboko do složky Content apod.

Dashlaunch si můžeš stáhnout a do konzole nahrát, do rootu úložiště pak nahrát soubor "launch.ini". Ten třeba pro jednoduchost zkopíruj ten svůj a kámošovi jen změň cestu k Freestyle v nastavení "Path -> Default".

http://www.realmodscene.com/index.php?/topic/4616-dashlaunch-314-17150-kernel-support-added/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak problém.Když chci udělat flash nové Nand,tak po zmačknutí start zčerná obrazovka a po chvíli naběhne FSD.Po zmačknutí A,to napíše toto:

Simple 360 NAND Flasher by Swizzy v1.3 (BETA)

* Detecting NAND Type...

* Detected RAW NAND device!

* Entering NAND Mode...

* Attempting to grab CPUKey...

! ERROR: Your dashboard is to old for this feature, sorry... use xell!

============= Console information: =============

Current Dashboard: 2.0.16537.0

================================================

* Looking for simpleflasher.cmd for automatic features...

game:\simpleflasher.cmd NOT Found!

* Entering Manual mode!

Press A if you want to flash your nand with Rawflash v4

Press B if you want to safeflash your nand with Rawflash v4 (Dump + Write)

Press X if you want to dump your nand with Rawdump v1

If you press anything else the application will close...

Upraveno uživatelem Attila
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím mám problém aktualizoval sem 3 xboxy podle návodu co tu je dvě byly xbox slim jedno corona druhé trinity a obě šlapou v pohodě poté sem ale aktualizoval kamarádovi falcon starý phat a po updatu kdyz dam na flashku slozku system update s avatary a kinectem tak mi to nenabidne v NXE vubec update zkousel sem i vypnout a zapnout xbox odpojit ho ze site ale nic ani pri spusteni hry nevíte někdo prosím kde by mohla být chyba ?? děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

čaute. čo robím zle? mam revíziu jasper a myslím si, že v xboxe je JTAG / zistil som to podľa toho, že keď spustím xexmenu tak tam mam založku JTAG/ aktualizaciu som spravil presne podľa prvej stránky tejto témy, teda vygeneroval som si NAND, na usb som nakopíroval updflash.bin a default.xex, potom som dal usb do xboxu, spustil som xexmenu, tam som spusitl default.xex, tvarilo sa to potom, že to robí aktualizáciu aj vypísalo, že je aktualizácia ukončená ale dashboard nezaktualizovalo, stale mam verziu 2.0.15574.0. čo som spravil zle? neni som úplný laik, ale aktualizáciu robím prvý krát. Ďakujem za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rád bych se zeptal............ Aktualizoval jsem Xbox 360 S,(DB 17150 J-Runnerem) podle zde uvedeného a dobře zpracovaného návodu...... vše proběhlo OK a snad i funguje tak jak má. Jenom jeden problémek mám a to je ten, že po vypnutí Xboxu bliká zeleně středový senzor odpovídající nějakému stahování. Děkuji za případnou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypni si v nastavení background downloads (Background Downloads - Disable). Jinak to zbytečně trvá než se to vypne

To jsem již zkoušel dělat................ moje angličtina se rovná nule...... nejde to vypnout,,,,, hlásí to nějakou návaznost na Cloud a ten mi taky nejde zakázat. jinak to bliká už od včerejška což je opravdu moc dlouho... Jsem více méně samouk a tak pořád hledám jestli jsem něco neudělal špatně. V J-runneru jsem nic nenastavoval jen jsem to provedl dle návodu na první straně....... vložil jsem jen původní Nand..... a vše si to snad vyčetlo samo....... kdybych ale asi něco udělal bídně, tak by to asi nefungovalo...... aspoň doufám. Ještě se ale opravím......... vlastně když jsem nastavoval background download tak to jednou přestalo blikat...... při dalším startu a vypnutí se to ale zopakovalo a bliká a bliká....................

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi to bude problém, protože jak už jsem psal dříve ani ten cloud mi vypnout nejde............. jen to při trošce štěstí přestane blikat do příštího restartu conzole. je to jako začarovaný kruh. Jinak snad vše funguje jak má ale jsem takový šťoura a tohle mi vadí že nevím řešení................ protože si myslím, že po mě stále ještě něco chce........

Tak snad vyřešeno................ v Cloudu jsem musel nejdříve vymazat obsah a pak šlo vše zakázat tak jak jste mi radili.............. dík Milan

Upraveno uživatelem Milgro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl bych ještě jeden dotaz........... Xbox a spolupráce se síťovým diskem........ našel jsem zde něco o programu connect x (nejde ale nikde stahnout: http://www.edisk.cz/stahni/56235/ConnectX.rar_78.54KB.html)

.................. mohu poprosit o bližší vysvětlení. Ve filemanageru se dostanu na "smb" všechny složky vidím a problém se spuštěním...... děkuji předem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte nedávno som kúpil Xbox 360 slim 4gb rgh2 corona mám tam momentálne dashboard v2,0.16202.0 chcem sa spýtať čo je nove v dashboarde 17150 oproti 16537 ktorý mi odporúčate dať ? a ešte keď si vytvorím nand (nemám originál) cez ten program čo tu píšete a niečo pri aktualizácii sa mi pokazí tak to odnesiem niekomu kto robí RGH a on mi to opraví ? J-RUNNER je uz v poriadku som čítal že bol problém s corona. ďakujem za info :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu