Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jak spustit GTA 5 na Xboxu


remarkcz

Otázka

1

Postup pro RGH a interní disk ( větší jak 4gb)

1.Rozbalit obě DVD pomocí image browseru

2.Ve složce kam jste rozbalily DVD najděte první DVD a otevřít složku a najít adresář content ten nakopírovat buď přímo přes ftp (total commander) do xboxu na hdd1 (kde tento adresář taky je) nebo pomocí flešky nakopírovat přes file manager v FSD

3.DVD 2 nakopírovat na externí disk popřípadně do interní složky z Games

2

na RGH konzoli

1) DVD 2 rozbalit je jedno jakým programem - funguje ISO2GOD i Xbox Image Browser a nahrát do stejné složky kam normálně dáváš hry - celé beze změn - zkrátka jako vždy.

Příklad : já to mám třeba převedené v ISO2GOD a nahrané v hdd1:\hry\545408A7

2) Z DVD 1 rozbalit Xbox Image Browserem 4 soubory (celkem něco pod 8 GB) ze složky \content\0000000000000000\545408A7\00000002

a ty nahrát do stejné složky na interní disku - tj do hdd1:\content\0000000000000000\545408A7\00000002

V menu xboxu po nascannování bude jen DVD 2 ze kterého to normálně pustíš.

Kdo nemá interní disk tak ten bod 1) má na externím disku a 2) narve na flashku přes Modio, jinak je to stejný.

3

DVD1:

This DVD has to be installed on your console's internal HDD or a USB drive which was formatted using your console. The size of the USB drive should be enough for the entire disc. Extract DVD 1 using Xbox Backup Creator (or any other application you prefer) and copy the 'content' folder from the extracted files to your internal HDD or the external xbox formatted USB drive.

When you transfer your files, they should look like this

HDD:\content\0000000000000000\545408A7\00000002\54 5408A700000000

HDD:\content\0000000000000000\545408A7\00000002\54 5408A700000001

HDD:\content\0000000000000000\545408A7\00000002\54 5408A700000002

HDD:\content\0000000000000000\545408A7\00000002\54 5408A700000003

i.e. 1 folder called 00000002 and 4 files inside it.

DVD2:

Files from DVD 2 have to be treated like a normal game which means you can either make an ISOrip (using XBC or other apps) and use that on your JTAG/RGH or make the ISO into a GOD container.

[h=2][/h]

Jak nainstalovat DVD1 na LT+ 2.0/3.0 v případě problému "Unreadable Disc" apod.

Co budete potřebovat:

Získání složky 'Content':

1. Stáhněte si program 'exiso' (link nahoře) a dejte jej kam chcete (třeba na plochu). Pozn.: Pokud program klasicky spustíte, nic se nestane - problikne jen příkazový řádek.

2. Obraz s DVD1 přetáhněte (Drag&Drop) na soubor 'exiso.exe'

3. Nechte program pracovat, právě extrahuje soubory, které naleznete v nově vytvořené složce, která je na stejném místě, jako vaše ISO.

Přesunutí složky 'Content' na flashku:

Uvnitř nově vytvořené složky s extrahovaným obrazem uvidíte toto:

PeUfMpc.png

Vše, co potřebujete, je ve složce 'Content', takže jí otevřete.

Uvnitř složky 'Content' najdete složku se jménem "0000000000000000", což je složka stažených/nainstalovaných věcí v Xboxu. Uvnitř této složky otevřete další složku - "545408A7" - a nakonec složku "00000002". Nyní vidíte tyto soubory

JMa9xJa.png

"Injecting" souborů pomocí programu Horizon:

Připojte vaši upravenou USB flashku a pomocí funkce Drag&Drop přeneste všechny soubory vždy
po jednom
! Otevře se tohle okno:

97al.png

Klikněte v tomto okénku na tlačítko "Save to Device" a vyberte vaše USB. Stejný postup opakujte pro všechny 4 soubory v této složce ("00000002")

Kopírování souborů z flashky na Xbox HDD:

Tohle je už hračka a nejspíš to znáte, ale jen pro jistotu to sem dávám.

1. Připojte flashku do Xboxu

2. Jděte do "System Settings > Storage > Memory Unit / USB"

3. Jděte do "Games" a měli byste vidět sekci GTA V.

4. Zmáčkněte na ovladači "Y > Move" a zvolte váš HDD.

Jakmile kopírování dojede, máte hotovo!

Nyní již stačí vložit DVD2 do mechaniky a spustit - hra by měla jít bez problémů.

Tento tutoriál jsem testoval na LT+ 3.0 (DB: 16537)

Na flashi není co řešit, prostě vypálíš klasickou metodou (XGD3) obě DVD.

ŘEŠENÍ ZÁVADY -> The game couldnt start try to download again

Erroru se zbavíte pokud nahrajete nejnovější kernel do vaší konzole. Dashboardem to není a toto je jediné řešení. Přehrání kernelu v konzoli je naprosto jednoduché, takže si najděte návod

Nejčastější dotazy :

  • Narvu 8 GB souborů na 4 GB interní pamět xboxu ? : Ne
  • Jak to teda mám udělat ? : Vzít si flashku alespoň 16GB a tu naformátovat v Xboxu (settings/storage/configure) na FatX. Pak na ní v PC nahrát soubory stejně jako je uvedeno v bodu 2)
  • Na DVD 1 jsou ještě další soubory než ty v Content, mám je někam kopírovat ? : Ne
  • Musím aktualizovat FSD, Dashlaunch, Skiny aby to šlo ?: Ne
  • Musím aktualizovat oficiální dashboard ?: Pokud máte 16202 a vyšší tak ne, jinak ano
  • Jak se ta aktualizace na RGH konzoli dělá ?: http://console-forum.net/tema/146075...ramem-j-runner
  • Na jakou verzi mám aktualizovat ? : Na poslední dostupnou ať to nemusíte dělat brzy znova. Aktuálně to je 16537
  • Nejde mi přes Xbox Image Browser rozbalit DVD 1. : Potom to rozbalte třeba pomocí programu Xbox 360 MP Gui

Sorry kluci za kopírování návodů ale já mam objednanou originálku a sám RGH ani nic jinýho nemam :)

Upraveno uživatelem remarkcz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 636
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Top Posters For This Question

Přidané obrázky

Recommended Posts

  • 0

Když zkopíruji ty souboru na flashku podle toho návodu Jak nainstalovat DVD1 na LT+ 2.0/3.0 v případě problému "Unreadable Disc" apod.... Tak jak dám flashku do xboxu tak se mi na ní neukážou žádné soubory? Poradí mi někdo v čem by mohl být problém? Už jsem fakt zoufalý :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdar, asi dělám něco špatně, ale mám Xbox360 250GB. Rozpakoval jsem na PC oba ISO fajly. Vznikly mi složky DVD1 a 2, ty jsem kopl na. ext. HDD, pak jsem zkopíroval přes F3 do hdd1:\content\0000000000000000\ složku z DVD1 - 545408A7. A následně z DVD2 na ext. HDD spustím default.xex. Spustí se úvodní animace, dělá nějaké updaty a pak se zobrazí obrázek, bez jakéhokoliv loga a všeho a ten tam už zůstane na věky.

Kde je problém? Lze skopnout i někam DVD2? Díky všem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators
Když zkopíruji ty souboru na flashku podle toho návodu Jak nainstalovat DVD1 na LT+ 2.0/3.0 v případě problému "Unreadable Disc" apod.... Tak jak dám flashku do xboxu tak se mi na ní neukážou žádné soubory? Poradí mi někdo v čem by mohl být problém? Už jsem fakt zoufalý :/

Máš flashku zformátovanou (upravenou) pomocí Xboxu? Bez systému souborů, který používá Xbox, ti to ani nepůjde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak dvd2 jsem nainstaloval když se to snažím spustit tak to píše game couldn´t start Try download the game later.. To snad není pravda :D

Musím asi aktualizovat dashboard. Mám starý.. Z návodu na stránkach microsoftu je návod abych vložil staženou složku na flashku a zapl xbox že se to aktualizuje. Bohužel nic. Je mě jasné že na DVD je i aktualize DB ale pokud to nejde jen tak spustit tak jak ten DB mám aktualizovat?

Upraveno uživatelem Zizou10
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

cus mam dotaz ohledne dualnand, na rgh hraju od zacatku bez problemu, ted kdyz prepnu na ofiko pamet , hra uz se mi ukazuje jako nainstalovana, a po vlozeni disku 2 jde normalne spustit i kdyz sem ji na ofiko verzi neinstaloval, budis bere to ty soubory z conntect, muj problem ted je ze na rgh mam doinstalovanej dlc s colleors edice, moje otazka zni nedostanu automaticky ban kdyz se s tim pak pripojim online nebo to mam s rgh raci celi smazat?? dik za info..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators
Musím asi aktualizovat dashboard. Mám starý.. Z návodu na stránkach microsoftu je návod abych vložil staženou složku na flashku a zapl xbox že se to aktualizuje. Bohužel nic. Je mě jasné že na DVD je i aktualize DB ale pokud to nejde jen tak spustit tak jak ten DB mám aktualizovat?

Pokud máš originál Xbox bez flashe, tak se klasicky připoj na Live - on už ti update nabídne. Pokud máš flash (LT+ 3.0), můžeš to udělat taky přes Live (nedoporučuje se kvůli flagu, ale já už to tak dělám dobu a flag nemám :D ), nebo přes tu flashku, pokud ti to nejde, na youtube jsou na to návody.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak sem si stáhl další verzi gta V no světe div se :D zapnu hru a černá obrazovka :D by mě zajímalo čím to může bejt :( nemůže to být špatně instalovaným dashlaunch? nebo já nevim co by to mohlo způsobit cesty kam sem kopíroval hru tak to je vše dobře takže problém bude někde jinde ale teď v čem :( ten kdo na to přijde je vážně geniální. Pomohlo by zformátování xboxu ? je mi jasné že si smažu všechno i Freestyle dash ale mohlo by to pomoct ne ?

Upraveno uživatelem andrew1991
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj prosim Te snazim se rozjed GTA V v X boxu s RGH a stale se mi to nedari.chtel bych se te zeptat jak mam chapat ten postup s prvnim DVD zda mam zkopirovat na HDD slozku s identifikacnim cislem nebo tu slozku otevrit az po ty ctyri soubory a ty nakopirocat do slouky 16 nul.Diky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Šlo by to udělat i tak že bych DVD1 nahrál na interní HDD a přidal bych část z DVD2 a zbytek DVD2 bych nahrál na flešku? (protože mám jen 8GB flešku)

PS: Tak to funguje. Zjístil jsem že je jedno kde to máte nahrané a můžete to mít i rozdělené jak chcete.

Upraveno uživatelem Dupenka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak znova - jak na to na RGH konzoli

1) DVD 2 rozbalit je jedno jakým programem - funguje ISO2GOD i Xbox Image Browser a nahrát do stejné složky kam normálně dáváš hry - celé beze změn - zkrátka jako vždy.

Příklad : já to mám třeba převedené v ISO2GOD a nahrané v hdd1:\hry\545408A7

2) Z DVD 1 rozbalit Xbox Image Browserem 4 soubory (celkem něco pod 8 GB) ze složky \content\0000000000000000\545408A7\00000002

a ty nahrát do stejné složky na interní disku - tj do hdd1:\content\0000000000000000\545408A7\00000002

V menu xboxu po nascannování bude jen DVD 2 ze kterého to normálně pustíš.

Kdo nemá interní disk tak ten bod 1) má na externím disku a 2) narve na flashku přes Modio, jinak je to stejný.

Nejčastější dotazy :

  • Narvu 8 GB souborů na 4 GB interní pamět xboxu ? : Ne
  • Jak to teda mám udělat ? : Vzít si flashku alespoň 16GB a tu naformátovat v Xboxu (settings/storage/configure) na FatX. Pak na ní v PC nahrát soubory stejně jako je uvedeno v bodu 2)
  • Na DVD 1 jsou ještě další soubory než ty v Content, mám je někam kopírovat ? : Ne
  • Nejde mi přes Xbox Image Browser rozbalit DVD 1 ? Rozbalte třeba pomocí programu Xbox 360 MP Gui
  • Musím aktualizovat FSD, Dashlaunch, Skiny aby to šlo ?: Ne
  • Musím aktualizovat oficiální dashboard ?: Pokud máte 16202 a vyšší tak ne, jinak ano
  • Jak se ta aktualizace na RGH konzoli dělá ?: http://console-forum.net/tema/146075-navod-na-aktualizaci-db-16203-programem-j-runner
  • Na jakou verzi mám aktualizovat ? : Na poslední dostupnou ať to nemusíte dělat brzy znova. Aktuálně to je 16537

Po kroku číslo 1 (RGH s interním diskem) ...

Restartovat FSD (?)

Naskenovat složku s hrou (?)

Případně spustit (?) /je občas potřeba k vytvoření správné adresářové struktury na interním disku při hrách s více disky/

Nebo vše provést až po kroku číslo 2 ???

Upraveno uživatelem franzkafka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Cornelius: Jako že se ti zase sama zapne a naběhne začátek? Nebo vyskočí error? Jestli jsi extrahoval v ISO2GOD, tak zkus Xbox Image Browser.

DarkVoid: Ne nevyskoci zadny error, proste se zapne jakoby odznova, ta startovni nabihající obrazovka s hvezdickama pak logo rockstar atd.

Tak ja uz jsem važně v koncích, mám Xbox slim 250gb RGH. Uz jsem jsem zkoušel:

1.) Oba 4 soubory z DVD1 (dale uz jen DVD1) a DVD 2 disk na hdd v Xboxu

2.) DVD1 na pres Xbox zformatovane flashce a DVD2 na Hdd v Xboxu

3.) DVD2 na Hdd Xboxu a DVD1 na flashce

vše se stejným výsledke, hru rozjedu a hraju bez problemu do prvni mise za Franklina kdy ukradnem auto a ujizdime, v momente kdy zastavime na parkovisti a zacnou nas honit benga se hra restartuje. Proste uplne jako bych ji znova spustil, od znova bez zadne ulozene pozice uz vazne nevim co stim.

Upraveno uživatelem Nanaki
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu