Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox LIVE Dashboard Update 2.0.16537.0 - 26.8.2013


vasheg

Recommended Posts

  • Moderators

Vrátit do mechaniky stock FW před jakýmkoliv updatem DB je vždy žádoucí. Jedině tak dosáhneš bezproblémového updatu DB a maximálním možným způsobem minimalizuješ veškerá možná rizika.

Pokud ale na bezpečnost nehledíš, chceš to mít rychle a hned, neřešíš budoucí osud konzole připojenou na live, tak to udělej jako to stejně uděla většina uživatelů odtud a updatuj ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Měl by ti přijít email že ti převedli MSP na peníze a kolik to dělá!

Nebo se to dá zjistit jednoduše, vyber jakoukoliv hru že ji chceš koupit, ukáže se ti kolik stojí a kolik máš peněz na účtě!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Mi přišel email hned po aktualizaci dashe!

Však při koupi hry musíš vidět kolik hra stojí a kolik máš peněz na účtě, je jasné že to chtělo zaplatit celou částku!

Pusť Xko, najeď na hry, vyber jakoukoliv hru, potvrď že ji chceš koupit, ale nepotvrzuj stažení, tam musí být vidět kolik stojí a kolik máš peněz na účtě, když to jde mi, musí to jít i tobě!

A nebo přes prohlížeč v kompu se přihlas na xbox.com a dej Historie transakcí

Upraveno uživatelem basildon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

poslední dny mám problém nelze se mi provést update,takže mi to píše nějakou chybu viz obrázek a nejde to ani přes flashku,tak jsem se dnes spojil přes chat s podporou xboxu...borec to se mnou prošel,ale jediný co mi udělal,že mě potom odinstaloval všechny update přes nějaky LB,RB,X a ještě jednou,když je zvolen HDD v nastaveni a ted to nejde pořád a pak se to odpojilo...dle typu chyby by to mělo být problém s připojením,ale nejde to provést ani přes tu flashku a když dám test připojení tak jak přes wifi tak přes kabel to je vše ok...nějakou mezipamět na HDD jsem taky mazal a stále to samé

nějaké tipy co s tím?

Když jsem zkoušel předchozí update nahrát na flashku a nainstalovat tak vše v pohodě,ale ten nejnovější mě hazí tuhle chybu.Konzole je v záruce u Kasa.cz a to poslední co bych teď chtěl je jí reklamovat,pač se už měsíc těším na nový GTA V a ve středu si jí vyzvednu a být bez konzole měsíc se mi moc nechce

obrázek s chybou

http://2i.cz/af584963b0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu