Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Hry přes Iso 2GOD nebo přes Xbox Image Browser?


Recommended Posts

Otázka je jasná je lepší hry extrahovat přes program ISO2GOD nebo přes Xbos Image Browser?

Popř. napsat jaký program má jakou výhodu a včem je to lepší děkuji.

Prozatím používám ISO2GOD. Ale někde jsem slyšel že XIB je lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud jde jen o konverzi ISO -> GOD, tak ja pouzivam "ExISO 2.7.0" imho je nejjednodussi, staci ISO pretahnout na EXE soubor a automaticky ho rozbali. Tot vse.

bohužel na toto jsem se vůbec nepsal to umím vyextrahovat to není problém, pouze se ptám, který program je na extrakci nejlepší z těch, který sem napsal. do GOD formátu to dávám pomocí ISO2GOD jak již jsem psal, zajímá mně jestli je lepší než XIB nebo naopak a v čem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GOD

Výhody - rychlejší převod,ve výsledku méně souborů takže se rychleji kopíruje na konzoli.

Nevýhody - nelze hru upravovat ve smyslu přidání češtiny atd, závislost hry na konkrétním dashboardu

XBox image browser

Výhody - kompletní extrakce souborů, lze měnit soubory, přidávat třeba češtiny atd.Pokud se po převodu smaže složka $systemupdate tak si neřekne rozbalená hra o update dashboardu (narozdíl od GODu)

Nevýhody - souborů je víc,převod je pomalejší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Predem se omlouvam, ze nezakladam nove tema a pripadne za to, ze se ptam na hloupost, ktera je nekomu naprosto jasna. Pokud lze vubec takovou analogii pouzít, tak bych uvazoval, ze extrakce hry z DVD primo v FSD je ekvivalent kompletni extrakce adresarove struktury pres XIB, kdezto extrakce v NXE vytvari GOD strukturu. Vysvetli mi tedy nekdo, proc hry extrahovane v NXE nejsou nasledne v FSD rozpoznany? Jde mi o to, ze extrakce v NXE je samozrejme mnohem rychlejsi. Doufal jsem, ze to pro me bude nejjednodussi zpusob jak dostat sve a pujcene originalky na konzoli s cerstvym RGH (diky xmodovi), ale asi ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V originálním NXE dashi se neprovádí ani extrakce alá XIB ani převod do GOD, tam se tvoří MS specifický formát.stejně jako na originální konzoli, uvědom si, že si v originál dashi.Tyto hry se dají ale převést do GODu přes program Nxe2GOD.Funguje to docela dobře, najde ti to nainstalované hry a převede tak, že pak budou vidět ve FSD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně God převádí cca 45min a XIB do 10min..jinak by mě zajímalo jestli mám systemupdate mazat automaticky nebo jestli jde hra pres to aktualizovat?predpokladam, ze by se to stahovalo z oficialniho MS webu, takze je to k nicemu a musi se aktualizovat rucne pres knihovnu, je to tak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně God převádí cca 45min a XIB do 10min..jinak by mě zajímalo jestli mám systemupdate mazat automaticky nebo jestli jde hra pres to aktualizovat?predpokladam, ze by se to stahovalo z oficialniho MS webu, takze je to k nicemu a musi se aktualizovat rucne pres knihovnu, je to tak?

Jestli ti ISO2GOD převádí hru běžně 45 minut máš něco hodně špatně.Na mém dost zastaralém PC je doba převodu okolo 8 minut.Odškrtni si volbu "Always save rebuild iso" to by ti to mělo zrychlit.Při převodu XIB můžeš $systemupdate mazat automaticky, je to na RGH k ničemu

Upraveno uživatelem xmod
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mi to prislo divny, kdyz jsem cetl, ze to trva par minut a ja mel v prumeru asi 38min. Mam zaskrtnuto pouze auto-rename-multidisc-games a nastaveno Full(ISO rebuilt). Pripisoval jsem to vykonu netbooku, ikdyz si nemyslim, ze je na tom az tak zle(dvoujadro 4gb ram), ale s XIBem problem nemam, takze nevim.

Ted jsem prevadel s timhle nastavenim dve hry Blur 38min, Command Carrier 8min ..?? nechapu

Upraveno uživatelem tomkor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Pokud se převod děje v rámci jednoho HDD znamená to, že probíhá současně čtení a zápis a to je pak na výsledku hodně moc znát (odpovídá to těm vaším časům). Zkuste použít dvě na sobě nezávislá úložiště, jedno ze kterého se bude číst a druhé, na které se bude zapisovat. Pak jsou ty časy skutečně méně než 10 minut jak psal xmod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Pokud se převod děje v rámci jednoho HDD znamená to, že probíhá současně čtení a zápis a to je pak na výsledku hodně moc znát (odpovídá to těm vaším časům). Zkuste použít dvě na sobě nezávislá úložiště, jedno ze kterého se bude číst a druhé, na které se bude zapisovat. Pak jsou ty časy skutečně méně než 10 minut jak psal xmod.

Presne tak, taky mi to prevadelo kolem 30min mozna i vic nez jsem zmenil uloziste zapisu! Ale zajimave je, ze naopak! Proste kdyz mam v notebooku interni hdd kde ulozim hru v iso a nasledne ho prevadim pres iso2god do stejneho uloziste na hdd notase tak to trva cca 10min. A kdyz mam iso zase v notebooku v hdd a naopak ho prevadim hned do externiho hdd tak to trva snad 30min... Rychlejsi to mam, kdyz proste jak iso tak i prevod do god delam v pameti notase ikdyz pripoctu na vic ten cas, ze musim provadet kopirivani hotoveho god na exterak, tak i tak to je rychlejsi nez ho tam prevadet hned

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu