Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod na aktualizaci DB 17489 programem J-Runner


toro

Recommended Posts

  • Junior Moderators

J-Runner je už v poradku,

Je logické ze si dáš nejnovější aktualizaci 17150 než starší 16537 abys neměl problém se spuštěním nových her, a pak bys stejně aktualizoval Xko na nejnovější.

Pokud budeš postupovat přesně podle toho návodu co tu je, nemělo by se vůbec nic pokazit.

Já aktualizaci dělal už asi po třetí podle tohoto návodu a vše proběhlo pokazde bez problemu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 560
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

mám v tom návode ešte jednu nejasnosť na začiatku je písané Odpojte kinect a případný externí HDD,nebo flešku , a v postupe mam skopírovať default.xex na flešku .... teraz sa fleška myslí ako nejaké USB alebo vnútorná pamäť Xbox ? ďakujem za strpenie :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Flashka je flashka, prostě odpoj kinect, ext HDD a flashku jak je psáno v návodu, jde o to ze lide maji na extHDD nebo flashce hry a podobně a aby se něco nenacitalo nebo nespoustelo.

Potom na nejlépe čistou prázdnou flashku zkopiruj default.xex a postupuje podle navodu

Upraveno uživatelem basildon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

ten updflash.bin má 0 bytes, takže toto rozhodně neflashuj !.Nedošlo ti místo na té flashce při kopírování ? Stejně tak ten nandflasher není v pořádku, default.xex má mít cca 1 MB takže to máš taky špatně nakopírované (tvůj má 20 Kb).Proto to nejde ani spustit.

Upraveno uživatelem xmod
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Ahoj, a předně díky za návod, ale mám menší problém. Všechno jsem podle návodu udělal a skončil jsem u toho, že když chci spustit installer DashLaunch 3.14, tak zčerná obrazovka a dál se nic neděje. Xbox ztuhne a nic kromě vypnutí nejde udělat. Vzhledem k tomu, že jsem aktualizoval na verzi 17150, tak mi jiný dashlaunch než 3.14 nepůjde, protože nebude podporovat tak nový DB. Takže otázka je, jak situaci můžu řešit a nastavit to tak, aby se zase spouštěl FSD při startu ?

Díky za odpověď.

edit: Podařilo se mi spustit instalaci tím, že jsem nahrál nový FSD 775 a při prohledávání her to v hombrew našlo i ten installer. Při spuštění mi řekne, že dashlaunch není nainstalován a jestli ho chci instalovat. Jakmile dám install, xbox ztuhne. Když dám cancel, můžu se pohybovat v menu dashlaunch.

edit2: Ještě mě napadlo, jestli se v jrunneru nemá zaškrtnout v Patches/Dashlaunch políčko Use Dashlaunch a Include launch.ini ?

edit3: Takže vyřešeno, zaškrtl jsem výše zmíněné funkce v jrunneru a po naflashování xbox rovnou najel do FSD. Možná by se to mělo dopsat do návodu.

edit4: Jedna divná věc přece jenom zůstala, i když chod konzole to nijak neovlivňuje, chtěl bych vědět, proč to při spuštění xell (zapnutí tlačítkem mechaniky) vypisuje tyhle chyby.

post-54915-1468718394446_thumb.jpg

Když odpojím "interní" disk, tak to neudělá.

Xbox je Jasper 512MB.

Upraveno uživatelem Ravendhi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Potřebuji poradit, co vše musím aktualizovat když Xko mi nespustí novější hry? Jediné co jsem asi schopen zjistit tak je, že mám Dash Version:3.0b Rev775 a Kernel2.0.16202.0 .... Další otázka je, co to je xexmenu a jaký rozdíl oproti NXE? A jak mohu spustit Dash launch?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aktualizovat musíš originální dash (kernel) z 16202 na nejnovější 17150 + dashlaunch aby ti zase znovu nabíhal automaticky Freestyle Dash (FSD) tj vše co je popsáno v přehledném návodu na první straně.Xexmenu je souborový manažer přes který se dají spouštět další aplikace ten je tam kvůli tomu, že po aktualizaci kernelu na novější ti přestane nabíhat FSD dashboard tak abys měl jak spouštět další programy k doinstalování (třeba dashlaunch)

Upraveno uživatelem xmod
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo díky to vše jsem už udělal. Jen ted bojuji s tím posledním bodem,aktualizaci avataru a kinectu. Složku jsem vložil na flesku ( nemám prázdnou flesku) , vložil do Xka a... nic, ikdyz jsem spustil Xexmenu nebo nějakou hru tak nic neproběhlo. Je to nutná instalace? Anebo to nejde když mám na flešce i jiné soubory? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Flashka musí být naformátovaná na FAT32 a být na ní složka $systemupdate obsahující stejnou verzi jako je v konzoli tj po aktualizaci verzi dashboardu 17150 pak jí to najde a na update se zeptá.Tohle platí před instalací dashlaunche, po ní už je nutné složku přejmenovat na $$ystemupdate jinak ji to nenajde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Schery17: Mě to taky po každé aktualizaci nešlo a zjistil jsem že to dělá dashlaunch pokud nainstaluješ nový DB na to DL a až pak update tak to nejde tedy alespoň mě ne. Postup který mi funguje teď na pokaždé tak je aktualizace DB poté update avatar a kinect přes flash a až naposled instalace dashlaunch. :) Pokud si už dashlaunch aktualizoval nahraj znovu přes Simple 360 NAND Flasher soubor updflash.bin (nový DB) a po zaktualizování smaž celou flash a nahraj $SystemUpdate a po zaktualizovaní kinect a avatar nahraj nový dashlaunch. Funguje mi to tak pokaždé nevím zda to je povinné ale já radši $SystemUpdate rozbaluju na úplně prázdnou zformátovanou Flashku a xbox mi nabízí update okamžitě po zasunutí flashky do xboxu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu