Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox 360 Slim RGH nenabootuje


Recommended Posts

Ahoj, mám takovej problém. Před nedávnem jsem koupil bazarové 250 gb slimko s RGH. Včera jelo ještě v pohodě, ale dneska když ho zapnu tak se nechce zapnout. Respektive svítí jen zelená dioda dole u u tlačítka na zapínání a nechce se glitchnout. Nevíte co by to mohlo být za problém? Co sem projížděl forka tak jsem narazil, že to může být třeba posunutým vodičem uvnitř Xboxu nebo pájením.

Rad bych kdyby ste mi mohli říct zda to může být (RGH) nebo jestli je rozbitý Xko jako takový popřípadě nějaký rady zda-li se to dá zkusit nějak opravit po domácku. Pokud by to samo nešlo tak to asi někomu pošlu kdo se na to podivá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevíš jaký je v tom chip ? jestli coolrunner tak se zkus podivat jestli vevnitr sviti cervene a po zapnuti by mel jednou cca za 5 sekund bliknout, jestli tam nevidis poslouchej vetracek jestli raz za cas tikne jestli jo nechcej xbox dele zaply a mel by nabehnout jestli ani jedno z toho tak je pravdepodbne nekde studeny spoj, nebo upadly dratek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele to právě nevim. Jediný co tu asi ten člověk co dělal rgh má napsané RGH 1.1. Jinak žádnou diodu tu nevidim, takže to nezjistim a větrák jede furt stejně. Jinak nenaběhne ani do XELLU když to zapnu přes mechaniku. Tak pokud by to bylo studenym spojem nebo drátkem to bych si mohl udělat i sám. Problém je že sem se v tom nikdy nehrabal :). Navíc ted mě napadá, že dnes dopoledne jsem si do něj nechtěně drknul a spadnul mi na bok. Takže by to možná mohlo být i tím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to mozne uz jednom tim drcnutim je totoiz mozne ze uz byl ten spoj studeny ale porad tam byl pritiskly takze to jelo ale jak do toho trochu drcnes tak uz tam neni kontakt a i ty spoje samy o sobe jsou pomerne namahane kvuli tomu jak se teplotou roztahuji a stahuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Tak sem to rozebral, a tady přikládám foto. Vypadá to,že se tam chybí nějakej odpor. Samo ten červený kabel byl volně mimo desku. Takže asi tim pádem se to utrhlo. Nějaká šance, že to pude opravit?

Tady je to foto. http://i.imgur.com/ZcADr.jpg

Opravit by to mělo jít, ale chce to dávku zručnosti s pájením.

Nejsem úplně přesvědčen o tom, že by se tohle stalo povalením konzole na bok, nechci spekulovat, ale zkusil bych reklamaci. Pokud bys s reklamací dopadl jako sedláci u Chlumce, tady máš alternativu pro HANA (STBY_CLK) bod - http://team-xecuter.com/forums/showthread.php?t=76145

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravit by to mělo jít, ale chce to dávku zručnosti s pájením.

Nejsem úplně přesvědčen o tom, že by se tohle stalo povalením konzole na bok, nechci spekulovat, ale zkusil bych reklamaci. Pokud bys s reklamací dopadl jako sedláci u Chlumce, tady máš alternativu pro HANA (STBY_CLK) bod - http://team-xecuter.com/forums/showthread.php?t=76145

Mel jsem pred nejakou dobou v ruce konzoli se stejnym problemem - byl odpalenej R3B15. Dal jsem tam nahradni odpor, tusim ze je to 33Ohm a jela dal. Chvili jsem s tim teda laboroval, ale nakonec se podarilo. Novej odpor na dratkach vypadal sice trosku zvlastne vedle ty krasny rady puvodnich, ale hlavne ze konzole bezi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu