Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zaklínač 3: Divoký hon


kruta

Recommended Posts

hoši jsem v pr.. :D jsem level 3 skoro 4 a nevim kde expit.. mise nemuzu delat protoze nic nedam.. Hraju to na nejtezsi protoze bych chtel mit trofej :D ale asi se na to vykaslu.. Chci se vas zeptat jestli neznate nejake misto kde se da expit.. zkousel jsem neco najit podle videa, nasel jsem neco pod vodou ale ty morske potvory dam az na 5 ranu ale oni me stejne dobehnou a daji me na 2 rany :D dohral to nekdo na nejtezsi? díky moc za rady..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar nevíte někdo co to je za zbroj co má Geralt v menu hry v hlavní nabídce?? Vypadá suprově!!

Zbroj školy vlka. Je i na obalu a začínáš s ní i hrát, ale velmi rychle jí vyměníš za lepší. Pokud teda myslíš původní hru bez datadisku. U datadisku je v menu nejspíš oferijská zbroj, kterou sbíráš pouze v datadisku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hoši jsem v pr.. :D jsem level 3 skoro 4 a nevim kde expit.. mise nemuzu delat protoze nic nedam.. Hraju to na nejtezsi protoze bych chtel mit trofej :D ale asi se na to vykaslu.. Chci se vas zeptat jestli neznate nejake misto kde se da expit.. zkousel jsem neco najit podle videa, nasel jsem neco pod vodou ale ty morske potvory dam az na 5 ranu ale oni me stejne dobehnou a daji me na 2 rany :D dohral to nekdo na nejtezsi? díky moc za rady..

Hra je dlouhá a dost místy obtížná l, vysoká úroveň = mít akorát nervy v kýblu, na trofeje se vykašli.

Doporučuji každopádně prohledávat lokace kde máš otazníky,skryté poklady a sem tam vedlejší mise získáš lepší vybavení, vy-levluješ a bude to hned snadnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já bych ti doporučil pochod smrti (tu nejtěžší). Sám jsem hrál na druhou nejtěžší a přes tuhý začátek to byla pohodička. Ve Velenu to bylo docela peklo, ale jakmile jsem přišel do Novigradu tak už hra bylo poměrně jednoduchá. Stačilo mi všechno prohledávat a díky tomu jsem měl spoustu pálenky na vlaštovku (elixír na zdraví) což je základ.

Upraveno uživatelem drak3go
Příspěvek nad tvým se necituje
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hraju zaklínače v angličtině a je to prostě super! U některých her pokud mají polský dabing a nemají CZ tak využívám polštinu. Pak jsem jednou zapomněl přenastavit jazyk a zapl jsem zaklínače a to byl teda MARAS!!! Hned jsem to okamžitě měnil za anglinu!! :cheesygrin: :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já hraju Zaklínače jedině v polštině, už jsem na to zvyklý a připadá mi to tak nějak přirozenější, jakoby si na tom polském dabingu dali více záležet. Jinak co se týče obtížnosti, tak hraju na 2. úroveň (příběh a boj) i když přiznám se, že mnohdy jsem přepnul na tu nejlehčí, protože už tak tam mám nahráno 47 hodin a jsem tak ve třetině hry, takže kdybych se musel u několika misí zasekávat kvůli obtížnosti, nedohrál bych to nikdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dohrál taky na tu třetí a místama by to sneslo i těžší obtížnost.

Teď mě zajímají DLC. První vyšlo i v krabci a zajímalo by mě jestli tam je nějakej nosič nebo jen kod, případně jestli už je nějaký info o dalším dlc a bude třeba kolekce s obouma dlc. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stalo se vam nekdy, ze ti neslo vyrobit petardu? Ja jsem si vyrobil ten úl, hodil jsem 2 kusy do nejakyho hnizda a ted kdyz chci vyrobit dalsi, tak mi to hlasi, ze tento predmet uz mam. Jenze kdyz se podivam do inventare, tak tam chybi a kdyz dojdu k dalsimu hnizdu a chci ho znicit, tak to nejde, pac mi chybi petarda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Máte někdo dohraného Zaklínače na 100%? Já jsem udělal všechny mise, zakázky a sběratelské výzvy, které šly, zbývá mi odkrýt už jen 40 otazníků na Skellige a nasbírat všechny gwintové karty, potom už tam nebudu mít co dělat. A píše mi to, že mám hru dokončenou z 65%, takže nějaký další obsah tam být musí.

A jen tak pro zajímavost: Na jednom malém ostrově na Skellige jsem narazil na arcigryfa s levelem 42, nic s vyšším levelem jsem zatím nepotkal (v základní hře, na DLC se teprve chystám).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DeviR1 A jen tak pro zajímavost: Na jednom malém ostrově na Skellige jsem narazil na arcigryfa s levelem 42, nic s vyšším levelem jsem zatím nepotkal (v základní hře, na DLC se teprve chystám).

Taky jsem na něj narazil a pěkně mě smahl a to už jsem měl docela dobré zbraně a tuning :-) Brzo se pro něj vrátím a zatočím s ním

Upraveno uživatelem lostkojot
nějak mi tam skočila modrá barva omlouvam se..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu