Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Všechny info sem


tekken90

Recommended Posts

Tak že plejak už je předem lepší než xbox je jasné už předem jako vždy :-)

Design PS4 čekám že bude mnohem lepší než xbox one. Chci konzoli na hry a na to je SONY né nějakou multifunkční bednu jako to udělal microsoft. Ti mrzáci od microsoftu stejně budou mít všechno ale uuuplně všechno zpoplatněné jako dosud. Hraní online atd!!! Hnus.

Upraveno uživatelem Krabbio
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MGS V je multiplatforma, xboxáci se chytají stébel :)

Btw těch 20 exluzivitek jsem nenapočítal...

Oni slíbili 20 her, ne 20 exkluzivit... pvní rok X One má vyjít 8 exkluzivních her. Podle mě se ale pár z nich nakonec dostane třeba na PC, přece jenom to je Miscrosoft.

Nikde nemůžu najít datum vydání PS4, Xbox One je slíbenej na listopad a PS4 jsem našel jen 'Holiday 2013', což je dost obecný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oni slíbili 20 her, ne 20 exkluzivit... pvní rok X One má vyjít 8 exkluzivních her. Podle mě se ale pár z nich nakonec dostane třeba na PC, přece jenom to je Miscrosoft.

Nikde nemůžu najít datum vydání PS4, Xbox One je slíbenej na listopad a PS4 jsem našel jen 'Holiday 2013', což je dost obecný...

To bylo jen menší popíchnutí :)

Navíc tady je diskuze o herní konzoli a ne o šmírovacím settopboxu ;)

Ale zpátky k ps4. Dizajn je takový jaký je, čekal jsem něco lepšího, snad se časem ohledí. Na mne je na něm moc ostrých hran. Osobně jsem nebyl rozhodnut, jestli ji budu kupovat, ale ta celkem příznivá cena, neblokování bazarovek a Killzone :love: No nic, beru v den vydání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

design me nijak neprekvapil, cekal jsem hodne podobny "levny" vzhled jako xOne . Kazdopadne nevidim tam nikde poradny pruduchy na vzduch ... snad tam nebudou maly 2 vetracky jako v pripade PS3, kde to na uchlazeni stacilo, ale tady se obavam, ze uz ne.

Bazarovky potesily. Placeny multiplayer ani moc ne. Ale to se dalo cekat.

Cena urco velmi pozitivni, ted uz jen cekat na nejake ty bundly s hrama...

edit: potesila opet moznost stavet konzoli na vysku, cimz se pekne popasuje vedle me ps3 slim, ktera je taky na vysku dana.

a taky me potesilo, ze neni v zakladu zbytecne kamera, ktera by akorad zvysovala cenu... ne kazdy ma o ni zajem, a v sony tak dobre udelali.

Upraveno uživatelem th0ca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak naopak já doufám že tam move bude...design je vcelku očekávaný a celkem pěkný, rozhodně lepší jak xone, plusko méně nevadí, stejně ho mám a za tu cenu pokud zůstane bude super, bundle je zatím jistý jeden a to gta V s sony pulse, jsem zvědavý na cenu jelikož jenom ten headset stojí 3000,- :) u mě spokojenost tedy

Odesláno z mého HTC Desire S pomocí Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
bude, otazka je, a co?:D ked nechces hrat kinect/move(whatever) hry, tak ta to, ze si dostal kameru v cene nejak moc nepotesi... :D

... a nic. Nereaguju na to, jestli je anebo není zbytečná, o tom tato diskuze není. Reaguji na to, že srovnávat je potřeba srovnatelné, takže nelze říct, že PS4 je o 100€ levnější než Xbox One. Není, protože ta kamera není zadarmo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... a nic. Nereaguju na to, jestli je anebo není zbytečná, o tom tato diskuze není. Reaguji na to, že srovnávat je potřeba srovnatelné, takže nelze říct, že PS4 je o 100€ levnější než Xbox One. Není, protože ta kamera není zadarmo.

zrovnavat je potreba v perspektive, nie zrovnatelne.. proste, ak ako hrac kameru nevyuzijes, to ze nieco stoji je ti uplne ukradnute, kedze preto musis zaplatit viac.. to je vsetko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu