Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Uncharted PS4


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 213
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Řekl bych že do hry jako je uncharted MP Prostě a jednoduše nepatří. Ta hra ma výborný příběh a MP bych tam klidně oželel. Ja teda přešel s modré na zelenou konzoli a vzal ji i s Divisionem... Už mam stáhnuto a dokonce mam od 8. Odpoledne volno takže mužu hrát jak ďábel :wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, to je možný no... Jednu hru jsem vybral špatnou zbraň... Jinak mám screeny že všech map, který jsem vyhrál na kd i na KO. Tak jinak. Je to největší zklamání ever. Grafika je snad sranda... Dvojka a trojka byly úžasný, tohle vypadá jak kdyby někdo vzal jedničku a dal jí na ps4... MP je výsměch moderním střílečkam. Destiny by mělo tyhle střílečky vyučovat, jak se má střílet. To i pitomý cod má lepší mechanismy než tohle. Ale singl mě třeba překvapí, pokud bude demo, protože tohle já rozhodně nekoupím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Řekl bych že do hry jako je uncharted MP Prostě a jednoduše nepatří. Ta hra ma výborný příběh a MP bych tam klidně oželel. Ja teda přešel s modré na zelenou konzoli a vzal ji i s Divisionem... Už mam stáhnuto a dokonce mam od 8. Odpoledne volno takže mužu hrát jak ďábel :wohow:
Včera jsem hrál uncharted... Větší blbost jsem dlouho nehrál.

Řekl bych, že zrovna u kvalitní hry jakou je Uncharted je ten MP čistě jen jako určitá forma zábavy. Osobně jsem jí taky hrál už v uzavřené betě a i teď a nic hroznýho mi na tom nepřišlo opakem pro mě bylo ono The Division či jak se to jmenuje kdy sem to po 1h hraní radši odinstaloval. Je to všechno pouze věc názoru kdy každej má jinou představu MP a baví ho to či ono

eRik: Jsi mimoň kámo ;-) Větší blbost jsi nehrál? Vypadá to že jsem hrál zrovna proti Tobě co jsi nebyl ani schopný nabít zbraň a byl jsi KO :-D

Krabe klíííd :cheesygrin: si zbytečně frustrovaný z nevycházejícího dema Gran Turisma :cheesygrin:

Upraveno uživatelem SAIXX
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SAIXX : ty jo s tím demem jsi mě fakt vystihl :-D dobře jsi mě rozesmál protože máš pravdu :-D :-D :-D

U4 singl bude bezpochybně luxusní jako předchozí díly a grafikou podělá dle mě úplně všechny hry ze všech plaforem :-)

Já chci hrát už betu Granka!!!!!!! :-) :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

1-3 diely som skúšal hrať na PS3, ale nesadli mi.. možno to bolo tým, že to boli úplne prvé hry, ktoré som na PS3 skúsil, nebol som zvyknutý na gamepad.. ktovie.. ale ako som videl včera toto video, tak som to rovno predobjednal, počas toho ako som slintal.. tak ešte mesiac, neviem sa dočkať!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud to netahají odněkud jinud (třeba UK, nebo jiné státy mimo ČR), tak ti to musí zrušit, neboť Sony Czech je jen jedno a to edice zrušilo, vyjma Xzone a JRC.

Jak jsem psal možnost druhou - obchod koupí objednané kusy u jednoho z konkurenčních obchodů a prodá ti ji za objednanou cenu, tím pádem budou ve ztrátě, mnohdy i několik stovek korun. Docela sci-fi, že?

EDIT: To já se také nehádám, jen tě chci vyvést z tvé falešné naděje .. :lol:

Upraveno uživatelem kruta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se nehádám kruto, jen píšu co mi odepsali :)

EDIT: Falešná naděje, alespoň nějaká...případně to koupím u JRC no :)... nebo mito dají za tu cenu co to mám, a pak mě bude mrzet že neuvidím tvůj výraz :lol:

Upraveno uživatelem Cartman182
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Tak ono při ceně za výkup se nebavíme ta i tady v ČR vychází levněji ale jde o princip, že si tu tyhle 2 obchody udělali monopol a bohužel to dokazují i cenama jelikož pokud něco chceš u nich jedině to seženeš. Já ač mám sérii Uncharted hodně rád a na Libertalia edici sem se kur*vsky těšil tak cca 800,- navíc jim nedám.

Edit:

Cartman: tak já mám od 2 ze 3 potvrzeno, že mít skutečně nebudou [emoji20]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky ony ty dve k*revsky firmy,zase posledni dobou mysli na sve top zakazniky. To ze mam od xzone sberatelku za body zdarma je pekne a jeste mi ji poslou zdarma. Asi jsou radi,ze jsem si vybral tretinu bodu,co jim tam strasi. Asi se bali,ze si vezmu konzoli zdarma:) A jrc bud melo chybu nebo nevim,ale pri poslednim nakupu jsem dostal 15% slevu na nakup nove hry a v podminkach to nemaji. Je pravda,ze tady v Brne pracuje absolutne novy tym mladych borcu,co vi uplny h*ovno o hrach.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Tak bohužel já nejsem zase až takový blázen abych tam utrácel tisíce každý měsíc a měl z toho potom nějaký benefity pro stálý zákazníky.

Každopádně myslím, že se shodneme všichni smrtelníci, že mají ty ceny prostě přestřelený [emoji6]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu