Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One přichází


Ravendhi

Recommended Posts

Zase znovu a znovu rozjíždíte úplně stejnou a zbytečnou diskuzi, konzole budou jedna jak ta druhá, 99% her bude multiplatformních a budou vypadat úplně stejně. Jestli si někdo bude kupovat PS4 jen kvůli tomu, že je "výkonnější", tak je to pěknej pablb :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • Junior Moderators

pejtrix: Tak mi přijde, že asi nevíš, co je slovo "ekvivalent"... Napsal jsem "ekvivalentní GPU" proto, že jsou téměř úplně stejné, jako ty ve zmiňovaných konzolích. A kdyby to bylo viditelné, tak proč by dělali schválně M$ hůře vypadající konzoli, než je PS4 (po grafické stránce, nemluvím o designu konzole)? Aby se méně prodávala? To snad samo o sobě není logický.

tonny: Přesně, jak už jsem říkal výše, Xbox One a PS4 jsou rovnocenní soupeři.

Upraveno uživatelem spenat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, kdyz si myslite, ze to bude o vykonu, tak vam nikdo nebrani. Uprimne, oproti aktualnim PC sestavam sou spis obe konzole k smichu, nez v dobe, kdy vysla X360/PS3 a opravdu to byl skok. Takze kazdy, at si vybere konzoli, jaka mu vyhovuje a proc by to nemohl byt zrovna XOne nechapu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to nvm ale u MS neni nic logicky kdyz chteli dat do xka DRM ,always online , regionalni zamek a povinnej kinect kterej tam je porad takze jak to je s tou logicnosti u MS to ti fakt nepovim a nvm ani co to je za otazku proc by delal MS min vykonnejsi konzoli proste ji udelal ....asi jako kdyz nintendo udelalo min vykonejsi wii u nez bude next gen a nebo sony ps2 ktera taky z tech vsech konzol byla nejslabsi

tonny: tohle neni zadnej flame zatim jsme se tu bavili slusnea resili fakta dokud jsi sem neprisel ty a neoznacil ty kteri si chteji koupit ps4 kvuli tomu ze je vykonnejsi pablbama

p.a.c.o - nepamatuju si ze bylaunch hry u xka nebo ps3 byly extra skok oproti hram co budou na launch ted vzpomen si na resistance nebo perfect dark zero i black na ps2 vypadal lip nez obe hry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

p.a.c.o - nepamatuju si ze bylaunch hry u xka nebo ps3 byly extra skok oproti hram co budou na launch ted vzpomen si na resistance nebo perfect dark zero i black na ps2 vypadal lip nez obe hry

Samozrejme sem mel na mysli skok v HW, ktery se samozrejme nemuze ukazat naplno hned od zacatku. Ani hry na XOne a PS4 nebudou hned od prvnich dnu vyuzivat vykonu konzole na maximu, ale spis se tak stane pozdeji, i kdyz o neco drive nez u aktualnich, preci jenom jista podobnost s PC architekturou muze byt jenom kupomoci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sony se zaměřilo na hrubý výkon a co nejsnazší vývoj her pro PS4. Jinými slovy má PS4 vyšší výkon (počkám si na to, jak to bude v reálu při porovnání, ale určitě to nebude takové drama, jak se snaží někteří přesvědčovat ostatní).

Jenže to je podle mě zbytečné - už teď jsou konzole zastaralé, takže jestli tam bude 12 nebo 14 výpočetních jednotek, je jedno. MS pojal Xbox One jinak, zaměřil se na jinou přidanou hodnotu než jen výkon, který exkluzivitu neudrží déle než rok, dva (což je zlomek cyklu konzolí). Naopak zábavní AIO zařízení, Kinect, příprava na digitální budoucnost a inteligentní architektura spolu s jádrem Windows a multitaskingem, to už mě zajímá.

Ale nenuťme jedni něco druhým. Pokud chcete výkon (tedy v rámci konzolí), volte PS4. Pokud univerzální zábavu a inovace, pak Xbox One. Tak to vidím já.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v rakousku bundl s forzou za 499e pri objednavce do 19 jako bonus 100e na dalsi nakup navic osobka v linzu.. a to se vyplati :)) mediamarkt. at

jinak receno koupis k tomu druhej ovladac+ nejakou hru = 120e a zaplatis jen 20e

Upraveno uživatelem wopiczak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žádné bany nehrozí, Xbox One je koncipován tak, že uživatel může mít jakýkoliv účet v jakékoliv zemi, jde jen o fakturační adresu (pokud platí kartou), nebo taky ne (pokud používá předplacené kupóny). Mění se jen Marketplace (Store) a dostupné služby.

Jinak ano, uživatelé jsou fakt mimo, používal jsem X360 s US účtem bez problému.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spíš někteří uživatelé jsou mimo. X360 mám 6 let s UK účtem a ban sem nedostal, takže asi tak...

No vidíš, já také a zrovna kvůli této banovací vlně jsem ho dostal na staré konzoli. Myšleno tím, že jsem používal UK účet protože u nás bohužel v té době nebyl.

Toto bylo vyjádření MS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hry kompaktibilni nebudou v nejblizsi dobe mozna az pak nejakou streamovaci sluzbou ale svoje dvd na dalsim boxu nespustis ... a ovladace jsou jasny no ty kompaktibilni nejsou

Hiojda, ovladače nebudou kompatibilní?? Máš nějaké oficiální info? Mám doma Razer Onza TE a Mad Catz X360 MLG Pro-Circuit , které bych chtěl zachovat a prodávat jen X360 s kinectem...

Ohledně her, tak furt taky není žádné ofiko info... ale tak už jsem začal postupně rozprodávat sbírku, tak že s tím počítám .)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu