Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One přichází


Ravendhi

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 3 weeks later...

Bohužel, nevědí, o co přichází ;-)

Ale ne, tak ono to bohužel má logiku, ač si myslím, že to není správně, Microsoftu se to může nakonec jen vyplatit a asi i opravdu vyplatí - prodají víc konzolí = víc vydavatelů bude chtít dělat hry pro Xbox One. To samo o sobě jedno podporuje druhé a tak pořád dokola. No a taky to dává prostor k tomu, že Microsoft nebude muset na všech trzích prodávat Xbox One s Kinectem - je to indicie, že v ČR třeba ani Kinect nebude (moc nevěřím tomu, že by udělali podporu pro češtinu, i když by to samozřejmě bylo fajn).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já bych celkem používal pohybové/hlasové ovládání kinectu? rozpoznání uživatele pomocí kinectu je taky dobré používá-li ho vícero lidí ... a určitě také hry...vím že jich zatím není moc, ale to se změní a už bude něco ako kinect sport 1-2 z 360ky tak to bude parádička.... já jsem určo ZA kinect .)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale jen pokud nebude mít u sebe kinect, chápu správně?

NE!!! Vyvojari nově dostanou k dispozici HERNÍ výkon rezervovaný pro Kinect pro ovládání pohybem a hlasem. Operační systém si Kinect stále nechává, takže systémové záležitosti budou stále fungovat (jako Snap, Go Home, Party nebo Record that). Jen se vyvojar může rozhodnout, zda ve hře Kinect chce, nebo ten výkon spíš použije na grafiku/výpočty. To dřív nešlo, Kinect si bral výkon, i když ho hra nepoužívala.

Ty herní weby lidi totálně matou! Viz Tweety Majora Nelsona:

Dear Media: The GPU change was developer facing. Unplugging Kinect does not get you more HP. Devs have to code to the new specs.
Upraveno uživatelem wizaard
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abych řekl pravdu, tak moc nechápu lidi co nadávaj na kinect. Když ho nechi používat, tak ho prostě nepoužívám. Sice je tím trochu dražší konzole, ale tak nekupuju takovou věc 2x ročně, tak to taky takovej problém neni. Vyblbnutí pro děti je k nezaplacení si myslím a hlavně já tím ovládám konzoli a docela mě to baví. Přijdu domu, řeknu povel a frčí :-) Spíš by mě zajímalo, a chtěl bych Vás poprosit, nyní lze připojit externí HDD, ale já mám jen USB 2.0 tak zda jde připojit HDD který nemá napájení, zda to konzole utáhne napájet. Chci si koupit novej 3.0 a rád bych koupil bez napájení, tak jestli to zvládne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a ja zas nechapu lidi co si mysli, ze kdyz neco nepotrebuji a nechci to pouzivat musim si za to zaplatit a pak to necham lezet ve skrini. Skakat pred TV me opravdu nenaplnuje. Dost pohybu mam v praci a kdyz chci tak i po praci. Na ruzne party a pro deti super vec, ale ja hraji 90% casu sam takze proc mam ♥♥♥♥♥ platit za neco co mi bude lezet ve skrini.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci si koupit novej 3.0 a rád bych koupil bez napájení, tak jestli to zvládne.

Disk bez externího napájení není problém.

Jinak, Zafata a Uno: Tady se spíš potkávají dva názory, přičemž na oba se dá koukat z různých úhlů. Zkusím do každého píchnout... Uno, je blbost platit za něco, co nechci. Pak si ale tu konzoli nemám kupovat, případně koupit až po 9. 6., kdy bude verze bez Kinectu. Zafata, v životě jsem nepoužil NFC na svém telefonu a zaplatil jsem za něj.

Upraveno uživatelem wizaard
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to tedy hodně nepřijde. Také mi nepřijde rozhodně horší........ Já jsem koupil hned v první vlně za hranicema a nemůžu si stěžovat (klep, klep). Když to chci, tak si to prostě koupím, nebo na to ušetřím. Nikdo nikoho nenutí si to kupovat a stále to řešit mi přijde nesmysl. Spíš mi řekněte co je lepší, zda koupit HDD a píchnout ho přímo do Xboxu, nebo koupit síťovej a spárovat ho do sítě? :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co jsem tedkon četl, po uvedení té aktualizace pro podporu USB 3.0 exteráků pro Xone, tak XX lidí tam naperou klidně 2 (min 256GB) disky, moheš na nich kopírovat jak chceš, tak že na ně házet hry, a u některých případů je to prej rychlejší aj o několik desítek sekund,. než to pouštět z disku Xboxu ...

tak že pokud máš nějaký takový exterák s USB 3.0 , tak je zbytečnej kupovat novej interní HDD ... a s tím síťovím ... taky možnost a připojit si ho po wifi jo ? nevím jaké tam na tom budou rychlosti čtení/zápis ... aby se něco nedrbalo ?! s tím zkušenosti nemám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu