Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Všechny info sem


tekken90

Recommended Posts

ta veta je tak spatne napsana,ale uz jsme to resil,tak to opravdu vychazi na dve hry ktere svoji hodnotou daji soucet 599. Problem je v tom,ze v den vydani jrc zmeni vykupni ceny a vsechny tak posle nekam. Takze se muze stat,ze vam akceptuji treba jen dark souls 2 za vykupni hodnotu 299:) Jrc je tim dost zname. No uvidite,kdyz vam to vyjde proc ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v jrc vykupuji vsechny typy her,jim je to jedno. Hlavne to musi mit cestinu nebo anglictinu. Problem nastava vetsinou u francouzskych a nemeckych obalu ty nevykupuji. Tam uz z toho neni preowned,ale udelaji bazar.

Jenom je ta veta tak de.bilne napsana cesky,ze je to neuveritelny. Ja mam stejne u nich objednanou Deadsec edition na ps4,takze i kdyby ten obchod zrusili,tak je mi to sumak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si objednal normalni verzi ale pote jsem ji zrusil a objednal na trade-in. K tomu jsem si taky objednal jeste jednu na xbox pro pribuzneho. Hry se daji sehnat opravdu levne co vykupuji ale hlavni je si to nejdriv rezervovat a nahlasit jaky hry prinesete, pak schanet ja to tak udelal cenu muzou zmenit kdykoliv takhle jsem mel aspon jistotu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Zajímavý. Jsem zvědavý, za jak dlouho sestřelí cenu COD MW3 dolů :)

Jak řešíte to, že to platí pouze při objednání na prodejně?

Válí se mi doma Halo 4, je sice nová a zabalená, ale je to Bundle Copy. Takové se taky počítají?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Platí to i telefonicky volal jsem a ptal jsem se zda musim přijít osobně a oni že ne a rovnou si mě pani zapsala s telefonem a s hrama. Pokud cena půjde dolu tak mi to je jedno už jsem je nahlásil ;). Tak to nevim zkus tam zavolat a zeptat se : )

Upraveno uživatelem reawow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavý. Jsem zvědavý, za jak dlouho sestřelí cenu COD MW3 dolů :)

Jak řešíte to, že to platí pouze při objednání na prodejně?

Válí se mi doma Halo 4, je sice nová a zabalená, ale je to Bundle Copy. Takové se taky počítají?

zhlediska,ze tam hry nosim par mesicu a furt je vykupu drzel na 230-270 korunach, tak si nemyslim,ze by to spadlo dolu. Tuhle blbost hraje dost lidi,takze likvidita je velka a neni potreba online pass.

Bundle Copy mne vzdy vzali,ale zalezi na prodejci. Jinak ja jsem vzdy bundle copy mel bez origo obalu,ani ta nalepka tam nebyla a to se vytahovala primo z konzole

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže já muzu donést i hry z x360 ? Mě na krámu říkal z ps3-ps4 :P

To se asi spletili. Já mám jednu na xbox a jednu na ps3 a v pohodě. Akorát jsem si až dneska všiml, že to DVD Pes 2014 je docela poškrábané. Já vůl se podíval jen jestli je to kompletní balení. Nejsou tam hrubé škrábance, ale plno jemných, jakoby se to někdo snažil očistit. Tak doufám, že nebudou dělat problém. Oni to i nějak za 50 kč čistí, tak snad to projde. Nemám s tímhle vůbec zkušenosti, podle jakých kritérií ty hry berou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem to dneska jeste stihnul,bylo mi doporuceno dat hry vetsi hodnoty, u kterych je jistota,ze dohoda bude dodrzena.

Brali jenom hry,co jsou na netu 599 a vice. A jak jsem v minulosti psal,akce byla 599+599 hodnota her.

Her kterych bude na prodejne prebytek, nebudou akceptovany,takze je vhodne si pripravit alternativu. Brno spalicek a olympia.

P.S. mate 3 dny na vyzvednuti,az vam prijde sms, pote dohoda pada.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu