Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Tom Clancy's The Division


NobodyAnswers

Recommended Posts

To je takový problém si to předobjednat a poté co obdržíš klíč předobjednávku zrušit ? (za předpokladu, že hru nebudeš chtít)

To jsem nevěděl že je to k předobjednávce. Když si teď předobjednám dostanu ještě klíč?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Mam dva klice navic, pokud nekdo budete chtit, poslete mi soukromou zptavu..

///EDIT: Dekuji za zajem a omlouvam se vsem, na ktere se nedostalo. Klice rozdany, vic uz jich nemam :(

Upraveno uživatelem drak3go
Používej tlačítko "EDIT"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi jsem pracovne v zahranici a pozadal jsem pritelkyni aby mi betu stahla. Jelikoz s PS4 neni moc velkej kamarad tak jsem ji navadel a skoncilo to ze zadala kod a tedka pri stahovani ji tam sviti choose version a to kdyz da tak je tam pouze full game a kdyz da download tak ji to pry vyskoci a vrati zpet. Muze mi nekdo rict jak jste betu dali stahovat abych moji drahou polovicku nasmeroval a v sobotu az prijedu mohl uz hrat? Moc dekuji :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím můžete mi někdo poradit?? dal jsem na ps store předobjednávku a nikde tam není na stažení BETA!! Jenom mi tam vyskočil čas na odpočítavání kolik zbývá na automatické stáhnutí fuul hry!!

Klíč ke stažení bety najdeš na svém uplay účtu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
nebo ještě líp nemít kreditku žádnou :lol: To jenom loseři a senometi potřebují klíče a pussy :D

Tak jaká je beta? Ah vlastně moment, loseři si musejí počkat až do zítra, tak nic, jdu si ji pustit na pořádné konzoli kde si můžu zahrát už dnes. Pak vám kluci napíšu jaký to je a možná hodím i nějaké screeny, ať si nemusíte jen práskat kačery :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jaká je beta? Ah vlastně moment, loseři si musejí počkat až do zítra, tak nic, jdu si ji pustit na pořádné konzoli kde si můžu zahrát už dnes. Pak vám kluci napíšu jaký to je a možná hodím i nějaké screeny, ať si nemusíte jen práskat kačery :D

Poctiví lidé přes týden pracují a nemají na hraní čas. Jinak screeny posílat nemusíš, zase budou jak je dobrým zvykem ms upraveny fotošopem :lol: Ono je ideál koupit a hrát než chodit na indočínský či jaký lajv aby si někdo vůbec mohl vybékat pussy nebo keje :D

Ale když někomu stačí pár hodin ke štěstí, inu senometom stačí málo... :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Ještě není po 22 hod. a navíc to zde mohou číst nezletilí, tak raději nebudu psát, jak se tomu doopravdy říká :D

Tak nechme prostor všem co to "nakoupili" do zítra, ať sem pak napíší své skutečné dojmy a diskuze se vrátí zpět k tématu o vlastní hře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu