Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Uncharted PS4


tekken90

Recommended Posts

Tak samozřejmě, že Naughty Dog by neudělalo takové faily jako Ubisoft, teda doufám :) Každopádně mě to přijde jako celkem průměrná grafika. Far Cry 4, nebo i nový assasisns ať už ho sprasili jak mohli, tak graficky na ultra to vypadalo skvostně. Jasně je to asi i tím, že jsem pořídil GTX 970. Každopádně tomu se Uncharted zatím bohužel fakt nerovná. A o to mi jde, že každý čeká prostě totální pecku, protože předešlé díly byly graficky pecka oproti ostatním hrám. Mě osobně to klidně bude stačit jak to vypadá teď, protože se těším na hratelnost, ale prostě jsem čekal víc. Počkáme a uvidíme. Mohlo by se to trošku víc přiblížit tomu traileru a budu maximálně spokojený :)

P.S. Každopádně co mi opravdu schází i v Uncharted i v novém tombu je ta obtížnost prvních dílů Tomb raidera. Člověk opravdu musel najít kam jít, kam šlápnout a v prvé řadě kam správně skočit. Dneska stačí pomalu skočit kamkoliv a postava se sama už zasekne skoro kamkoliv. To mi trošku vadí. Ale chápu, že tohle je trošku mimo. Kde jsou ty časy, když jsem v roce 1996 seděl u kámoše, ten spal a já hral první díl a byl jsem absolutně pohlcen tou atmosférou a hlavně opravdovým prozkoukáváním. Najít mnohdy cestu trvalo hodiny. To byly časy...

Upraveno uživatelem Susperian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 213
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

no stejne lidi budou nadavat,ze to bude tezky,zas tam nebylo tak urceno kam a jak skocit. Prislo mi to trochu jine nez predesle dily. Dnesni doba je uspechana neni cas.

Pro me byl nejlepsi Tomb Raider 2 a ty jeho paky schovane na zdi v cernem pruhu,ze byly videt pouze z urciteho uhlu.

Stejne diky youtube uz clovek moc nezabloudi.

Jinak se mi libilo to stealth, jestli na to bude ve hre kladen duraz a nektere lokace by sli projit i bez zabiti,byl bych spokojeny.

P.S. v pristim roce se nechame prekvapit grafikou noveho Metal Gear Solid, na to jsem hodne zvedavy. Witcher prekvapi asi jen na pc. (GTX970 nutnost, napodobne:) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomb Raidera 2 už si až tak nevybavuju, ale ty páky mi daly zabrat v nějakém zatopeném místě, kde byly takové velké sochy. Tam taky nešly vidět, jen z určitého úhlu. Metal bude podle mě graficky nadupaný a Zaklínač to samé. Ještě nevím kde to budu hrát, jestli PC, nebo PS4 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tom traileru E3 bylo jasně uvedeno, že se jedná přímo o ingame footage, takže nevidím jediný důvod proč by ta hra takto neměla vypadat.

Jenže plno lidí neumí číst a říkala, že se jednalo o CGI, blbost. :)

Ano, rád budu za blázna a věřím, že ta hra bude vypadat přesně tak jak nám ukázali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tom traileru E3 bylo jasně uvedeno, že se jedná přímo o ingame footage, takže nevidím jediný důvod proč by ta hra takto neměla vypadat.

Jenže plno lidí neumí číst a říkala, že se jednalo o CGI, blbost. :)

Ano, rád budu za blázna a věřím, že ta hra bude vypadat přesně tak jak nám ukázali.

Noo, tak to by opravdu byla pecka, kdyby to takhle vypadalo a konečně by se dalo použít slovo next gen, ale dost o tom pochybuji, protože při takové grafice, PS4 vybuchne :D S tím hardware to prostě nedá. Ale nechám se mile překvapit :) Každopádně proto mi to video připadalo tak bídné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak konečně nějaké vysvětlení, proč ukázka vypadá pro mě a řadu dalších tak "obyčejně"... http://www.eurogamer.cz/articles/2014-12-16-downgrade-uncharted-4-naughty-dog-museli-vysvtlovat každopádně si zase neodpustím, že tyhle "výmluvy" už jsem někde slyšel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

7 minut gameplay. Přijde mi to hodně podobné poslednímu dílu. Graficky standard, nic z čeho by si člověk sednul na prdel. Doufám, že to bude zábavné jako předchozí díly.

http://www.eurogamer.cz/articles/2015-06-16-neuvritelnych-7-minut-uncharted-4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 minut gameplay. Přijde mi to hodně podobné poslednímu dílu. Graficky standard, nic z čeho by si člověk sednul na prdel. Doufám, že to bude zábavné jako předchozí díly.

Já teda nevím jaký hry normálně hraješ, ale tohle mi jako standardní grafika nepřijde. A že by se to podobalo trojce se mi taky nezdá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda nevím jaký hry normálně hraješ, ale tohle mi jako standardní grafika nepřijde. A že by se to podobalo trojce se mi taky nezdá.

Mě to přijde jako engine z TLOU jen víc detailní. Jasně, že to vypadá dobře, ale myslím to tak, že to není takový wau jako u předchozích dílů. Po hraní Zaklínače 3, The Order, Far Cry 4, GTA 5 PC remaster mi to přijde jako nic extra, prostě "jen" další dobře vypadající hra, která ničím extra nevyčnívá :) Možná je tam víc demoličních vychytávek.

A tou podobností jsem myslel to město, že to bylo podobné i ve trojce. A jak je ostřeluje to auto a posouvá se, to je úplná vykrádačka TLOU a zároveň nejhorší scéna z TLOU, alespoň pro mě. Přišlo mi to strašně otravné a nezábavné.

Upraveno uživatelem Susperian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 minut gameplay. Přijde mi to hodně podobné poslednímu dílu. Graficky standard, nic z čeho by si člověk sednul na prdel. Doufám, že to bude zábavné jako předchozí díly.

http://www.eurogamer.cz/articles/2015-06-16-neuvritelnych-7-minut-uncharted-4

Musim naprosto souhlasit, hratelnost mi prijde stejna jako byla v Among Thieves a v grafickem kabatku U3 ale jinak se na hru opravdu tesim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu