Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jak spustit GTA 5 na Xboxu


remarkcz

Otázka

1

Postup pro RGH a interní disk ( větší jak 4gb)

1.Rozbalit obě DVD pomocí image browseru

2.Ve složce kam jste rozbalily DVD najděte první DVD a otevřít složku a najít adresář content ten nakopírovat buď přímo přes ftp (total commander) do xboxu na hdd1 (kde tento adresář taky je) nebo pomocí flešky nakopírovat přes file manager v FSD

3.DVD 2 nakopírovat na externí disk popřípadně do interní složky z Games

2

na RGH konzoli

1) DVD 2 rozbalit je jedno jakým programem - funguje ISO2GOD i Xbox Image Browser a nahrát do stejné složky kam normálně dáváš hry - celé beze změn - zkrátka jako vždy.

Příklad : já to mám třeba převedené v ISO2GOD a nahrané v hdd1:\hry\545408A7

2) Z DVD 1 rozbalit Xbox Image Browserem 4 soubory (celkem něco pod 8 GB) ze složky \content\0000000000000000\545408A7\00000002

a ty nahrát do stejné složky na interní disku - tj do hdd1:\content\0000000000000000\545408A7\00000002

V menu xboxu po nascannování bude jen DVD 2 ze kterého to normálně pustíš.

Kdo nemá interní disk tak ten bod 1) má na externím disku a 2) narve na flashku přes Modio, jinak je to stejný.

3

DVD1:

This DVD has to be installed on your console's internal HDD or a USB drive which was formatted using your console. The size of the USB drive should be enough for the entire disc. Extract DVD 1 using Xbox Backup Creator (or any other application you prefer) and copy the 'content' folder from the extracted files to your internal HDD or the external xbox formatted USB drive.

When you transfer your files, they should look like this

HDD:\content\0000000000000000\545408A7\00000002\54 5408A700000000

HDD:\content\0000000000000000\545408A7\00000002\54 5408A700000001

HDD:\content\0000000000000000\545408A7\00000002\54 5408A700000002

HDD:\content\0000000000000000\545408A7\00000002\54 5408A700000003

i.e. 1 folder called 00000002 and 4 files inside it.

DVD2:

Files from DVD 2 have to be treated like a normal game which means you can either make an ISOrip (using XBC or other apps) and use that on your JTAG/RGH or make the ISO into a GOD container.

[h=2][/h]

Jak nainstalovat DVD1 na LT+ 2.0/3.0 v případě problému "Unreadable Disc" apod.

Co budete potřebovat:

Získání složky 'Content':

1. Stáhněte si program 'exiso' (link nahoře) a dejte jej kam chcete (třeba na plochu). Pozn.: Pokud program klasicky spustíte, nic se nestane - problikne jen příkazový řádek.

2. Obraz s DVD1 přetáhněte (Drag&Drop) na soubor 'exiso.exe'

3. Nechte program pracovat, právě extrahuje soubory, které naleznete v nově vytvořené složce, která je na stejném místě, jako vaše ISO.

Přesunutí složky 'Content' na flashku:

Uvnitř nově vytvořené složky s extrahovaným obrazem uvidíte toto:

PeUfMpc.png

Vše, co potřebujete, je ve složce 'Content', takže jí otevřete.

Uvnitř složky 'Content' najdete složku se jménem "0000000000000000", což je složka stažených/nainstalovaných věcí v Xboxu. Uvnitř této složky otevřete další složku - "545408A7" - a nakonec složku "00000002". Nyní vidíte tyto soubory

JMa9xJa.png

"Injecting" souborů pomocí programu Horizon:

Připojte vaši upravenou USB flashku a pomocí funkce Drag&Drop přeneste všechny soubory vždy
po jednom
! Otevře se tohle okno:

97al.png

Klikněte v tomto okénku na tlačítko "Save to Device" a vyberte vaše USB. Stejný postup opakujte pro všechny 4 soubory v této složce ("00000002")

Kopírování souborů z flashky na Xbox HDD:

Tohle je už hračka a nejspíš to znáte, ale jen pro jistotu to sem dávám.

1. Připojte flashku do Xboxu

2. Jděte do "System Settings > Storage > Memory Unit / USB"

3. Jděte do "Games" a měli byste vidět sekci GTA V.

4. Zmáčkněte na ovladači "Y > Move" a zvolte váš HDD.

Jakmile kopírování dojede, máte hotovo!

Nyní již stačí vložit DVD2 do mechaniky a spustit - hra by měla jít bez problémů.

Tento tutoriál jsem testoval na LT+ 3.0 (DB: 16537)

Na flashi není co řešit, prostě vypálíš klasickou metodou (XGD3) obě DVD.

ŘEŠENÍ ZÁVADY -> The game couldnt start try to download again

Erroru se zbavíte pokud nahrajete nejnovější kernel do vaší konzole. Dashboardem to není a toto je jediné řešení. Přehrání kernelu v konzoli je naprosto jednoduché, takže si najděte návod

Nejčastější dotazy :

  • Narvu 8 GB souborů na 4 GB interní pamět xboxu ? : Ne
  • Jak to teda mám udělat ? : Vzít si flashku alespoň 16GB a tu naformátovat v Xboxu (settings/storage/configure) na FatX. Pak na ní v PC nahrát soubory stejně jako je uvedeno v bodu 2)
  • Na DVD 1 jsou ještě další soubory než ty v Content, mám je někam kopírovat ? : Ne
  • Musím aktualizovat FSD, Dashlaunch, Skiny aby to šlo ?: Ne
  • Musím aktualizovat oficiální dashboard ?: Pokud máte 16202 a vyšší tak ne, jinak ano
  • Jak se ta aktualizace na RGH konzoli dělá ?: http://console-forum.net/tema/146075...ramem-j-runner
  • Na jakou verzi mám aktualizovat ? : Na poslední dostupnou ať to nemusíte dělat brzy znova. Aktuálně to je 16537
  • Nejde mi přes Xbox Image Browser rozbalit DVD 1. : Potom to rozbalte třeba pomocí programu Xbox 360 MP Gui

Sorry kluci za kopírování návodů ale já mam objednanou originálku a sám RGH ani nic jinýho nemam :)

Upraveno uživatelem remarkcz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 636
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Top Posters For This Question

Přidané obrázky

Recommended Posts

  • 0

Další možný zádrhel vyřešen: Kopíroval jsem hru pomocí total commanderu a on mi ve výsledku změnil názvy adresáře a souborů z velkého A na malé a . Samozřejmě mi hra nešla do té doby než jsem přejmenoval adresář i soubory. Příklad složka 545408A7 vypadala 545408a7, a nedošlo ke spuštění hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dobrý den. Mám docela problém. Už sem aktualizoval DB na 16537 a konzole už neháže chybu. Ale když hru spustim, tak se tam hned jako první nejspíš ukazuje nějaké logo, ale jen tam prolítne takový mudrý pruh či co a konzole se sekne. Nevíte kde bude problém? Děkuji zaodpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

nejde mi to gta 1 dvd robalim pres xbox image browser ROZBALIM ZE SLOZKY CONTECT 4SOUBORY druhe mi pres to nejde tak druhe jsem rozbalil pres iso 2god jako vsechny jine hry co tak rozbaluji dvd2 nakopiruju klasicky na hdd1 do xboxu a ty 4slozky nevim kam mam nakopirovat kdyz tam nemam tu slozku v xboxu 00000002 v tom dvd 2 a kdyz to nakopiruju ty 4 soubory do slozky tak mi gta nejde pise to porad to samy prihlaste se na ucet online co tim prosim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

hledej šmu... je to tu několikrát --navrhuji moderátorům zavést systém blbosti a lenosti za tři otázky,které tu na fóru jsou několikrát probíraný prostě ban

člověk jsem chodí pro radu ,info atd. ,ale když čte to samé dokola tak ho to opravdu nebaví

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
nejde mi to gta 1 dvd robalim pres xbox image browser ROZBALIM ZE SLOZKY CONTECT 4SOUBORY druhe mi pres to nejde tak druhe jsem rozbalil pres iso 2god jako vsechny jine hry co tak rozbaluji dvd2 nakopiruju klasicky na hdd1 do xboxu a ty 4slozky nevim kam mam nakopirovat kdyz tam nemam tu slozku v xboxu 00000002 v tom dvd 2 a kdyz to nakopiruju ty 4 soubory do slozky tak mi gta nejde pise to porad to samy prihlaste se na ucet online co tim prosim

To je takovej problem tu slozku vytvorit nebo pretahnout tu slozku a nechat v ni ty 4 soubory? hned na 1. strance je i jak by to umisteni souboru melo presne vypadat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak sem to udělal dle návodu. Mám XBOX 360 4gb s 250 GB diskem externim (přes usb připojen) a na něm hry. uložene jsou v adresáři content/0000000000000000/ když tu nakopiruju disk 2 a taky do adresáře s nulama složku 545408A7 s jejím obsahem, hru spustím ale zustane pouze uvodní obrázek jak sou nějaky 2 baby a nic se neděje ani žádnej loading v rohu. Nevíte co s tím udělat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím, mám problém, který jsem tady ještě neviděl, snad mi někdo dokáže poradit. Když chci nainstalovat GTA V, tak tam dám prvně disk 2, ten si po mně vyžádá disk 1 a mělo by to začít instalovat, jenže mně najede jen první obrázek, kde se v pravém dolním rohu píše Loading Story Mode a konzole přestane pracovat. Ten ukazatel vedle toho textu se přestane točit a konzole zamrzne a nedá se nic dělat. Na různých zahraničních fórech jsem viděl, že spoustu lidí má ten samý problém, ale nikde jsem nenašel pomoc. (asi kvůli mému english levelu :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Z DVD 1 sem vzal obsah složky content (adresář 545408A7 - 0000002 - a ty 4 soubory) - celý adresář 545408A7 a to zkopiroval na disk do content/0000000000000000/

přečti si první stránku a pořádně odpověď tam je

to platí i pro noway

Upraveno uživatelem macros
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Z DVD 1 sem vzal obsah složky content (adresář 545408A7 - 0000002 - a ty 4 soubory) - celý adresář 545408A7 a to zkopiroval na disk do content/0000000000000000/

Jako zase na ten externí disk ? To asi neklapne proč myslíš, že se tu všichni ti lidi co nemají interní disk snaží nahrát ty soubory na flashku. Možná proto, že DLC (a DVD 1 je dlc) na externím disku NEFUGUJÍ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Můj problém se bohužel na 1. straně neřeší ale :/...

zkus pokračovat Jak nainstalovat DVD1 na LT+ 2.0/3.0 v případě problému "Unreadable Disc" apod.

důležité je slovo apod. což asi znamená třeba jen se spustí instalace ale nepokračuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu