Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PlayStation®Plus


nepster

Recommended Posts

Právě, že já jsem to automatické stáhnutí zrušil a zmizel mi i ten znak Pluska co je u nicku. Hru jsem normálně zapnul. Ale už mi to asi došlo. Mám totiž dva účty ještě mám americký a ten mám plusko až do 15 tuším, takže to bude asi tím. Ale je divné, že Resogun jsem stáhnul přes český účet, kde mi plusku vypršelo a hra stále funguje. Asi to bude tím americkým. Až mi vyprší i ten, tak to asi už nepůjde :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu mě zaráží, že nejde přes webovou verzi prodloužit PSN+, sice mi končí až 20. června, ale dopředu to prostě prodloužit nejde, kdežto u PSN na PS3 a 4 to jde.

Já tam sice přes PC vidím u všeho "purchased", ale když jsem kliknul na to roční předplatné, tak se to tvářilo, že dalším klikáním bych to normálně koupil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Ahoj jsem novým uživatelem PS4, vždy jsem patřil do komunity Xboxu... Chtěl bych Vás tímto poprosit o vysvětlení jaký účet volit a co když jsem si zadal CZ, jde to změnit a důvody proč to měnit a jak toho docílit této změny + porovnání co je na tom a co na CZ chybí. Děkuji je tady o tom dost, ale byl bych moc vděčný, kdyby mi aspoň někdo zkusil srozumitelně přes SZ vysvětlit tyto nejasnosti.

Velmi rád se potom podělím a pomohu zase dál. Ale potřeboval bych hodně věcí objasnit. Poté snad budu i já Vám nápomocen. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nezmenis to jedine novej ucet jako takovej. A chybi tam v ramci PS4 hlavne aplikace na video jako netflix atp. (ty stejne u nas nejdou) jediny co nam chybi a funguje to i u nas. tj. IGN app.

Pak na vitu chybi toho hodne a jsou jiny Playstation + tituly. U ps4 PS+ free her se to nemeni vsechny regiony maji stejny hry. A vyhoda CZ pluska muzes pouzit ty PSN karty (Gift cards a PS+ predplatny) co u nas prodavaji napr v JRC a Sony to na jinych regionech nejde stejne tak nemuze pouzit PSN kartu odjinud tady.

No a jeste se meni ceny na UK,US,CZ,JP jsou vsude uplne jiny ceny. Ale tak dig. edice her se vetsinou hluboce nevyplati.

Upraveno uživatelem Panther
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Digitálky se vyplatí ve slevách, ale furt něco slevňují, tak digitálky AAA her se obvykle nevyplatí nové, spíše inide hry, popř. PSN+ hry zadara, že?

Osobně mám trvale dva účty. CZ jako primární a US jako druhý (o den dřív vycházejí třeba dema nebo jsou dema, které na CZ store ani nejsou). Bohužel je to komplikovanější s nákupem na US store, takže stejně ti asi nezbyde, než mít CZ účet na potentovaném CZ PSN, které je jak z třetího světa. Je docela humus jaký je rozdíl mezi US a CZ PSNkem, tedy hlavně na PS4, PS3 to má mnohem lepší, hlavně tam je položka dema, což u PS4 store chybí, člověk aby si to dohledával extra, proto raději některé věci stahuju z US.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Playstation Plus - US Free hry (Cervenec) http://blog.us.playstation.com/2014/06/25/ps-plus-julys-free-game-lineup-goes-live-tuesday/

EU Odkaz http://blog.eu.playstation.com/2014/06/25/playstation-plus-july-strider-dead-space-3-towerfall-ascension/

TowerFall Ascension (PS4)

Strider (PS4)

Dead Space 3 (PS3)

Vessel (PS3)

Muramasa Rebirth (PS Vita) US / Lego Batman (PS Vita) EU

Doki-Doki Universe (PS Vita)

Hry jsou to slusny jen doki doki je na ♥♥♥♥♥ a stridera mam :( a towerfall zas nema multiplayer coz je fakt divny. Ale coz je to free :D

Upraveno uživatelem Panther
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Co mě dnes docela naštvalo je, že se mi automaticky prodloužilo PS+ i přes to, že jsem na PS4 vypnul - Automatical Renewal. Já blázen jsem si myslel, že to platí všeobecně pro všechny platformy. Bohužel asi né, protože na Vitě, ani na PS3 jsem auto. renewal nezrušil. Jinak si to nedovedu vysvětlit, každopádně bych za to Sony nejraději lištil. Takové ždímání peněz z nepozornosti uživatelů.

Takže pro všechny ostatní - bacha na to !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Co myslíte že bude teď v plusku? Zatím sony docela otálí s tím oznámením, navíc údajně prej tehle měsíc si má vybrat každý :wohow: těžko říct jak to bude nakonec. Nejčastěji se skloňuje hra FLOW, potom bohužel nějaká další hra ze série PixelJunk(monster nebo tak nějak) z těch první AAA her se nabízí přímo Asasín Blag Flag či knak. Hodně lidi i sází na tu bojovku co vyšla zkraje na PS4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu