Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

XBSlink nová možnost hraní her online.


Tonylee

Recommended Posts

poradi mi prosim nekdo jak na povoleni toho portu v routeru nebo jak se to dela ja to zkousel jednou vcera nikdy jsem to nepotreboval a nak mi to nejde kde to povolit router i firewall ?

Podle všeho povolení portu v routru nepotřebuješ když nezakládáš a podle návodu by ti to mělo jít v pohodě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 97
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

nehraje teď někdo, že bych se zkusil na něj připojit? Zapnu xbslink, našel jsem si mw3 zapl hru, našlo mi to nějaké hry ale dám připojit chvíli to připojuje a pak mi vyskočí error: unable to connect to host, můžete mi poradit co s tím?

Je to možná tím že má velkej ping a ty se na něj nepřipojíš...

PS : Je taky možné že májí poslední update..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poslední update mám, protože jsem si teď pořídil druhý xbox bez flashe na live, a zkoušel jsem přímo propojit 2 xboxy a hrát a nešlo mi to protože hry mely jiné updaty, ale už mi to jede, updaty jsem si stáhl na flash xbox přes flešku.takže kdyby jste někdo hráli napište mi na co se mám připojit, ať to vaskouším jestli mi to jede.

Jinak asi když bych chtěl hrát s oběma xboxy na xbslink, které mam zapojené v routru to asi nepůjde co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poslední update mám, protože jsem si teď pořídil druhý xbox bez flashe na live, a zkoušel jsem přímo propojit 2 xboxy a hrát a nešlo mi to protože hry mely jiné updaty, ale už mi to jede, updaty jsem si stáhl na flash xbox přes flešku.takže kdyby jste někdo hráli napište mi na co se mám připojit, ať to vaskouším jestli mi to jede.

Jinak asi když bych chtěl hrát s oběma xboxy na xbslink, které mam zapojené v routru to asi nepůjde co?

Neměl by bejt problem hrát se 2 xboxama kdyz je mas pres routr tak stejne přiřadí káždému jiné IP..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no port closed by neměl bejt problém k tomu, aby ses připojil k již existující session, KAAAŽDOPÁDNĚ: hoď do prohlížeče IP adresu tvýho routeru a měl bys tam mít něco jako Application&gamming a tam povol ten port ;)

Upraveno uživatelem evildoer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám takovej blbej dotaz, když bych chtěl hrát přes noťas, jakože noťas mám k routeru připojenej přes wifi a kabelem ze síťovky do xboxu tak to nijak nerozchodím jo ? :/ Potřebuju mít z routeru kabel do pc a z pc do xboxu chápu to správně ? a ještě nevím když dám v programu to settings-network tak v tom Capture Device mám vybrat síťovku která je připojena na Router nebo na xbox ? díky moc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me taky nic si z toho nedelej povoloval jsem to a pise to stejne furt to samy pripojit se snad stejne pujde

Zkus jeste jednu vec. Ja to u sebe v routeru mam taky povolene ale pise mi to port closed ale vzdy se pripojim bez problemu kdyz hrajeme a to je hlavni. Jak rikam ja to mam povolene ale uvedomil jsem si ze ja mam az router 2. Mi rodice maji taky router a vlastne z toho routru jsem zase ja pripojeny-hlavni kabl od netu vede k nim. Chtel jsem to u nich povolit ale admin/admin nefunguje. Musim zjistit heslo od typka co delal net :-) Pak budu moct i ja snad zalozit hru :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu