Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

The Order: 1886


NobodyAnswers

Recommended Posts

  • Odpovědi 157
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Původně jsem myslel, že je angličtina potřeba..ona je protože si toho moc nepřečteš a nepřeložíš ale příběh je klasický klišé "zrada ve vlastních řadách a hlavní hrdina jako obět"..zvraty nezajímavý a dost průhledný. Poslední místnost před vyloženě směšným závěrečným bojem je z hlediska designu na školácké úrovni kdy ti tam chrlí kupu nepřátel do malé místnosti a jednou z 20ti pokusů to prostě výjde (stihl jsi vystřelit dřív než nepřítel).

Za mě audiovizuálně působivá ale naprosto průměrná a bezduchá hra..

Upraveno uživatelem Hráč123
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty wle ten úvod jsem brečel :)

Bomba video a fakt to tuhle hru vystihuje :D! Ve finále je ta hra opravdu jedno velké klišé a příběh je snad nejpředvidatelnější za poslední roky co jsem hrál. Kdybych měl hodnotit objektivně, tak nedám víc jak 5/10. Jelikož jsem grafikofil, tak jsem dal 8/10, ale po uvážení snižuji na 7/10 :) Co se týče délky, tak je opravdu neskutečně krátká, protože na normal obtížnost jsem to nehrál dýl jak 6 hodin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dohráno a u mě spokojenost. Graficky nejlepší hra, kterou jsem kdy hrál. Opravdu dechberoucí. Atmosféra a celá ta stylizace a alternativní realita se jim vyloženě povedla. Na této značce se dá určitě do budoucna stavět. S hratelností jsem byl spokonený. QTE mi nijak nevadí. Souboje klasika, zbraňový arzenál zajímavý a celkem velký, včetně některých hodně originálních kousků. Dále určitě skvělý dabing a podle mě hodně zajímavé postavy. Dějově taky fajn, ovšem musím se přiznat, že ve finále mě děj trošku zklamal, protože mi to připadalo, jako by mi někdo film vypnul v polovině. Je mi jasné, že si chtějí nechat otevřené vrátka pro další díly, ale ten konec mi přišel trochu uspěchaný.

Celkově ale musím říct, že nelituju peněz a jsem spokojený. A ještě jedna drobnost - asi první hra, u které budu mít platinu :D I když jsem člověk, co hraje hry tak, aby mu nic neuniklo, vše prozkoumal atd. Tak ve spoustě her je hodně trofejí vyloženě stupidních a nemám tolik času, abych mohl trávit hodiny a hodiny ještě nad rámec hry, jen abych získal tu nebo onu trofej. Takže jsem platinu nikdy nezískal. Tady mám na první projetí tuším všechny kromě dvou, ale ty nebude problém rychle získat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžu?

1. Obtížnost?Mám jít na easy nebo lze i dohrát na medium?Není to na easy strašně moc snadně?

2. Proč to běží ve formátu 16:9 proč se to neroztáhne jako všechny hry na celou obrazovku?Také to máte ten ořez to okno?Mě to dost vadí!Nejde to roztáhnout,nebo to musí být takhle?

3.Měli jste vevnitř jenom papírek nebo i tlustý manuál?:?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) Dohrál jsem na medium (nebo jak se ta střední obtížnost jmenovala) a přišlo mi to ok. Ale už mám pár zářezů na ovladači ;)

2) Formát 16:9 byl úmysl vývojářů, prý pro větší filmovost. Podobně jako třeba The Evil Within. Roztáhnout to nejde.

3) Jenom list papíru s ovládáním. Normální manuál jsem měl snad jen u FC4. Ale třeba Shadow warrior nebo shadows of mordor jsem měl úplně bez manuálu i bez toho listu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mandaz,tak to díky.Kdyby takhle přehledně a přesně uměl každý odpovědět jako ty,to by bylo.:)Ted jsem na pochybách s tím easy-medium.Kolik dní jsi to hrál?Víkend?Zasekl jsi se?Bylo místo kde by jsi raději dal easy?

Jde mě o to abych nezjistil v polovině,že je to moc těžké a nemusel znova,víš.Jde snížit obtížnost z medium na easy v průběhu ve hře?Nebo jsi se na medium nezasekl nikdy,nikde?

aaischa,fajn:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to je za blbost!

Bez myši to není možné stíhat zaměřovat.Na ovladači PS4 to jde POUZE na easy,jinak nehratelné,všude se reinkarnují ty pinkrtoni.Na těch střechách na začátku.Je jich tam snad 100,vůbec nejdou vyhubit pořád lezou další i když jim tu pozici obsadím hráno 10x.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to je za blbost!

Bez myši to není možné stíhat zaměřovat.Na ovladači PS4 to jde POUZE na easy,jinak nehratelné,všude se reinkarnují ty pinkrtoni.Na těch střechách na začátku.Je jich tam snad 100,vůbec nejdou vyhubit pořád lezou další i když jim tu pozici obsadím hráno 10x.

Všechno je to o cviku a o zvyknutí si na ovladač. Když jsem hrál poprvé na ps3 (předtím jsem měl jen pc a vietnamské napodobeniny amig), tak mne u resistance 2 vykosil skoro každý komár.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu