Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Uncharted PS4


tekken90

Recommended Posts

Naughty Dog pracuje na Uncharted pro PS4

Pracují vývojáři ze studia Naughty Dog na novém dílu série Uncharted? Tuto otázku si kladli fanoušci předchozích dílů, no hodně dlouho. Odpověď nám na ní dali vývojáři před několika minutami. Uncharted se dostane na podzim příštího roku na Playstation 4, přičemž pustili první teaser, který toho prozrazuje docela málo, takže si na konkrétní informace musíme počkat. Je docela zajímavé, že oznámený Uncharted nemá číslovku, takže se spekuluje, že by hlavním hrdinou nemusel být Nathan Drake. Máte nějaký nápad?

Poodhalen příběh nového Uncharted?

Dnes ráno studio Naughty Dog odhalilo, že pracuje už několik let na novém dílu Uncharted, který vyjde pro next-gen konzoli Playstation 4. Vývojáři pustili na hru teaser, ale moc toho neřekli. Jen tedy dodali, že teaser obsahuje některé střípky, které si musíme odhalit pozorným sledováním. V traileru se v prvé řadě odkazuje na oblasti kolem Madagaskaru a mys Dobré naděje v Jižní Africe, s místy jako Réunion a Cape Agulhas. Tato oblast je známá pro své velké pirátství. Na jednom místě se navíc objeví nápis “Každý zradil nás všechny”. Tohle zřejmě odkazuje na piráta Henryho Everyho, který je též nazýván jako král pirátů, přičemž je mu připisováno obrovské bohatství, a asi není překvapením, že nikdy nebyl chycen. Je tak možné, že se Nathan Drake (případně jiný hrdina) vypraví velký poklad hledat do Jižní Afriky. Někdo začal spekulovat, že by hlavním hrdinou mohl být Sir Francis Drake, ale to by časově neodpovídalo. Henry Every žil až spoustu let poté. Každopádně je téměř jisté, že se nový Uncharted bude točit kolem pirátské tématiky. Jste rádi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • Odpovědi 213
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 1 month later...

Mě se teda trojka líbila nejvíc, ale dvojka měla o trochu lepší příběh.

Kvůli tomuhle jsem kupoval ps3 a teď ps4. Loni jsem si znovu zahrál jedničku a ještě teď si dám asi dvojku a trojku.

Golden Abyss na vitu už nebyl tak povedený, ale s tím nemá Naughty Dog moc společného.

Jinak nevíte kdy byla oznámena jednička a za jak dlouho vyšla ? Nechce se mi čekat 2 roky na takovou pecku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Uncharted 4: A Thief´s End

post-44063-14687175251993_thumb.jpg

Doporučuji video na stránkách studia, kde běží krásně ve FullHD při 60 FPS .

Všechny záběry pocházejí přímo z enginu.

(Trailer.)

Zde video :http://www.naughtydog.com/site/post/uncharted_4_a_thiefs_end_2014_e3_trailer/

Upraveno uživatelem DarkmatchCZE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naughty dog jsou neskuteční borci. Pokud bych dal za někoho v herní branži ruku do ohně, tak jsou to oni. Jsem si 100% jistý, že Uncharted 4 bude opět perfektní hra po mnoha stránkách a graficky to bude úplná špička mezi PS4 hrami. Už aby to tady bylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...

No tak nevypadá to špatně, ale čekal jsem víc, co se týče grafiky. Je to takové vybledlé, snad špatná kvalita videa. Ale i tak mluvilo se o nějakém vyském rozlišení, ale tohle mi nějak extra ostré a detailní nepřijde. Samnozřejmě je hlavní hratelnost, ale když to provnám s předchozími díly, tak ty působily graficky vždycky o dot líp než ostatní hry. Tady je to jen hezké, ale nijhak extra vybočující...

P.S. Nebojím se tvrdit, že Tomb Raider ta vyšperkovaná verze vypadá graficky líp...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně osobně to stačilo k potvrzení toho, že Uncharted 4 bude stejně povedené, jako předchozí díly a fanoušek série nemůže být zklamán. Do vydání už nepotřebuju o hře nic vědět, je to jistá koupě. A na rozdíl od takového Ubisoftu lze u finální podoby hry očekávat upgrade, ne downgrade.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, vy jste snad placeni Naughty Dogem :) Samozřejmě jsem to měl na 1080 a pořád si myslím, že jde o průměrné grafické zpracování. Asi to bude tím, že ten trailer co dali před touhle ukázkou byl naprosto jiný level. Chápu, že je to jen cutscena, ikdyž někdo tvrdil, že je to gameplay, ale i tak jsem čekal větší nářez. Tady ta ukázka http://static1.gamespot.com/uploads/original/349/3494045/2566743-1.gif Tak doufám, že to ještě vylepší, protože tohle je opravdu bída...

P.S. Ještě tady. Je to z komentu pod videem na eurogameru. Nejen já zastávám tento názor. Další porovnání http://a.disquscdn.com/uploads/mediaembed/images/1511/1508/original.jpg http://i.4cdn.org/v/1417902867477.jpg mají na to rok, ale pochybuju, že to bude vypadat jako na tom E3 2014. Tohle už zavání Ubisoftem :)

Upraveno uživatelem Susperian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, vy jste snad placeni Naughty Dogem :) Samozřejmě jsem to měl na 1080 a pořád si myslím, že jde o průměrné grafické zpracování. Asi to bude tím, že ten trailer co dali před touhle ukázkou byl naprosto jiný level. Chápu, že je to jen cutscena, ikdyž někdo tvrdil, že je to gameplay, ale i tak jsem čekal větší nářez. Tady ta ukázka http://static1.gamespot.com/uploads/original/349/3494045/2566743-1.gif Tak doufám, že to ještě vylepší, protože tohle je opravdu bída...

P.S. Ještě tady. Je to z komentu pod videem na eurogameru. Nejen já zastávám tento názor. Další porovnání http://a.disquscdn.com/uploads/mediaembed/images/1511/1508/original.jpg http://i.4cdn.org/v/1417902867477.jpg mají na to rok, ale pochybuju, že to bude vypadat jako na tom E3 2014. Tohle už zavání Ubisoftem :)

tohle zavani ubisoftem, sry,ale vetsi blbost jsem necetl. (i kdyz to bylo brano jako joke:) ) Ubisoft a EA jsou jina liga. Osobne predpokladam,ze cutsceny a podobna nehratelna videa bude na urovni E3, to samozrejme uvidime casem. To ze tedka tohle 14 minutove video ma lepsi graficke parametry nez dosud vydane hry je mile prekvapeni.

Na pc mam lepsi grafiku asi jako ty,ale zas tam neni takove pohodli jako u sezeni na gauci a pareni hry na vetsim zobrazovaci nez je monitor:) Vse ma sve pro a proti.

Nechame se prekvapit pristi rok v lete, kdyz uz bude nejaka ta beta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na pc mam lepsi grafiku asi jako ty,ale zas tam neni takove pohodli jako u sezeni na gauci a pareni hry na vetsim zobrazovaci nez je monitor:) Vse ma sve pro a proti.

Nechame se prekvapit pristi rok v lete, kdyz uz bude nejaka ta beta.

Pc jde taky propojit s TV a hrát z gauče pomocí ovladače...tohle už dávno není doména konzolí

Jinak o tom traileru z E3 nikdo jako o gameplay nemluvil, byl to pouze oznamovací trailer, nic víc. A kdo si myslí, že hra bude vypadat jako na oznamovacím videu je tak trochu blázen.

Upraveno uživatelem Lovecrossed
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud hrajes na pc na ovladaci,tak samozrejme gauc to jisti,ale s klavesnici a mysi to moc nejde.

U uncharted je hlavne bozi to,ze posouva hrani samotne konzole dal, no bude to pristi vanoce urcite pecka. Doufam,ze tam moc nebude vyuziti touchpadu max tak pro mapu. Na vite uncharted byl otresny diky tomu touch ovladani (naughty dog to nedelal,vim)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu