Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Destiny


NobodyAnswers

Recommended Posts

Pokud chce někdo betu na PS4, tak to jde "očůrat" na storu. Stačí předobjednat, stáhnout betu a pak zrušit předobjednávku. (Settings -> PSN -> Account information -> Wallet ->Transaction History a zrušit preorder.) Beta jde už pár dní předstáhnout, nejdřív se stáhne asi 170mb a pak se v pozadí stáhne asi 15gb.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 564
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Je to jen na PSN, protože od Bungie musí přijít Redeem kód. 150MB nepovažuju za předstáhnutí.

2 spleskin: je to střílečka s RPG prvky, v podstatě je to obdoba Borderlands, resp. střílečka s principy z Diabla: máš tam na čem jezdit, hraješ to sám nebo v coopu, vylepšuješ si statistiky, upgraduješ zbraně, aj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z JRC mi poslali jeden kód k registraci navíc, asi zapomněli, že už mi jeden poslali, pokud ho někdo chcete tak pošlete PM. Je k registraci na stránkách Bungie a na základě toho kódu pak dostanete 3 kódy k přístupu do bety, takže v podstatě je to pro tři lidi, můžete se podělit pak. Zatím na stránkách ještě konkrétní kódy ke stažení nejsou, předpokládám že je nahoděj až chvilku před spuštěním :)

Edit: Tak kód už nemám, první zájemce obdarován :).

Upraveno uživatelem Fenri
Update stavu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chce někdo betu na PS4, tak to jde "očůrat" na storu. Stačí předobjednat, stáhnout betu a pak zrušit předobjednávku. (Settings -> PSN -> Account information -> Wallet ->Transaction History a zrušit preorder.) Beta jde už pár dní předstáhnout, nejdřív se stáhne asi 170mb a pak se v pozadí stáhne asi 15gb.

Kolego a oni ti poslali kod a nebo se hra proste jen nainstalovala a pak půjde hned spustit? Jestli třeba když jsi tu předobjednávku zrušil, tak aby tě to do té hry pustilo, až se spustí beta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

susperian: no jestli to dobře chápu, tak tu předobjednávku můžeš klidně zrušit az beta skončí.. ale myslím, ze jakmile mas kod, tak už je to jedno.. ja hru taky nekoupil, mam pouze kód, takze by to na to byt vázané nemělo..

Díky, no právě by mě zajímalo, když si tu hru v PS store předobjednám, jestli mi ten kod pošlou, ale snad jo :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu