Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Destiny


NobodyAnswers

Recommended Posts

  • Odpovědi 564
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Já se ke hře vrátil cca po roce, tak můžu posoudit. Chvíli si zahrál u kamaráda a znova pořizoval PS4. Už dva měsíce nehraju nic jiného. Je to skvělé. Je jedno, jestli je člověk začátečník nebo profík, každý se najde. Co je těžké, dá se v několik hráčích. Ale já dal postavu na 40lvl úplně sám, až teď chodím s partou strike a začínám Nightfall. I když se to opakuje, prostě to neomrzí, takže za mě rozhodně ano. A jen tak mimochodem, jsem děsná lama s gamepadem :) i tak hraju, to by mohl být důkaz zábavnosti :) Když budete chtít někdo pomoct, nemám problém. Dejte nick MalakaiCZ a napište PM.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, hra je jen online, tzn bez PS+ je to poměrně o ničem. V kooperaci je ta zábava. A jak to popsat? Je to prostě WoWko FPS :) Plníš questy, chodíš raidy. Kouzlo té hry je prostě v tom jak je provedená. Nikdy jsem nezažil takový pocit ze střelných zbraní. Zpětný ráz, dopad, atd. Jsou tam mraky vybavení, pořád Tě hra někam žene. Navíc to hraje opravdu hodně čechů a dají se najít parťáci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To abych oprášil headset, jestli ho najdu, každopádně jsem zvědav, dneska to po práci prubnu.

///EDIT: Koukám, že na mapách běhám strašně málo lidí, to je záměr? Vždycky potkám tak 2 lidi

Upraveno uživatelem drak3go
Používej tlačítko "EDIT"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na raid to načítalo celkem dlouho, než to našlo lidi. Celkem mě zaskočil ten skok na 25lvl a odemknutí všech starých misí, takže mám celkem guláš v tom, co mám plnit, ale ty staré potvory jsou pak dost slabé, chybí tomu možnost si tam nastavit vyšší obtížnost. Každopádně raid je asi to, co mě bavilo na původní alfě, prostě se jen připnout do hry, dostaneš další parťáky a jdete kosy, je jedno co, páč příběh je celkem jalový.

Navíc se příběh plní docela blbě v jednom a je to strašně nevyvážená pruda/nuda. Jsem šel dělat první misi v Taken Kingovi a celkem mě tam na konci v aréně smázli počtem nepřátel, navíc nejsem bůh ví jaký střelec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je otázka pohledu. Já jsem začal hrávat sám a postupně si přidávám CZ přátele, kteří občas něco zahrají. Mno a po měsíci už spolu jedeme každý večer strike, nightfall, atd. Na raid se chystáme. Jak říkám, klidně si mě přidejte, pomůžu s čímkoliv, nevadí mi pomáhat i na nízkém lvl. Prostě mě to baví, tak to můžu hrát pořád dokola :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 malakai: Jestli si na to doma vzpomenu, tak si tě tam hodím, problém je, že vidím hodně lidí v Toweru a stejně málo kdo má možnost, abych se k němu nasáčkoval. :P

Jo, chápu, že hodně lidí už maj v Destiny splněno a nemůžu teď po víc jak roce čekat zázraky. Mám alespoň jasno, že se to od Alfy moc nezměnilo, akorát je tam víc obsahu. Crusible mě moc nebere, ale lidi tam jsou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 malakai: Jestli si na to doma vzpomenu, tak si tě tam hodím, problém je, že vidím hodně lidí v Toweru a stejně málo kdo má možnost, abych se k němu nasáčkoval. :P

Jo, chápu, že hodně lidí už maj v Destiny splněno a nemůžu teď po víc jak roce čekat zázraky. Mám alespoň jasno, že se to od Alfy moc nezměnilo, akorát je tam víc obsahu. Crusible mě moc nebere, ale lidi tam jsou.

Tak uvidíš jak si vzpomeneš. Pokud jde o crucible, já ho nehraju vůbec, mě to prostě nebaví. Takže se bez toho dá žít. A jinak se v podstatě celé příběhové Destiny dá jet sám. Až na konci Echo Oryxe je takový trošku nářez :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ThunderrCZ: 20 mil. hráčů opravdu Destiny nehraje. Jsou to pouze statistiky, že hru si dohromady za ty dva roky zahrálo 20 mil. hráčů na všech 4 platformách.

I kdyby to hrál jen milion hráčů(a nemám strach, že by to číslo bylo menší), tak se vždy najdou lidi, s kým hrát. Stačí jen rekordní stažení TTK. Destiny hraju od prosince minulého roku a nikdy jsem na vyhledání hráčů do striků, pvp atd nečekal déle jak 10 vteřin. Co se týká raidů, tak je idealní být v nějakém klanu, kde se raidy domlouvají např. ten náš( frozenbrain.cz/forum) , nebo umět jazyk a pužít bungie forum nebo LFG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano hráčů může být poměrně dost, ale hra se přesto omrzí. Navíc už pár měsíců nepřibyl žádný high pve kontent. Lidi se přestávají připojovat a raidovací skupiny se rozpadají. Sám to vidím ve sém friendlistu, kdy ještě začátkem listopadu hrála Destiny polovina přátel. V současné době už 1-2 jednou dvakrát do týdne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano hráčů může být poměrně dost, ale hra se přesto omrzí. Navíc už pár měsíců nepřibyl žádný high pve kontent. Lidi se přestávají připojovat a raidovací skupiny se rozpadají. Sám to vidím ve sém friendlistu, kdy ještě začátkem listopadu hrála Destiny polovina přátel. V současné době už 1-2 jednou dvakrát do týdne.

Tak odhaduju, že ten milion ve friend listu asi nemáš, co? :) Kdykoli Destiny zapnu, mám 3 stránky lidí v "rostru". Holt to chce sem tam promazat friend list od neaktivních hráčů. Jinak raidy hrajem pravidelně 3x do týdne a když zbyde čas, tak vypomáháme ostatním. Jediné, co rozbilo raidové skupiny byl HoW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nás s kamarádem napadlo, že zkusíme postavit nějakou skupinu pro raidy a společné hraní. Dokonce bychom i raději lidi, kteří raidy ještě nechodili, abychom si to napoprvé "užili" :) Najdou se? Klidně můžete teprve začínat nebo mít nizký lvl, pomůžeme s levelováním nahoru. Pokud je zájem, napište mi PM.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau,

Nyní se zaregistrovalo celkem dost nových lidí na stránku https://www.the100.io/groups/1408 kde se vypisují raidy a další akce. Můžete zkusit štěstí tam, taky jsme byli s kamarádem 2 a složili jsme si tam svojí grupu z lidí, kteří taky šli raidy poprvé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu