Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jakou koupit vypalovacku na vypalovani her na flashlyho xbox360?


ecik

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

buernerMax ide urobit len na B reviziu na ostatne nie ci?

Lebo ja som kupil 124D a ani cez payload tool to nefunguje. Napalil som niekolko hier no anu jedna nesla. Nainstalovat isla ale spustit nie. Unsupported disc.

A siel som presne podla navodu aj ABGX atd. proste vsetko ako sa ma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

buernerMax ide urobit len na B reviziu na ostatne nie ci?

Lebo ja som kupil 124D a ani cez payload tool to nefunguje. Napalil som niekolko hier no anu jedna nesla. Nainstalovat isla ale spustit nie. Unsupported disc.

A siel som presne podla navodu aj ABGX atd. proste vsetko ako sa ma.

No tak je chyba u tebe mě jdou uplně všechny vypalený hry. A máš pozapínaný funkce v EEProm utility tak jak maj být. S Burner Max payload tool jsem měl jen 1 problem a to u Crysis 3 hra my nejde nainstalovat na hdd, ale z dvd funkcnost 100% a u ostatních her asi 10 jdou všechny na 100% i na hdd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • Junior Moderators

Tohle je revize D, iHas iXtreme Burner ti na ni nepůjde (jde jen na B), na Payload tool by chodit měla, každopádně doporučuju sehnat revizi B s iXtreme Burnerem, prodejce najdeš třeba tady na fóru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Já už se z toho po..... Někdo říká, že se na revize koukat nemusí, že overburn umí i jiné revize, ale zas tu koukám, že někdo tvrdí, že s burnermaxem jde a i nejde, tak jsem z toho jelen. Je tu někdo, kdo má ještě zkušenost s mechanikami jiné revize? V plánu jsem měl pořídit taky novou iHAS 124. Uživatel keras ji má, je to revize E v současnosti (tuším) a s paytoolem mu to prý šlape bez problému, takže nevím, zda dát na jeho radu a ušetřit tím v podstatě dost peněz (mechanika stojí 400,-). Ani se nemusel aktualizovat FW nic, ze zkušeností, co popisoval na fóru zde, vychází to, že mu stačil fakt jen burnermax tool a pálil, pálil, pálil a vše funkční. Jen tam něco rozebíral o verbatim 001 a 003, to už se nevyznám, nejsem ajťák jako ajťák :D. Nicméně by to teda fachat mělo, tak se ptám, je tu ještě někdo takový, kdo by mi to dokázal potvrdit? Ano, jde mi hodně o ušetření oněch 500,- za mechaniku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No některé hry bych si později přes live zahrál, i když přes live hodlám hrát pak hlavně ty, co mám original (halo, atd.), ale občas bych aj zkusil tu pálenou :D Případně odblokovat ban lze ne ?:) Alespoň servisák, co mi prováděl flash to tvrdil. Tak uvidím, příští týden zkusím dát na kerase a novou iHAS 124 zkusím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, jenomže osvědčené otestované je pak člověk prodává o několik set korun dražší, než jsou normálně :) Jak mi už někdo napsal, lidi na tom vydělávaj, nazval to zlatokopové a já v některých případech (viz. hlavně aukro, kdy tam maník momentálně prodává iHAS 124 za 900,-, což je více než dvojnásobek ceny) musím jen souhlasit. Potřebuju zjistit, kdo kde koupil jakou revizi :) Zatím není co řešit, pětkrát jsem stáhnul burnermax paytool a pokaždé nefunkční.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždyť Ti to píšu, když si vyloučil metodu RGH. Tak si objednej mechaniku a vyzkoušej, když to nepůjde tak jí vrátíš! Samozřejmě, že lidi co prodávají iHas 124-B na tom vydělávají, ano jsou to zlatokopové, ale kdo by to prodával za stejnou cenu jako v obchodě, když to musí flashnout, musí pokrýt nějaký náklady atd.

Myslim si, že investice 800,- Kč není tak hrozná. Za to nekoupíš pomalu ani originální hru a ty řešíš takovouhle blbost. Jenom samotný flash Tě stojí okolo 500,- Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, jenomže osvědčené otestované je pak člověk prodává o několik set korun dražší, než jsou normálně :) Jak mi už někdo napsal, lidi na tom vydělávaj, nazval to zlatokopové a já v některých případech (viz. hlavně aukro, kdy tam maník momentálně prodává iHAS 124 za 900,-, což je více než dvojnásobek ceny) musím jen souhlasit. Potřebuju zjistit, kdo kde koupil jakou revizi :) Zatím není co řešit, pětkrát jsem stáhnul burnermax paytool a pokaždé nefunkční.

Já mam D revizi a zatim bez problemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu